Editörler : F16 Gökçen

Yasaklı
12 Mart 2023 11:48

CB Seçim Anketi ?!
Bu pazar seçim olsa kime oy verirsiniz? Sebeplerini de açıklar mısınız? Kararsızlık yaşıyorum, teşekkürler. Lütfen siyasi kavga yapmayın.

Bu ankete 30 günde, 461 kişi oy kullandı ve 11/04/2023 11:48 tarihinde sona erdi.

uzmpskdan
Yasaklı
12 Mart 2023 12:04

Oy kullananlar sebeplerini de açıklar ise çok iyi olur. Kafamdaki sorulara cevap olur belki diye düşündüm.

E.L.T
Memur
12 Mart 2023 12:43

o kadar kötü,liyakatsiz ki kurumlar gazoz kapağı bile birşey kaybettirmz, denemeye değer şahsi fikri

12 Mart 2023 12:47

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
RTE tekrar cb olacak bence. Muhalefetten umudum yok. Olmasını istediğim için değil görünen köy böyle

Emir ka
Şube Müdürü
12 Mart 2023 13:08

Hüdaparın oyuylamı:))
aa.muallime, 1 yıl önce
RTE tekrar cb olacak bence. Muhalefetten umudum yok. Olmasını istediğim için değil görünen köy böyle
12 Mart 2023 13:18

Hocam hayatımda hiç oy vermedim malum partiye. Sadece bunlar bi yolunu bulup yine başta kalacak. Vaktinde de hdp yle omuz omuzayken başta kaldılırsa hüdaparla da kalırlar. Tekrarlıyorum oy vermedim hiç bunlara sadece hissettiğimi yazdım :)
Emir ka, 1 yıl önce

uzmpskdan
Yasaklı
12 Mart 2023 13:46

Kimsenin kimseye saygısı yok. İki taraf da birbirini kötülüyor, kafalar karışık.

Euphratestigris
Yasaklı
12 Mart 2023 14:32

Kime oy vermeyeceğimiz belli. Tuvalet terliğine bile veririm iktidara yine vermem.

Velocıraptor
Genel Müdür
12 Mart 2023 14:45

hay aklınla bin yaşa delikanlı :)

Euphratestigris, 1 yıl önce

Kime oy vermeyeceğimiz belli. Tuvalet terliğine bile veririm iktidara yine vermem.

LaleBahcesi
Şube Müdürü
12 Mart 2023 14:47

Yok, pkk'nın partisi hdp'nin oyuyla... Pardon, pkk nın partisi hdp ile iyi parti ve chp ortaktı, değil mi? Karıştırmışım. :))

Emir ka, 1 yıl önce

Euphratestigris
Yasaklı
12 Mart 2023 14:50

Resmi bir ittifakları varsa konuş yoksa boş yapma lale

LaleBahcesi, 1 yıl önce

Yok, pkk'nın partisi hdp'nin oyuyla... Pardon, pkk nın partisi hdp ile iyi parti ve chp ortaktı, değil mi? Karıştırmışım. :))

LaleBahcesi
Şube Müdürü
12 Mart 2023 14:53

"Resmi ittifak"...

Burası öğretmenler forumu. Lütfen öğretmenlerin zekasına hakaret etmeyin.

Resmi bir ittifakları varsa konuş yoksa boş yapma lale

Euphratestigris
Yasaklı
12 Mart 2023 15:08

Olsa ederdim de görünen o ki senin gibilerde bulunmuyor.

LaleBahcesi, 1 yıl önce

"Resmi ittifak"...

Burası öğretmenler forumu. Lütfen öğretmenlerin zekasına hakaret etmeyin.

Euphratestigris
Yasaklı
12 Mart 2023 15:09

Bu chp hdp ortak lafı artık yemiyor. Kendinize yeni bir şeyler bulmanız lazım.

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
12 Mart 2023 15:15

Essege semer vurup aday yapsalar

Tuvalet terligini önüme sunsalar

B@k kokan kanalizasyon borusunu aday yapsalar

Vs vs. Hicbiri fark etmez ama oyumu kime vermeyeceğim belli.

+ vatandaslik verilen suriyelilerin doldurulup ulkenin copluge cevrilmesi

+ ulkenin ekonomik olarak batirilmasi

+ hukuk adalet liyakat gibi kavramlarin yok edilmesi

+ fakirin daha fakir zenginin daha zengin edilmesi

+ dini kalkan yapip kumar ( iddia) faiz ( kur korumali hesap) gibi haramlarin normal hale getirilmesi.

+ çiftçinin üretimin bitirilmesi

+ yap islet mantiginda yandas sirketlerin ulkeyi soymasi

Cok var cok.

şalgamsuyu17
Aday Memur
12 Mart 2023 15:29

Hiç kimsenin kafası karışık değil.14 Mayıs akşamı göreceksin.Ayrıca bizim oyumuzdan size ne...Anketçi misiniz siz

uzmpskdan, 1 yıl önce

Kimsenin kimseye saygısı yok. İki taraf da birbirini kötülüyor, kafalar karışık.

uzmpskdan
Yasaklı
12 Mart 2023 16:53

Seçimi kimin kazanacağı belli (Kılıçdaroğlu) ama şahsen kime oy vereceğim konusunda kararsız kaldığım için sordum.

birsamsunlu
Aday Memur
12 Mart 2023 17:20

Demokrasi , adalet , liyakat , akıldan bilimden uzaklaşma durumunun durdurulması gibi nedenler.

hacegan5584
Aday Memur
12 Mart 2023 17:40

Bakınız: İBB işe alınanlar

Bu chp hdp ortak lafı artık yemiyor. Kendinize yeni bir şeyler bulmanız lazım.

uzmpskdan
Yasaklı
12 Mart 2023 19:34

Basit bir analiz: 2018 seçiminden bu yana ilk kez oy kullanacak yaklaşık 6 milyon genç var, vefat eden yaşlı sayısı da yaklaşık 3 milyon. Toplam 9 milyona yakın seçmen, bu da toplam seçmen sayısının yaklaşık %15'ine denk geliyor. Vefat edenlerin yaklaşık %60-80'i A partisine oy verdiği, yeni seçmenlerin ise %20'sinin A partisine oy vereceği düşünüldüğünde: A partisinin ortalama %6-9 oy kaybedeceği hesaplanabilir. Geriye kalan tüm seçmenlerin geçen seçimle aynı oyu kullanacak olduğu düşünüldüğünde böyle oluyor. Ancak muhalefetten hükümete kayan seçmen hiç duymadım, tam tersini çok duydum. Analiz bu kadar, gerisini siz düşünün. Matematik basittir.

sonsAz
Aday Memur
12 Mart 2023 21:10

Beğenin ya da beğenmeyin ülkemiz bu kadar sıkıntıda iken bilmem kaç kez toplanıp aday belirlemekte bile bu kadar zorlanan bir muhalifler masası mu ülkeyi idare edecek!! Depremzedeleri bile unutturdular o bir kaç gün.Şimdi meydanlardalar ama bana ne..RTE ve yönetimi 11 ilin yaşadığı bu afeti ancak kısa zamanda kaldırır.Diğerlerine zerre kadar güvenim yok.Rte gitsin de biz bir başa geçelim de havasıyla iktidar olunmaz olsa da sürmez?Benim oyum 6+2+ 1 masa ve ayaklarına asla olamaz.

Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi