Editörler : swat3410
«323334353637383940414243»

Yonsari
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:22

Seçimden önce açıklanırsa görev teslimi nasıl oluyor? Doğudam batıya gideceğiz.doğuya gelirken nişanlıydım ve bu hiç beni etkilemedi. Şimdi görevimi icra etmemi dahii etkiliyor, eşim stres yaparım diye çalışmazsın sen boşver takma kafana vs diye geçiştiriyor. Lojman istiyoruz batıda. Hiç lojmanda oturmadık. Nasıl olcak kaç ay sürüyor görev teslimi. Lütfen bana anlatırmısınız?

Policeman41, 5 yıl önce
Tarih verenlerin hiçbirine inanmayın. Daha önce de söylediğim gibi talimat mesleğinde yaşıyoruz. Planlama yüksek ihtimalle bitmiştir. Gerekli talimatla açıklanır. Burda kritik olan İstanbul seçimleri engel teşkil eder mi yoksa açıklanır mı ? Şahsi görüşüm seçim sonrasına kalır..

istanbul3405
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:29

17 sinde aciklanmamasinin sebebi var süleyman soylunun aciklamalarini dinleyin anlarsiniz ama suan hersey hazir kesin tarih 27 mayis rahat olun

Policeman41
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:31

Genelgeye bağlı bir durum. İlk olarak batıdan şarka gelecekler ilişik keser ve 1 hafta sonra doğudan batıya gidecekler ilişik keser. Ancak bu tarihler esnetildiği için plan yapmamakta fayda var :)
Yonsari, 5 yıl önce

Seçimden önce açıklanırsa görev teslimi nasıl oluyor? Doğudam batıya gideceğiz.doğuya gelirken nişanlıydım ve bu hiç beni etkilemedi. Şimdi görevimi icra etmemi dahii etkiliyor, eşim stres yaparım diye çalışmazsın sen boşver takma kafana vs diye geçiştiriyor. Lojman istiyoruz batıda. Hiç lojmanda oturmadık. Nasıl olcak kaç ay sürüyor görev teslimi. Lütfen bana anlatırmısınız?

Hakanglr
Memur
19 Mayıs 2019 22:37

Kardeş ben bu ayın sonunda demedim 30 Mayıs Perşembe akşamı açıklanacak dedim.

Makamsız06, 5 yıl önce
Hakan yalnız mayıs 31 ile bitiyor oda 31 mayıs cumaya denk geliyor :)

polis450
Memur
19 Mayıs 2019 22:48

net tarih yok mayıs sonu haziran başı açıklanacak.

Makamsız06
Aday Memur
19 Mayıs 2019 23:04

Kesin tarih veren arkadaşlardan ricam hanginizin kaynağı daha sağlam ??? biri 27 mayıs biri 30 mayıs demiş işinizden birini keklemişler demekki....

mehmet6468
Memur
19 Mayıs 2019 23:14

Birisi değil ikiside keklenmiş , kimse kesin tarih bilemez kaç senedir forumu takip ediyorum şimdiye kadar günler öncesinden tutturan görmedim , sabırla beklemek lazım şahsi görüşüm seçim öncesi zor açıklanır , onun için çok beklentiye girmeyin kimseye güvenmeyin
Makamsız06, 5 yıl önce
Kesin tarih veren arkadaşlardan ricam hanginizin kaynağı daha sağlam ??? biri 27 mayıs biri 30 mayıs demiş işinizden birini keklemişler demekki....

İnfazcı33
Aday Memur
19 Mayıs 2019 23:29

Aynen tarih veren arkadaşlar nerden öğrendiklerini de yazarsa daha iyi olur kulaktan dolma bilgiler çok inandırıcı olmuyor

ekfo
Başbakan Müsteşarı
19 Mayıs 2019 23:38

Böyle böyle haziran sonunu getireceksiniz ha gayret

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
19 Mayıs 2019 23:50

Eğer 27 mayıs da açıklanırsa arkadaşlar 2 hazirana kadar yani bayram arifesinden önce ilişki kestirip bayram da mehil izni kullandırırlar mı ?

Policeman41
Aday Memur
19 Mayıs 2019 23:57

1 haftada ilişik kestirmeleri imkansız. Atama Genelgesinin çıkması bile 1 haftayı buluyor.
Yetmişsekizlisc, 5 yıl önce
Eğer 27 mayıs da açıklanırsa arkadaşlar 2 hazirana kadar yani bayram arifesinden önce ilişki kestirip bayram da mehil izni kullandırırlar mı ?

barsenel
Aday Memur
20 Mayıs 2019 00:02

TARİH VERENLERİN HEPSİ BOŞ KONUŞUYOR. BENDE GİREYİM Bİ TARİH SALLAYIM NASILSA YA ÖNCESİ YA SONRASI İLLA AÇIKLANACAK.

Polistirmeslegim
Aday Memur
20 Mayıs 2019 00:20

27 ile 30 arasındaki üç günlük fark senin hayatında ne gibi bir önemi var gerçekten merak ettiğim için soruyorum :)
Makamsız06, 5 yıl önce

Spe58
Aday Memur
20 Mayıs 2019 01:41

Ekfo reis su durumu bı haber falan bişey yapsaniz. herkes bişey söyluyor. burdaki yorumları herkes haber için kullansa daha makul olmaz mı.
ekfo, 5 yıl önce

20 Mayıs 2019 03:01

Hakanglr kardeş ben seni mazeret tayinlerinden hatırlıyorum dogrumudur inşallah dediğin doğrudur balon değildir

karanka111
Şube Müdürü
20 Mayıs 2019 03:57

Devrem atama genelgesi dediğin zaten yürürlükte olan yönetmelik maddelerinden bahseden bir yazı, bunu da atama yazısı ile birlikte makama imzalatıyorlar. O yüzden o yazının çıkması dediğin kadar süre almayacaktır. Ayrıca tayinlerin açıklanmaması nedeniyle ana sayfada haber yapılması iyi olacaktır
Policeman41, 5 yıl önce
1 haftada ilişik kestirmeleri imkansız. Atama Genelgesinin çıkması bile 1 haftayı buluyor.

Policeman41
Aday Memur
20 Mayıs 2019 04:03

İlişik Kesme İşlemleri konulu genelge çıkıyor. Uzun bir süreç değil ama arkadaşın sormuş olduğu soruya icaben dedim. Geçmiş yılların genelgelerine bakabilirsin. Atamalar açıklandıktam sonra yaklaşık bir hafta sonra genelge yayınlanır ve ilişik kesme tarihleri ile diğer hususlar belirtilir.
karanka111, 5 yıl önce
Devrem atama genelgesi dediğin zaten yürürlükte olan yönetmelik maddelerinden bahseden bir yazı, bunu da atama yazısı ile birlikte makama imzalatıyorlar. O yüzden o yazının çıkması dediğin kadar süre almayacaktır. Ayrıca tayinlerin açıklanmaması nedeniyle ana sayfada haber yapılması iyi olacaktır
20 Mayıs 2019 06:17

yerler belli olsun da ilişik kesme 1 hafta once sonra olsun sorun olmaz yeterki cok bekleyiş son ols
20 Mayıs 2019 06:18

ekfo hocam tayinleride anasayfadan bir haber yapsan cok faydası olacaktir
ekfo, 5 yıl önce

CevikPol
Aday Memur
20 Mayıs 2019 07:28

Aziznameden bir hikaye geldi aklıma :)
es33, 5 yıl önce

Allah ömür verirse 27 sini de görürüz 30 unu da :) Dur bakalım nolacak :)

Toplam 13769 mesaj
«323334353637383940414243»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi