Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Haziran 2012 16:49

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Görevli İşlemleri Sistemi açıldı. Kayıt olunuz...

Adres bu;

http://sinav.anadolu.edu.tr/augis

Yeni üyelik diyoruz, bilgilerimizi giriyoruz, şifremiz cep telefonumuza geliyor, o şifre ile giriş yapıp, bilgilerimizi dolduruyor ve kaydımızı tamamlıyoruz...

igvezu
Memur
26 Haziran 2012 17:07

ben tcmi telimi yazdım ama olmadı, kurumunuza kayıt yaptırın dedi. okulamı kayıt yaptırıcam ne kaydı?

ogrockman
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:10

ne işe yarıyor bu ?

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2012 17:21

İgvezu öğretmenim; daha önce açıköğretim fakültesi sınavlarında görev almamış iseniz veya bilgileriniz sistemimizde kayıtlı değilse öncelikle okul yönetiminize başvurarak sisteme kaydınızın yapılmasını isteyiniz. Görev almış isek direk yeni üyelikten sisteme kayıt yapabiliyoruz ancak kurumun her halukarda öğretmenlerini sisteme kayıt yapmak durumunda, kurum ve hizmet yılımız sisteme dahil olacak böylece...Son kayıt 10 Temmuz...

sisbod
Aday Memur
26 Haziran 2012 17:23

kurumdan kayıt nasıl olacak?bizim okulda hiç böyle bir konu olmadı...

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:24

Kimlik numarasıyla şifre soruyor şifreyi nerden alacağız?Yeni üyelik diye bişey göremedim ben.Ayrıca tek öğretmenli okullar nasıl kayıt yaptıracak?

ogrockman
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:25

şimdi üyelik yapanlara bu pazar günkü sınavda görev buradan mı çıkacak eğer öyle olursa tatil için memleketlerine gidecekler kesinlikle gidemez :D

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2012 17:26

Okullara resmi yazı da gönderilmiş, onlar ilgili yerden kayıt yapacaklarmış. Bakın anadolu üniversitesinin sistemdeki açıklaması;

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GÖREVLİ İŞLEMLERİ SİSTEMİ

Sisteme Giriş;

İlk olarak T.C. Kimlik Numarası ile şifre istenecektir. Görevli daha önceden giriş yapmışsa şifresi sistemde tanımlıdır. Tanımlı şifre ile sisteme giriş yapabilir. İlk defa girecek ise ve Anadolu Üniversitesi Sınav Sistemi içerisinde tanımlı bir kişiyse ?Yeni Üyelik? linkinden kaydını yaptırmalıdır. Sistemde tanımlı olmayıp görev almak isteyen kişiler kurumları ile irtibata geçmelidir. Kayıt yaptırmayan veya sisteme girip bilgilerini kaydetmeyen kişiler Anadolu Üniversitesinin yapmış olduğu sınavlarda görev alamayacaklardır.

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 17:31

Müdür yetkili tek öğretmenli okullar kurumlarını nasıl sisteme kaydedecekler?

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2012 18:24

İl'den resmi yazıya ulaşmaya çalışın mutlaka, son gün 10 Temmuz imiş. Olay kurumun kaydı değil, kuruma öğretmenlerini tanımlamak... Ben de idarecime bildirdim, yapacak inşallah. Değilse sadece şifre alıp resmimizi kaydetmekle kalıyoruz. Kurum adı görünmediğinden diğer bilgi girişlerimiz de kaydolmuyor. Kısacası okul müdürlükleri elini çabuk tutmalı...

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 18:29

kurumlar telefonla mı başvuruyor resmi yazıyla mı

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2012 19:13

Onlar da öğretmenleri tek tek online sistemden tanımlayacaklar sanırım ...

doruk111
Genel Müdür
26 Haziran 2012 20:11

Tc mi girince bilgilerim çıktı ama Kurum Hizmet Bilgileri'nde bu sene görevlendirme olarak calıştıgım okul gözüküyor onu değiştiremiyorum, kadromun olduğu okul gözükmesi için ne yapmayalım?

escu
Genel Müdür
26 Haziran 2012 21:37

Hocam sadece kimlik numaranızımı girdiniz şifre girmeden bilgilerinizi görebildiniz mi?

alara07
Memur
26 Haziran 2012 21:45

cep telefonunuza şifre geliyor sonra giriş yapıp gerekli yerleri doldurun şifrenizide değiştirebilirsiniz

şehzade fatih
Genel Müdür
26 Haziran 2012 22:17

bize şifre gelmiyor işte hocam

boony03
Memur
27 Haziran 2012 11:08

Arkadaşlar var mı bir gelişme?Ben anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesinin telefonalarını arıyorum, sürekli meşgul çalıyor.

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2012 14:51

Arkadaşlar, okul idaresinin sistemde sizleri kuruma tanımlaması gerekiyor. Bizim idaremiz yaptı bugün. Aksi halde işleminiz yarım kalır, şifre alır, giriş yapabilirsiniz fakat bilgilerinizi güncelleyemezsiniz...(Okulunuz ve hizmet yılınız görünmez)

Bu yüzden Açıköğretim Fakültesi Büroları yerine okul idarenize başvurmalısınız. Eğer okula yazı gelmemişse İl Milli Eğitimlere "okul idaresinin hangi sistemden giriş yapacaklarını" sorunuz... (Bu arada ÖSYM'nin Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ile bağlantısı yok. Açıköğretim Fakültesi sınavları,tüm iş ve işlemleri Anadolu Üniversitesine aittir, bilginize)

vita22
Yasaklı
27 Haziran 2012 15:19

ok

sonata32
Memur
27 Haziran 2012 15:26

müdür acaba okuldaki bütün öğretmenleri bu sisteme kaydedermi ? malum raporluyuz okula gittiğimizde yokki soralım

burcu252
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2012 15:34

Kaydediyorsa herkesi kaydetmek zorunda, aksi takdirde birini tanımlayıp başkasını tanımlamazsa yapılacak yaptırımları kabul etmiş sayılır...

Toplam 124 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi