Editörler : "eskiyara"Pangaea
09 Mayıs 2010 14:11

müdür yardımcılığı kadrosu kalkıyor!

ka...haber sitesinin attığı başlık. tabii başlığı okuyunca sanki okullar için anlaşılıyor. ama durum öyle değil .il mem lerde kalkıyormuş

yumurcak
Müsteşar Yardımcısı
10 Mayıs 2010 01:21

mevcutları ne yapacaklarmış? şube müdürlüğüne tenzil-i rütbe olmayacağına göre, eh 81 ilin de il milli eğitim müdürü bulunduğuna göre... işleri zor. kimse koltuğundan olmak istemez. zor bir iş. çok baskı alırlar ve yapamazlar bence.

murat99
Yasaklı
10 Mayıs 2010 11:09

MÜDÜRLER İLE ÖĞRETMENLER ARASINDA DA CİDDİ MAAŞ FARKLILIĞI OLACAKMIŞ DEDİĞİNE GÖRE ARADA YARDIMCILARADA BİR GÜZELLİK DÜŞÜNÜRLER HERHALDE ÇÜNKÜ ÇOĞU ÖĞRETMEN İDARECİLERDEN FAZLA ÜCRET ALIYOR

ERGENEKON677
Yasaklı
10 Mayıs 2010 11:37

murat99

kendince kamuoyu felan oluşturmaya çalışıyorsun heralde.

çoğu öğretmen idareciden daha fazla maaş alıyormuş.

çoğu idarecide zamanında torpille o koltuğa oturdu.

yağma alirızanın böreği.

alexi2135
Aday Memur
10 Mayıs 2010 23:16

Müdür yardımcılarına da zam yapılacağı belirtildi. Hatta okullara mevcutlara bakmadan en az iki müdür yardımcısının atanacağı, birinin eğitim öğretim işlerinde diğerinin mali işlerde görevlendirileceği belirtildi. Bekleyip göreceğiz.

murat99
Yasaklı
10 Mayıs 2010 23:55

BEN KAMUOYU FİLAN YARATMAYA ÇALIŞMIYORUM AYRICA BURDA SENİ MUHATAP DA ALMADIM BURDA OKUDUGUM BİR HABERİ EĞİTİM CAMİASIYLA PAYLAŞMAK İSTEDİM LÜTFEN BİLGİN OLMAYAN KONULARA YORUM YAPMA YARASI OLAN GOCUNUR ATASÖZÜ GÜZEL BİR SÖZ GALİBA İDARECİ OLAMAYINCA BURDA SALDIRIYORSUN MİLLETE

axcellent
Memur
11 Mayıs 2010 09:30

Murat doğru söyler.

okullarda iş yükünü asıl müdür yardımcıları çeker.

md. yard. larına da bi güzellik yapılmalı.

113aytoldu
Memur
11 Mayıs 2010 20:03

arkadaşlar müdür yard. 18 saat ekders alırken fen veya türkçe din kült öğretmeni 30 saat ders karşılığı 19 saat ekders alıyorlar haftada ama sınıf öğretmeni 30 saat ders karşılığı haftada 15 saat ek ders ücreti alıyor bu doğrumu?

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi