Editörler : swat3410
04 Haziran 2020 19:42

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :)

04 Haziran 2020 19:46

ben bilgi ve yardım istiyorum bana hesap soruluyor çok merak ediyorsan özelden yaz..nasıl öğrendim diyorsan teknoloji gelişti telefonlar öğreniliyor

policelife, 4 yıl önce

Aynı soru size de narkotikte olacağınızı nerden biliyorsunuz

Hakko 4644
Aday Memur
04 Haziran 2020 20:00

Arkadaşlar Diyarbakır merkeze tayinim çıktı evi olupda evini satacak olan varsa özelden

görüşelim Metropol1 75 lik yol diclekent tercihim

Dalkavukolma
Aday Memur
05 Haziran 2020 11:10

Diclekent otogar civari Bağcılar Mahallesi'nde oturupta evini devredecek olan varsa iletişime geçebilir mi?

Dadaş2520
Aday Memur
05 Haziran 2020 17:43

Çıktığınız ev boşsa talip olalım
Yavuzdmr, 4 yıl önce

Diyarbakir dan dönüyorum ev eşyası satıyorum full isteyen olursa uygun fiyata yardımcı olurum

buketismail
Aday Memur
08 Haziran 2020 16:52

Çalışcağımız şubeler belli oldu mu nerden öğrendiniz ?

TUĞÇE KILINÇ, 4 yıl önce
Merhaba.Tayinimiz diyarbakır merkez asayiş e çıktı çok şükür.En yakın kiralık ev nerden tutabiliriz.Yürüme mesafesi veya ulaşımı kısa.Hangi mahalle veya semtler iyidir

Polizei34
Aday Memur
08 Haziran 2020 17:49

D.bakirli olarak şöyle özetleyeyim ; ev konusunda bağcılar , otogar çevresi ve de 75 tarafları daha güzel ve lükstür gönül rahatlığıyla buralarda istediğiniz gibi gezer ulaşım olarak sıkıntı yasamazsınız.. kira fiyatları da bu saydığım yerlerde 750 ile 1500 arasında evin işlevselligine göre bulursunuz ama biraz daha merkezin için de olmasını istiyorsanız da diclekent tarafı ya da ninova tarafında da tutabilirsiniz orda da kiralar ortalama 800-1200 arası.. ev dışında zaten sağlık eğitim vs sosyal olarak çok rahat olun çünkü bayağı gelişmiş ataması olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi