Editörler : ayşegül bgm
26 Aralık 2012 11:25

akıl sağlığı raporu ve..

tkhk hala evrakları açıklamadı ama benzer evraklar isteneceği için bilenlerden bir kaç şey soracağım

akıl sağlığı yerinde beyanı psıkyatriden alınan raporla aynı mı oluyor

adres bildirimi ve tc kimlik numarası beyanı nereden alınıyor

yoksa bunlar halk sağlığı kurumunda EK-2 form da beyan edilmiş, burayı imzalamak yetrli mi

Gulendam.A
Aday Memur
26 Aralık 2012 11:43

yüsra bunlar dedğin gibi formda belrtilmiş.ve genelgede de okuduğumdan anladığıma göre bu beyanları içeren o formu doldurup imzalamak yeterli.

Gulendam.A
Aday Memur
26 Aralık 2012 11:44

ben yayınlanan genelgeden ve duyurudan böyle anladm :)

yüsra71
Aday Memur
26 Aralık 2012 11:57

beyanname diyince bende öyle düşündüm ama sorayım dedim :)kurumunu aradınmı peki bu konuda

Gulendam.A, 11 yıl önce

yüsra bunlar dedğin gibi formda belrtilmiş.ve genelgede de okuduğumdan anladığıma göre bu beyanları içeren o formu doldurup imzalamak yeterli.

Gulendam.A
Aday Memur
26 Aralık 2012 12:01

hayır aramadım ama gerek de yok.yazmışlar açıkça.forma baktım dedikleri gibi formda da diyor akıl hastalğım yok sicil kaydım yok vs.sen de bunları doldurup imzalyrsn ve bitiyor.önemli olan brda ben bu şartları taşıyorm diye beyan etmek sadece.tekrar tekrar okudum duyuruyu böyle soruları görünce :)

KPSS–2012/5

SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINA

YERLEŞENLERDEN İSTENEN BELGELER (EK-1)

a) Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanı, adres bildirimi, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanı, adli sicil kaydı yazılı beyanı ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanını içeren (Ek–2) Form,

b) Diploma aslı veya noter onaylı örneği, diplomanın henüz düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre düzenlenmiş, daha sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgeler,

c) Türk soylu yabancılardan, 25.9.1981 tarihli ve 2527 sayılı Kanun gereğince Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan alınmış çalışma izni belgesi,

ç) 2 adet vesikalık fotoğraf,

e) Mal Bildirim Beyannamesi, (Doldurulup kapalı zarf içinde teslim edilecektir.)

• Adaylardan istenen diploma ve diğer belgelerin suretleri, asılları adaylarca ibraz edilmesi kaydıyla başvuru komisyonları tarafından tasdik edilerek işleme alınacaktır.

bak tekrar yazıyorm hatta :))

yüsra71
Aday Memur
26 Aralık 2012 12:25

teşekkürler :)

f.e.k
Aday Memur
26 Aralık 2012 12:25

Arkadaslar akil sagligi raporu saglik kurulusundan alinacak diye biliyorum kendi kndine doldurup imzalanmaz bence

paramedic89
Memur
26 Aralık 2012 12:32

bende öyle biliyorum,ben sağlık ocağından aldım resimli umarım kabul edilir..

f.e.k, 11 yıl önce

Arkadaslar akil sagligi raporu saglik kurulusundan alinacak diye biliyorum kendi kndine doldurup imzalanmaz bence

zynpjade
Memur
26 Aralık 2012 13:26

Aile hekiminize atandığınızı ve akıl ve ruh sağlığı yerindedir ibaresi olan bir rapor gerektiğini belirtince fiziki olarak uygundur dedikten sonra akıl ve ruh sağlığıda ..... olarak çalışmasına uygundur diye ekliyor.Ben öyle yaptırdım ;)

paramedic89
Memur
26 Aralık 2012 13:34

sağol canım ...bende doktorla konuştum yapılan harici muayenede işe başlamasına engel hali yoktur diye yazdı

zynpjade, 11 yıl önce

Aile hekiminize atandığınızı ve akıl ve ruh sağlığı yerindedir ibaresi olan bir rapor gerektiğini belirtince fiziki olarak uygundur dedikten sonra akıl ve ruh sağlığıda ..... olarak çalışmasına uygundur diye ekliyor.Ben öyle yaptırdım ;)

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi