Editörler : Lanet

mzeretayin
Aday Memur
08 Şubat 2019 15:37

Bayburt'a tayin dilekçesi gelen var biz neden 3 aydır bekliyoruz

galiza
Aday Memur
08 Şubat 2019 15:41

bayburta gelen kişinin maliye ile falan işi olmadıysa erken gelmiş olabilir

mimar.arch
Aday Memur
11 Şubat 2019 14:57

Biz de 4 aydır bekliyoruz olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yok. Aradığımızda da bilgi veremiyoruz diyorlar.

mzeretayin, 5 yıl önce

3.5 aydır kadro bekliyorum eş durumu tayin için ,tayin olan var mı?

mzeretayin
Aday Memur
12 Şubat 2019 09:05

aradığınızda olumlu veya olumsuz diye söylüyorlar ,olumsuz olanları hemen gönderiyorlar 4 ay olumsuz cevap için çok uzun bir süre.ama aldığım cevaba göre 2. kez maliyeden kadro istenmiş şimdi onu bekliyoruz . maliyeden ne zaman çıkarsa artık...

mimar.arch, 5 yıl önce

Biz de 4 aydır bekliyoruz olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yok. Aradığımızda da bilgi veremiyoruz diyorlar.

mimar.arch
Aday Memur
12 Şubat 2019 09:17

Biz merkez tayini bekliyoruz, merkez tayinlerinin şu an kapalı olduğunu ve bakan talimatı ile açılacağını söylüyorlar. Taşra tayinleri bildiğim kadarıyla açık, bizimle birlikte bekleyen arkadaşlardan taşra isteyip tayinleri olanlar var. Ama Ankara için belirsiz bir durum var.

mzeretayin, 5 yıl önce

aradığınızda olumlu veya olumsuz diye söylüyorlar ,olumsuz olanları hemen gönderiyorlar 4 ay olumsuz cevap için çok uzun bir süre.ama aldığım cevaba göre 2. kez maliyeden kadro istenmiş şimdi onu bekliyoruz . maliyeden ne zaman çıkarsa artık...

kralex19
Şef
12 Şubat 2019 13:12

Arkadaşlar merhaba ben de kasım ayından beri Tarım Orman bakanlığında tayin bekliyorum personel genel müdürlüğü bana da aradığımda yönetmelik bekliyoruz deyip duruyor. Bu konuda bilginiz var mı ? benim gibi normal tayin bekleyen var mı taşra da?

Onsekizeylül
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:33

Ben de kasimdan beri tayin

bekleyenlerdenim

maliyeye gönderdik dediler 10 gün önce

mzeretayin
Aday Memur
13 Şubat 2019 10:17

şubat 7 de gönderilmiş benimki ,kişi bazlı mı gönderiliyor ki !

Onsekizeylül, 5 yıl önce

bekleyenlerdenim

kralex19
Şef
14 Şubat 2019 09:20

Maliye ne alaka? tayin olurken

Onsekizeylül, 5 yıl önce

bekleyenlerdenim

mzeretayin
Aday Memur
14 Şubat 2019 09:56

gideceğiniz il boş kadro yoksa maliyeden kadro talep ediliyor

mzeretayin
Aday Memur
26 Şubat 2019 10:42

mazeret tayin cevabı gelen var mı?

Onsekizeylül
Aday Memur
27 Şubat 2019 17:59

Tayinlerle ilgili güncel bilgisi olan var mı?

m.ebe
Aday Memur
04 Mart 2019 21:35

Arkadaşlar mrb bi sorum olacak biz şuan eşimle aynı ildeyiz ben 5 yildir kadrolu ebeyim eşimde 2.5 yıldır 4b li veteriner hekim benim tayinim ankaraya cıktı eşim benim yanıma gelebilir mi bi bilgisi olan var mı

seyfi-46
Kapalı
05 Mart 2019 11:13

Bende 2 yıldır tayin bekliyorum eşim istanbulda özelde çalışıyo 3. kez dilekçe verdim cevap bekliyorum ne yapacağımızı şaşırdık artık

m.ebe
Aday Memur
05 Mart 2019 17:32

Bizim durumumuzda olupta tayini çıkan var mı acil lütfen

mzeretayin
Aday Memur
07 Mart 2019 09:46

benim tayin dilekçem geldi şükür 4 ayı geçirdik ama geldü. rabbim size de nasip etsin

m.ebe
Aday Memur
07 Mart 2019 20:52

Sizin eşiniz kadrolumuydu siz 4b limiydiniz o şekilde mi oldu tayin

efsane3519
Aday Memur
12 Mart 2019 09:57

izmir

mzeretayin
Aday Memur
12 Mart 2019 13:33

ikimizde sözleşmeli personeliz

m.ebe, 5 yıl önce

Sizin eşiniz kadrolumuydu siz 4b limiydiniz o şekilde mi oldu tayin

akreditasyon
Aday Memur
12 Mart 2019 17:52

Merhaba arkadaşlar bilen biri varsa yeşillendirsin lütfen. Şimdi eş durumu tayinim çıktı ben kadrolu eşim özelde çalışıyor. İlişik bir ay sonra kesicem. İlçe için net bişey bi türlü söylemiyorlar. İl emrine atandım bu arada ev bakacam ama bakamıyorum ki illa ilişik kesmem lazımmış.İlişik kesecem atandığım il müdürlüğüne gidip şu ilçeler diye dilekçe yazacam ilçe belli olucak. Büyük şehir sonuçta kafama göre de ev tutamıyorum neresi olucak bilemiyorum 15 günde herşeyi halletmem lazım. Yani ilçeler önceden belli olmuyo mu gerçekten?

Toplam 103 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi