Editörler : E.Kayı Han
01 Şubat 2023 19:34

Ücretsiz izindeyken dilekçe verilse kadroya geçiş yapılır mı ?

Arkadaşlar ücretsiz izin dönüşü dilekçe vereceğimiz yazıyor kanunda yalnız dilekçeyi ücretsiz izinde ilken yani şu an veren var mı?

kubor1881
Aday Memur
01 Şubat 2023 19:37

Moderatör başlığı silme çünkü o senin önerdiğin başlıkta çok fazla farklı konu konuşuluyor üst üste biniyor yazılar sorumuz cevapsız kalıyor!!!!

kubor1881
Aday Memur
01 Şubat 2023 19:56

++++

gulishcelik
Aday Memur
01 Şubat 2023 21:55

Ben cevre ve sehircilikte çalışıyorum ucretsiz dogum iznindeyim 2 ay var daha ama yollasin dilekcyi demis bakanlık bilmiyorum nasıl olacak

kubor1881
Aday Memur
01 Şubat 2023 22:59

Yollayın hocam yine de ben de yollayacağım farklı ildeyim

gulishcelik, 1 yıl önce

Ben cevre ve sehircilikte çalışıyorum ucretsiz dogum iznindeyim 2 ay var daha ama yollasin dilekcyi demis bakanlık bilmiyorum nasıl olacak

kubor1881
Aday Memur
02 Şubat 2023 10:20

Başka dilekçe yollayacak olan var mı?

planci91
Memur
02 Şubat 2023 10:41

Merhaba ben de ücretsiz izindeyim dilekçe vermedim, kanuna bakıldığında iş başı yapıldığı zaman dilekçe verilmesi hususu açıkça belirtilmiş zaten şu an dilekçe verilse dahi kurum sgk hiçbir şey yapamaz sözleşme fesh edilmiş görünüyor yani önceki kadro alımında da böyle olmuş. Doğum izninde olup ucretsiz izne gecmeyenler maaşı yatanlar dilekçe verecek çünkü sistemde aktif görünüyorlar. Yine de farklı bir bilgi alan olursa paylaşırsa seviniriz.

kubor1881, 1 yıl önce

Başka dilekçe yollayacak olan var mı?

kubor1881
Aday Memur
02 Şubat 2023 11:38

Hocam ben de böyle biliyorum yalnız bazı kurumlar siz de dilekçe yollayın demiş benim üniversitem de isterseniz gönderin dediler bugün şube müdürüyle görüşeceğim net bir bilgi alırsam size de haber veririm yine

planci91, 1 yıl önce

Merhaba ben de ücretsiz izindeyim dilekçe vermedim, kanuna bakıldığında iş başı yapıldığı zaman dilekçe verilmesi hususu açıkça belirtilmiş zaten şu an dilekçe verilse dahi kurum sgk hiçbir şey yapamaz sözleşme fesh edilmiş görünüyor yani önceki kadro alımında da böyle olmuş. Doğum izninde olup ucretsiz izne gecmeyenler maaşı yatanlar dilekçe verecek çünkü sistemde aktif görünüyorlar. Yine de farklı bir bilgi alan olursa paylaşırsa seviniriz.

planci91
Memur
02 Şubat 2023 12:35

Hocam bilgi eksikliği kaynaklıdır dilekçe istemeleri ya da ücretsiz izni yakın zamanda bitecek personel için çabuk işleme girmesi açısından da olabilir. Aslında sgk daha doğru yanit verir bu konuda sgkda çalışan ogrenebilen biri olursa seviniriz bu uygulama farklılığını.

kubor1881, 1 yıl önce

Hocam ben de böyle biliyorum yalnız bazı kurumlar siz de dilekçe yollayın demiş benim üniversitem de isterseniz gönderin dediler bugün şube müdürüyle görüşeceğim net bir bilgi alırsam size de haber veririm yine

ne_oluyor
Aday Memur
02 Şubat 2023 12:59

ücretsiz izin dönüşü dlekçenizi alamam diyen kurum olamaz bence çünkü resmi gazetede açıkça yazıyo

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
02 Şubat 2023 18:07

:)

Tamam silmem :)

Ama bu konuları ayırmak daha iyi olacak.

Şöyle ki :

Ücretsiz izinde olanların kadroya geçişi,

Kadroya geçenlerin kurum değiştirip değiştirmeyeceği,

vs. vs.

kubor1881, 1 yıl önce

Moderatör başlığı silme çünkü o senin önerdiğin başlıkta çok fazla farklı konu konuşuluyor üst üste biniyor yazılar sorumuz cevapsız kalıyor!!!!

Aleynalight
Aday Memur
02 Şubat 2023 18:16

Bende doğum için ücretsiz izindeyim yarın kuruma kadro tebliğ kağıdı imzalamak için çağırıldım. Dilekçe konusunuda gidince soracağım.

kubor1881
Aday Memur
02 Şubat 2023 19:39

Hangi kurum hocam bizimdi mi yapmamız lazım acaba bi Bilgi alamadım ben henüz

Aleynalight, 1 yıl önce

Bende doğum için ücretsiz izindeyim yarın kuruma kadro tebliğ kağıdı imzalamak için çağırıldım. Dilekçe konusunuda gidince soracağım.

Aleynalight
Aday Memur
02 Şubat 2023 23:04

Çevre ve şehircilik hocam yarın gidebilirsem öğrendiklerimi paylaşırım

kubor1881, 1 yıl önce

Hangi kurum hocam bizimdi mi yapmamız lazım acaba bi Bilgi alamadım ben henüz

kubor1881
Aday Memur
03 Şubat 2023 00:07

Teşekkür ederim mod adamsın

ÇOTANAK, 1 yıl önce

:)

Tamam silmem :)

Ama bu konuları ayırmak daha iyi olacak.

Şöyle ki :

Ücretsiz izinde olanların kadroya geçişi,

Kadroya geçenlerin kurum değiştirip değiştirmeyeceği,

vs. vs.

kubor1881
Aday Memur
03 Şubat 2023 00:08

Yani beni imzaya falan da çağıran olmadı hocam bi sorun size zahmet bizi de bilgilendirin katekulliye gelmeyeyim

Aleynalight, 1 yıl önce

Çevre ve şehircilik hocam yarın gidebilirsem öğrendiklerimi paylaşırım

Aleynalight
Aday Memur
03 Şubat 2023 18:26

Bugün gittim kadro tebliğ kağıdı imzaladım 2 nüsha halinde. Bana bir nüshası verilmedi. Onun dışında dilekçe vermedim insan laynakları tekrar işe dönüşte vermen gerekiyor ama yinede personel genel müdürlüğüne sor dedi.

kubor1881, 1 yıl önce

Yani beni imzaya falan da çağıran olmadı hocam bi sorun size zahmet bizi de bilgilendirin katekulliye gelmeyeyim

kubor1881
Aday Memur
07 Şubat 2023 16:16

Ücretsiz izindeki personel arkadaşlar izinde dilekçe verip kadronuz onaylanınca işe başlayıp ücretsiz izne tekrar ayrılabilirsiniz şekline bilgi aldım kurumumdan çok önemli bir olay bence

gulishcelik
Aday Memur
07 Şubat 2023 23:31

Tüm kurumlar için mi gecerli bu?

kubor1881, 1 yıl önce

Ücretsiz izindeki personel arkadaşlar izinde dilekçe verip kadronuz onaylanınca işe başlayıp ücretsiz izne tekrar ayrılabilirsiniz şekline bilgi aldım kurumumdan çok önemli bir olay bence

kubor1881
Aday Memur
13 Şubat 2023 09:49

Kurumunuza sorun hocam benden de imza isteyen olmadı mesela

gulishcelik, 1 yıl önce

Tüm kurumlar için mi gecerli bu?

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi