Editörler : E.Kayı Han
09 Şubat 2018 17:14

Kura mı çekilecek yoksa hizmet puanına mi bakılacak?

Arkadaslar 4b li es durumunda kura mi cekilecek yoksa hizmet puanina mi bakilacak..kura cok sacma olur 2 senedir bekliyorum 1 yil bekleyen adamla ayni olmak adaletsizlik

Önderaziz
Aday Memur
09 Şubat 2018 18:02

Kura çekilecek 4/bli personeller pbs açamadıkları hizmet puanları gözükmez hizmet puanı kadroya geçince aktarılır tek yol kadro

bedirhan1292
Memur
09 Şubat 2018 18:39

Hocam hizmet puani var olmaz olur mu misal benim 5 bin hizmet puanim var 2 bin olan adamla nasil bir olabilirim cok buyuk haksizlik

Önderaziz, 6 yıl önce

Kura çekilecek 4/bli personeller pbs açamadıkları hizmet puanları gözükmez hizmet puanı kadroya geçince aktarılır tek yol kadro

Önderaziz
Aday Memur
10 Şubat 2018 03:42

Sen hizmet puanını nerden görüyorsun 4/b liler pbs açamıyor ancak yılına göre tahmin edersin yani senin hizmet puanın birikiyor ama 4/ b li iken hükümsüz kadroya geçince kullanabilirsin

bedirhan1292, 6 yıl önce

Hocam hizmet puani var olmaz olur mu misal benim 5 bin hizmet puanim var 2 bin olan adamla nasil bir olabilirim cok buyuk haksizlik

bedirhan1292
Memur
10 Şubat 2018 08:29

Yok hocam kisisel veriye girince hizmet puaniniz kusuratina kadar gorunuyor

Önderaziz, 6 yıl önce

Sen hizmet puanını nerden görüyorsun 4/b liler pbs açamıyor ancak yılına göre tahmin edersin yani senin hizmet puanın birikiyor ama 4/ b li iken hükümsüz kadroya geçince kullanabilirsin

Ards
Aday Memur
10 Şubat 2018 08:55

Evet görünüyor ama ona göre mi yaparlar bilmiyorum inşallah öyle olur dediğiniz gibi haksızlık olur biraz ama kader kısmet

bedirhan1292, 6 yıl önce

Yok hocam kisisel veriye girince hizmet puaniniz kusuratina kadar gorunuyor

bedirhan1292
Memur
10 Şubat 2018 10:50

Kura cok cok sacma adam istanbulda yada izmirde 1 sene calisacak ben tuncelide 2.5 sene calisacam simdi ben bu adamla nasil ayni olayim cok buyuk haksizlik olur

erdener19800
Aday Memur
21 Haziran 2019 08:15

sen mi karar verecen sen !

bedirhan1292, 6 yıl önce

Kura cok cok sacma adam istanbulda yada izmirde 1 sene calisacak ben tuncelide 2.5 sene calisacam simdi ben bu adamla nasil ayni olayim cok buyuk haksizlik olur

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi