Editörler : ayşegül bgm
«172173174175176177178179180181182183»
16 Mayıs 2019 23:55

Bir sendika mülakatı yargıya taşıyacakmış sanırım Danıştay yazıyor .. O haber sitesinde

https://www.saglikpersoneli.com.tr/m/guncel/saglikta-mulakat-yargiya-tasiniyor-h319.html

Bu haber sitesi mülakatı önceden bilmişti , bugün de talep toplamayı ilk onlar paylaştı

Sanırım dedikleri gibi editörü yönetimde bir çalışan olabilir adamların dedikleri çıkıyor

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 00:04

umarım öyledir. ya bu duruma gelmiş olmamiza oyle üzülüyorum ki. kendi bakanligimizla anlasmazlik yasamak cok kotu bi his. bizim emeklerimizin karsiligi boyle olmamalı bunca zaman bekledik. bazen diyorum hiç mi haketmiyoruz. herkes senin şansına boyle demeye başladı bende boyle dusunuyorum sanki benim sanssizligim yüzümden gibi. alakası olmayan bi durumda bizim kendimizi suclamamiza sebep oldular
Uçanhemşire, 5 yıl önce

Bir sendika mülakatı yargıya taşıyacakmış sanırım Danıştay yazıyor .. O haber sitesinde

https://www.saglikpersoneli.com.tr/m/guncel/saglikta-mulakat-yargiya-tasiniyor-h319.html

Bu haber sitesi mülakatı önceden bilmişti , bugün de talep toplamayı ilk onlar paylaştı

Sanırım dedikleri gibi editörü yönetimde bir çalışan olabilir adamların dedikleri çıkıyor

17 Mayıs 2019 01:00

KYK borcunu istiyorlar , gss primini istiyorlar .. bireysel borçlarımızı saymiyorum bile ama özelde de iş vermiyorlar devlete de mülakat getiriyorlar ..zerre kadar umut bıraktıklar mı hocam ?

Bırakın gençlerin evlenmesini , kariyer yapmasını , borçlarımızı ödeyecek asgari ücretli bir iş bile bulamıyoruz sesimizi kim duyacak ??

Rabken, 5 yıl önce
umarım öyledir. ya bu duruma gelmiş olmamiza oyle üzülüyorum ki. kendi bakanligimizla anlasmazlik yasamak cok kotu bi his. bizim emeklerimizin karsiligi boyle olmamalı bunca zaman bekledik. bazen diyorum hiç mi haketmiyoruz. herkes senin şansına boyle demeye başladı bende boyle dusunuyorum sanki benim sanssizligim yüzümden gibi. alakası olmayan bi durumda bizim kendimizi suclamamiza sebep oldular
17 Mayıs 2019 01:47

Malum haber sitesi son dakika haber yaptı mülakat iptal diyorlar

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/personel-alimi/son-dakika-mulakatla-alim-iptal-saglik-bakanligi-mulakatla-h2000.html

Resmi açıklama gelene kadar bu işin peşini birakmamaliyiz

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 01:49

ah hocam ah. bu yaslarimiz en guzel zamanlerken bizlerin bu halde olmamiz cok üzücü. oyle uzuluyorum ki. su dünyaya bir kez geliyoruz geçen zaman tekrar gelmeyecek biz vakit kaybediyoruz
Uçanhemşire, 5 yıl önce

KYK borcunu istiyorlar , gss primini istiyorlar .. bireysel borçlarımızı saymiyorum bile ama özelde de iş vermiyorlar devlete de mülakat getiriyorlar ..zerre kadar umut bıraktıklar mı hocam ?

Bırakın gençlerin evlenmesini , kariyer yapmasını , borçlarımızı ödeyecek asgari ücretli bir iş bile bulamıyoruz sesimizi kim duyacak ??

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 01:52

hocam bu editoru bakanliktan oldugu idda edilen site mi
Uçanhemşire, 5 yıl önce

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/personel-alimi/son-dakika-mulakatla-alim-iptal-saglik-bakanligi-mulakatla-h2000.html

ans1
Aday Memur
17 Mayıs 2019 01:56

evet o site ilk açıklmayı da bu site yapmıştı

Rabken, 5 yıl önce
17 Mayıs 2019 01:57

Sanırım o site hocam .. Mülakat geldiğini ilk piyasaya duyuran bu siteydi .. kimse inanmazken sabahına resmi paylaşım geldi ... Dün talep toplamayı da ilk bu site paylaştı ...

Hocam ne olursa olsun resmi açıklama gelene kadar bu işin arkasında durmaliyiz...

Rabken, 5 yıl önce

Cansu0806
Memur
17 Mayıs 2019 01:58

Inşallah öyledir. Hepimiz elimize telefonu aldık bırakmıyoruz artık

Uçanhemşire, 5 yıl önce

BreakkingBad
Aday Memur
17 Mayıs 2019 02:00

Arkadaşlar resmi açıklama gelene kadar biz aynı kararlılıkla tepkimizi vermeye devam edelim,

İnş haber doğrudur

Cansu0806
Memur
17 Mayıs 2019 02:01

Inşallah hocam. Hakkımızı savunmak en doğal hakkımız

BreakkingBad, 5 yıl önce

Arkadaşlar resmi açıklama gelene kadar biz aynı kararlılıkla tepkimizi vermeye devam edelim,

İnş haber doğrudur

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:10

insallah doğrudur hocam ama cok tepki alindigi icin tepkileri azaltmak amaciylada yayinlanmis olabilir diye düşünüyorum balon haber degildir umarim. bizler yinede devam edelim tepki göstermeye. oyle bir duruma soktular ki guzel haberede sevinemiyorum her seyden iskilleniyorum
Uçanhemşire, 5 yıl önce

Sanırım o site hocam .. Mülakat geldiğini ilk piyasaya duyuran bu siteydi .. kimse inanmazken sabahına resmi paylaşım geldi ... Dün talep toplamayı da ilk bu site paylaştı ...

Hocam ne olursa olsun resmi açıklama gelene kadar bu işin arkasında durmaliyiz...

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:11

insallah doğrudur hocam
ans1, 5 yıl önce

evet o site ilk açıklmayı da bu site yapmıştı

17 Mayıs 2019 02:15

Daha çık tweet atalım arkadaşlar

Riakrsli
Memur
17 Mayıs 2019 02:15

tweet atmaya devam

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:17

yarinki hastag den haberi olan var mi?

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:20

belki sacma gelecek ama bu saçma sapan mulakat olayında gördüğüm ve icimdeki umudu kirmayan tek sey tum bolumlerin ayrilmaksizin bir olması oldu.daha once tartıştık ettik ama bu konuda hepimiz biriz. yani kazanacağımıza en cokta bu yuzden inanıyorum. insallah dualarimiz kabul olur hepimizin emeklerinin karşılığı bulunur

Cansu0806
Memur
17 Mayıs 2019 02:21

Sağlık platformu hikayesinde paylaşmıştı

#MEBmülakatdeğilLiyakat

Böyle bir şeydi

Rabken, 5 yıl önce
yarinki hastag den haberi olan var mi?

Rabken
Yasaklı
17 Mayıs 2019 02:23

hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi
Cansu0806, 5 yıl önce

Sağlık platformu hikayesinde paylaşmıştı

#MEBmülakatdeğilLiyakat

Böyle bir şeydi

pofol200
Memur
17 Mayıs 2019 02:30

Yarın duyuracak dedi ya 12 de yeniden gündem olcaz diye sabah paylaşıyo belli değil belli ki daha katılıyorum kesinlikle bırakmak yok hatta daha da çok atılması gerekiyor ki kanmadığımızı birinci ağızdan duymadan durmayacağımızı anlasınlar !
Rabken, 5 yıl önce
hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi
Toplam 3878 mesaj
«172173174175176177178179180181182183»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi