Editörler : F16 Gökçen

noname20
Kapalı
01 Mart 2021 12:52

Teşekkür ederim ilginize müsait bir zaman da bilgi alırım sizden.
mfokdem, 3 yıl önce

noname20 Herbalife ürünleri ile ben iyi kilo verdim. Tavsiye ederim. Detaylı bilgi verebilirim özelden.

EserBozkurt
Yasaklı
01 Mart 2021 18:02

Ya bi git işine AllaSen bi halta yaradığı yok insanları kandırmaya utanmıyor musun

mfokdem, 3 yıl önce

noname20 Herbalife ürünleri ile ben iyi kilo verdim. Tavsiye ederim. Detaylı bilgi verebilirim özelden.

Yalnız Yunus
Kapalı
01 Mart 2021 19:49

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Sciences
Aday Memur
02 Mart 2021 10:37

Konuyu takip ettiğim kadarıyla kilolardan yana bir sıkıntınız yok sadece daha fit olmak istiyorsunuz. Bunun için düzenli spor ve dengeli beslenme yeterli olacaktır. Önceden kilo problemi olup bu meseleyi aşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki zayıflama hapları veya başka şeylerle halledilecek bir mesele değil. Mesele metabolizmayı hızlandırmak. Yürüyüş olur koşu olur veya herhangi bir spor dalı olur düzenli bir şekilde devam ettiğiniz sürece hem daha sağlıklı yaşarsınız hem de daha kolay form tutarsınız.

noname20
Kapalı
02 Mart 2021 12:39

Evet katılıyorum. Bakalım yavaş yavaş ama sağlıklı kilo vereceğiz.
Sciences, 3 yıl önce

Konuyu takip ettiğim kadarıyla kilolardan yana bir sıkıntınız yok sadece daha fit olmak istiyorsunuz. Bunun için düzenli spor ve dengeli beslenme yeterli olacaktır. Önceden kilo problemi olup bu meseleyi aşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki zayıflama hapları veya başka şeylerle halledilecek bir mesele değil. Mesele metabolizmayı hızlandırmak. Yürüyüş olur koşu olur veya herhangi bir spor dalı olur düzenli bir şekilde devam ettiğiniz sürece hem daha sağlıklı yaşarsınız hem de daha kolay form tutarsınız.

Drjacob
Aday Memur
03 Mart 2021 09:36

zararlı böyle şeyler lütfen kullanmayın

noname20
Kapalı
03 Mart 2021 09:43

Merak etmeyin sadece kullanmayı düşündüm. Kullanmadım kullanmam da :)
Drjacob, 3 yıl önce

zararlı böyle şeyler lütfen kullanmayın

04 Mart 2021 22:35

Lütfen böyle şeyler yapmayın arkadaşlar, ben beslenme ve diyetetik okuyorum, bütün bu zayıflama hapları ürünleri gerçekten yararlı şeyler olsaydı biz 4 yıl boyunca bu kadar zor bi bölüm okumazdık. Kendinize bunu yapmayın. İyi bir diyetisyene gidin ama öyle netten hazır diyetleri çıkarıp önünüze koyan cinsten diyetisyenlere değil iyi bi diyetisyene, kişiye özel diyet yazabilen başarılı birine..

Murat321murat
Aday Memur
15 Nisan 2021 00:26

Medet.flptr.com. Adresinde FDA ve bakanlık onaylı yan etkisi kesinlikle olmayıp dünya markası olan ürünler var ordan inceleyin selamlar

arkeomania
Şube Müdürü
24 Nisan 2021 21:35

Ben doktor tavsiyesiyle thincal kullandım.

Murat321murat
Aday Memur
16 Mayıs 2021 02:12

Kesinlikle şu adresten derim Dünya markası ve sağlık bakanlığı onaylı. Medet.flptr.com. Adresinden araştır temin edebilirsiniz
Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi