Editörler : swat3410
«147314741475147614771478147914801481148214831484»

Justice20
Şube Müdürü
10 Ekim 2019 15:52

İnşallah devrem..Allah askerimize polisimizi korusun...ayaklarına taş değdirmesin...muzaffer eylesin...Amin

efepolisim, 5 yıl önce

İade bence bu sefer çok olacak gibi

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 16:23

Takipsizlik kararını Personel daireye elden götüren varsa yardımcı olabilir mi? EGM içinde mi personel daire yokda içişleri bakanlığı yanında mı? Nasıl nereye kaçıncı kata müraacat ettiniz?

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
10 Ekim 2019 16:49

Personel daireye giremezsin devrem bir dilekce yaz genel mudurluk evrak arsive ver onlar personel daireye gonderiyor.

Yeniay12, 5 yıl önce
Takipsizlik kararını Personel daireye elden götüren varsa yardımcı olabilir mi? EGM içinde mi personel daire yokda içişleri bakanlığı yanında mı? Nasıl nereye kaçıncı kata müraacat ettiniz?
10 Ekim 2019 16:56

Ben iki ayri takipsizlik kararini dilekceyle egm sorusturma sb md ne ,personel daire bsk na, ilin hukuk islerine uc ayri yere postayla yolladim

Sadece ilin hukuk islerinden eve il emn md islak imzali cvp geldi orda da iade islemleri egm tarafindan yapilmaktadir il olarak herhangi bir islem yapilamamaktadir yazmis

Egm sorusturma sube md ve personel daire bsk ndan cvp dahi yok

Mekmeke
Genel Müdür
10 Ekim 2019 17:05

Ben zaten elden teslim edilen evrakları işleme koyacaklarini Pek sanmıyorum. adamlar bize güvense zaten göreve başlatır . bize güvenmeyen yetkililer bizim verdiğimiz hiç bir evraga güvenmez . ama tabi ki çaba göstermekte şart evragini takip edebilen varsa mutlaka peşini birakmamali.
Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Ben iki ayri takipsizlik kararini dilekceyle egm sorusturma sb md ne ,personel daire bsk na, ilin hukuk islerine uc ayri yere postayla yolladim

Sadece ilin hukuk islerinden eve il emn md islak imzali cvp geldi orda da iade islemleri egm tarafindan yapilmaktadir il olarak herhangi bir islem yapilamamaktadir yazmis

Egm sorusturma sube md ve personel daire bsk ndan cvp dahi yok

kaynak_06
Şef
10 Ekim 2019 18:06

aynen böyle oluyor, hatta canın sıkılmasın diye yanına da bir refakatçi polis arkadaş veriyorlar içeri girerken...
DARGINIMHAYAT, 5 yıl önce

Personel daireye giremezsin devrem bir dilekce yaz genel mudurluk evrak arsive ver onlar personel daireye gonderiyor.

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
10 Ekim 2019 18:18

Evet yanina verilen refekatci polisi unuttum 😀

kaynak_06, 5 yıl önce
aynen böyle oluyor, hatta canın sıkılmasın diye yanına da bir refakatçi polis arkadaş veriyorlar içeri girerken...

Yeniay12
Daire Başkanı
10 Ekim 2019 18:35

En iyisi ben cimerden göndereyim. Birde aps yapayım. Teşekkürler arkadaşlar.
DARGINIMHAYAT, 5 yıl önce

Evet yanina verilen refekatci polisi unuttum 😀

Eski Açık
Memur
11 Ekim 2019 00:33

selamın aleyküm devrem. benim başka bir dosyam daha vardı aynı acm'de. onun kesinleşme şerhi 7 gün içerisinde imzalanmıştı. Bu son dosyada da beraat kararını 10.09.2019 tarihinde almıştım. bugün tam 1 ay bitti. mahkemenin mübaşirleriyle görüştüm evrak yazı işleri müdürünün önünde dedi. sordum bunun belli bir süresi yok mu diye. yok bekleyeceksin dedi. Süre hakkında da bilgim olmadığı için bişey diyemedim. Karar üzerinde kesinleşme şerhi süresi hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Yörük4627, 5 yıl önce

Devrem senin kesin mahkeme kararin eline ulasti mi 20 gun oldu beraat alali emniyet kesin mahkeme kararini istedi uyaptan kontrol ediyoruz surekli yazilan bi karar yok sadece durusma zapti var aciktayim karara gore islem yapilacak 31 ekimde yoksa tekrardan uzatilacak aciktaki surem bekleye bekleye sabir jalmadi artik bi karari yazmak bu kadar mi zor ya

Seyyah-06
Memur
11 Ekim 2019 06:20

Kıymetli Meslektaşlarımız ve saygıdeğer aileleri; Yüce Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah, en yakın zamanda bizlere ve ailelerimize görevimize iade olmanın haberinin mutluluğunu ile bayram sevincini yaşatsın inşaallah. Allah devletimize ve ulusumuza zeval vermesin. Kahraman ordumuza kuvvet ve sonunda da zafer nasip etsin inşaallah.

KARAELMAS6741.
Şube Müdürü
11 Ekim 2019 07:04

Amin devrem...Hayırlı Cumalar...
Seyyah-06, 5 yıl önce
Kıymetli Meslektaşlarımız ve saygıdeğer aileleri; Yüce Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah, en yakın zamanda bizlere ve ailelerimize görevimize iade olmanın haberinin mutluluğunu ile bayram sevincini yaşatsın inşaallah. Allah devletimize ve ulusumuza zeval vermesin. Kahraman ordumuza kuvvet ve sonunda da zafer nasip etsin inşaallah.

Yörük4627
Aday Memur
11 Ekim 2019 09:04

22 gun oldu halâ bekliyoruz 20 gun sonra uzatma bitiyor ne olacak halimiz kara kara dusunuyoruz

Eski Açık, 5 yıl önce

selamın aleyküm devrem. benim başka bir dosyam daha vardı aynı acm'de. onun kesinleşme şerhi 7 gün içerisinde imzalanmıştı. Bu son dosyada da beraat kararını 10.09.2019 tarihinde almıştım. bugün tam 1 ay bitti. mahkemenin mübaşirleriyle görüştüm evrak yazı işleri müdürünün önünde dedi. sordum bunun belli bir süresi yok mu diye. yok bekleyeceksin dedi. Süre hakkında da bilgim olmadığı için bişey diyemedim. Karar üzerinde kesinleşme şerhi süresi hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Mekmeke
Genel Müdür
11 Ekim 2019 09:13

Arkadaşlar geçen sene 2018 Kasım ayında uzatma yapılırken hiç 3 ay uzatma alan olmuş muydu? Ben oldu diye hatırlıyorum . oldu ise bu üç ay bitiminde bu arkadaşlara nasıl bir işlem uygulandı bilgisi olan var mı ?
11 Ekim 2019 10:07

Geçen sene 3 ay uzatma alan olmuştu devrem.hatta 1 kasım günü 10 15 kişi iade olmuştu. Ama 3 ay uzatma alanların akıbeti ne oldu bilmiyorum onu.saygilar.

Mekmeke, 5 yıl önce
Arkadaşlar geçen sene 2018 Kasım ayında uzatma yapılırken hiç 3 ay uzatma alan olmuş muydu? Ben oldu diye hatırlıyorum . oldu ise bu üç ay bitiminde bu arkadaşlara nasıl bir işlem uygulandı bilgisi olan var mı ?

HERŞEYERAĞMN
Aday Memur
11 Ekim 2019 15:10

Kesinleşme şerhi beraat kararından sonra bir hafta itiraz süresi var akabinde kesinleşme şerhini mahkeme kaleminden alınabiliniyor.elden almanızı tavsiye ederim.

Eski Açık
Memur
11 Ekim 2019 16:01

selamın aleyküm devrem. uyap sistemine dün gece bakmıştım ben. her hangi bi evrak eklenmemişti başka. bir umut bugün yine baktım. dün tarihli gerekçeli kararın sisteme atıldığını gördüm. büyük ihtimalle de savcı itiraz etmeyecek ve 7 gün sonra tüm kararlar üzerinde kesinleşme şerhi konulacak ALLAHın izniyle. bakalım haftaya yine haber ederim.

Yörük4627, 5 yıl önce

22 gun oldu halâ bekliyoruz 20 gun sonra uzatma bitiyor ne olacak halimiz kara kara dusunuyoruz

Eski Açık
Memur
11 Ekim 2019 16:03

devrem gerekçeli karar çıkmadan kesinleşme şerhini alamıyorsun. son duruşma da zapta geçiyor ancak gerekçeli karar için 30 gün bekliyorsun. doğal olarak kesinleşme şerhiyle birlikte 37 gün beklemek gerekiyor. en azından benim ki böyle oldu.

HERŞEYERAĞMN, 5 yıl önce

Kesinleşme şerhi beraat kararından sonra bir hafta itiraz süresi var akabinde kesinleşme şerhini mahkeme kaleminden alınabiliniyor.elden almanızı tavsiye ederim.

Yeniay12
Daire Başkanı
11 Ekim 2019 17:47

Bugün karar bürodan takipsizlik kararını aldım. Personel D. ve Hukuk işlerine dilekçe ile elden verdim. (Belge yönetimi aracılığı ile) Personel daire girişte sorgu yapan devre şerhin kalkmış dedi. cmk 172/2 ye göre aynı konudan tekrar soruşturma açılamaz kamu adına kovuşturmaya yer olmadığı diye yazmış. Maalesef belkide dikkatsizlik yüzünden iade olamadım. Belkide hiç bir alakası yok bilemiyorum. 1 kasım umut oldu benim için. inşallah hep beraber yüzümüz güler.

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
11 Ekim 2019 18:15

Hadi hayirli olsun 20 gün sonra hersey belli olur ins iade olursun devrem.

Yeniay12, 5 yıl önce
Bugün karar bürodan takipsizlik kararını aldım. Personel D. ve Hukuk işlerine dilekçe ile elden verdim. (Belge yönetimi aracılığı ile) Personel daire girişte sorgu yapan devre şerhin kalkmış dedi. cmk 172/2 ye göre aynı konudan tekrar soruşturma açılamaz kamu adına kovuşturmaya yer olmadığı diye yazmış. Maalesef belkide dikkatsizlik yüzünden iade olamadım. Belkide hiç bir alakası yok bilemiyorum. 1 kasım umut oldu benim için. inşallah hep beraber yüzümüz güler.
11 Ekim 2019 18:28

Hayırlı Cumalar 4 Ekimci kardeşlerim. Bir senedir foruma girmiyordum üyeliğimi iptal etmiştim Ben de 4 Ekimci olarak 4 yıldır hala iade olamadığınıza çok üzüldüm. Okuduğum kadarıyla çoğunuz takipsizlik almışsınız hayırlı olsun. Ben 4 senedir Istanbul Çağlayandan hala bir sonuç alamadım. Komisyon da da inceleme devam ediyor. Açık ihraç farketmiyor hepimiz aynı kaderi yaşıyoruz. Çağlayandan Savcı M.A dan takipsizlik alan varmı merak ediyorum. Benim dijital raporları dosyaya teslim edileli 1 yıl oldu. Kafayı yememek elde değil. Adaletine tükürdüğümün dünyası
Toplam 39532 mesaj
«147314741475147614771478147914801481148214831484»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi