Editörler : E.Kayı Han
14 Mayıs 2019 08:53

Adliye Komisyonunda Çalışanlar

Arkadaşlar, adliye de komisyonda çalışanlar, nöbet veya fazladan mesai yapıyorlar mı?

İşleri mahkemelere göre rahat mı?

Komisyonda çalışan varsa bizleri aydınlatabilir mi?

Tnzr
Kapalı
14 Mayıs 2019 14:18

Evet yapıyorlar. İşin bitmemesi durumunda mesai de yapılıyor.

Rahatlık sorusu demografik bir soru bulunduğunuz il/ilçe nin nüfusu adliye, cezaevi, personel. İl ise bağlı ilçeler vs. bunlar hep birer değerlendirme kriteridir. Eğer bir yerde iş birliği, aidiyet, amir ile etkin iletişim varsa orada ki iş paylaşılır ve keyif verir. Rahata kavuşma mantığıyla iş aradığım zamanlar oldu aramakla bulamadım, etrafımda bulanlar da olmadı. Birlik varsa her şey güzel olur, her iş kolay olur. İyi forumlar.

can1566
Aday Memur
14 Mayıs 2019 16:33

teşekkürler Tnzr. ben diğer mahkeme katiplere kıyasla söylemiştim

emrah1511
Kapalı
18 Mayıs 2019 21:25

adliye komisyonunda çalışanlar deyince ironi yapıyorsun sanırım zira çalıştıkları pek söylenemez.

Gerçi duruşma ve karar gibi görevleri olmayan kısımlar genelde rahattır bunu burada çalışan herkes bilir.

can1566
Aday Memur
23 Mayıs 2019 09:26

haklısın galiba pek çalışmıyorlar, evet diğer kalemlere göre rahattır diye düşünüyorum bende

baygörev
Kapalı
23 Mayıs 2019 10:13

Adliye ve rahatlık :D o arahatlık hiç olmaz adliyede evet komisyonda çalışanlar idari görevli olduğu için dava dosyası vs gibi ağır işleri yoktur

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
24 Mayıs 2019 20:05

Bizde nöbet tutmuyorlar. Mesaide yapmıyorlar. Bildiğim kadarıyla komisyonlar iş yoğunluğu anlık olur

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi