Editörler : E.Kayı Han
«441442443444445446447448449450451452»

Endless6154
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:34

iddanamem bu ben bir şey anlamadım nasıl bir şey olduğunu ŞÜPHELİ ..... .... HAKKINDA YAPILAN DEĞERLENDİRMEDE: FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün askeri yapılanmasında gizliliğin en üst mertebede uygulandığı, yürütülen soruşturmalar ve alınan ifadelerden askeri yapılanmada "öğrenci" olarak tabir edilen kişilerin askeri personel,"öğretmen" olarak tabir edilen kişilerin ise sözde asker abisi olduğunun anlaşıldığı, askeri personelin çoğunlukla 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde sözde asker abisine zimmetlendiği, askeri personel ile sözde abilerinin sabit hatlar üzerinden ya da bir sonraki yapılacak toplantının tarihinin, yapılan toplantıda kararlaştırılması şeklinde haberleştiğinin tespit edildiği, FETÖ/PDY silahlı terör örgütü askeri mahrem yapılanması içerisinde öğrenci olarak yer alan şahısların Başsavcılığımız tarafından yürütülen diğer soruşturmalardan da anlaşılacağı üzere grup olarak faaliyet gösterdikleri askeri personel/personeller ile birlikte sabit hatlar üzerinden ardışık şekilde arandığı, çoğunlukla çaldır kapat yöntemiyle haberleşmenin sağlandığının bilindiği, buna ilişkin olarak örnek teşkil etmesi amacıyla haklarında Başsavcılığımız tarafından soruşturma yürütülen ..... ..... ve ..... .....'in beyanlarının dosya arasına alındığı, adı geçenlerin ifadelerinde özetle ardışık şekilde aramaya tabi tutulduklarını ve aynı mahrem abi ile görüştüklerini beyan ettikleri, Başsavcılığımız tarafından yürütülen ankesörlü telefon üzerinden irtibata ilişkin soruşturmada şüpheli ..... .... 'nın kullanmış olduğu 0553 ... .. .. numaralı GSM hattı üzerinden 07/09/2014 tarihinde ilimizde bulunan ankesörlü telefonlardan başka askeri personeller ile ardışık şekilde arandığının tespit edildiği, bu suretle şüpheli hakkında soruşturma işlemlerine başlanıldığı, Şüphelilerin alınan ifadesinde, ardışık şekilde aramaya tabi olduğu ...... ve ...... isimli askeri personelleri tanıdığını, FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ile herhangi bir irtibatının olmadığını beyanla üzerine atılı suçlamaları kabul etmediği, Şüpheli hakkındaki HTS kayıtları ile Başsavcılığımız tarafından yürütülen diğer soruşturmalardaki ifade ve beyanlar dikkate alındığında, sabit hatlar üzerinden iletişimin sağlandığı, sohbet adı altındaki faaliyetlerin bu şekilde organize edildiği FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün mahrem askeri yapılanması içerisinde yer aldığının değerlendirildiği ve hakkındaCMK 170/2 maddesi uyarınca silahlı terör örgütüne üye olma suçundan iddianame tanzimine yeterli şüphe oluşturacak delilin elde edildiği anlaşılmakla; 1)Yukarıda açık kimlik bilgileri yazılı şüphelinin FETÖ/PDY silahlı terörörgütüne üye olma suçundan eylemlerine uyan TCK'nun 314/2 ve 3713 Sayılı Yasanın 3. ve 5. maddesi uyarınca CEZALANDIRILMASINA, 2)Yargılama neticesinde tertip edilecek ceza tür ve miktarına bağlı olarak şüphelinin 5237 sayılı TCK'nın 53. maddesinde belirtilen haklardan YOKSUN BIRAKILMASINA, 3)Şüphelinin gözaltında geçirmiş olduğu sürelerin TCK 63 maddesi uyarınca cezasından MAHSUBUNA, 4)Şüphelinin üzerine atılı suçlamanın niteliği gereği hakkında 5237 sayılı TCK'nın 58/9 maddesi uyarınca tekerrür hükümlerinin UYGULANMASINA karar verilmesi kamu adına İDDİA ve TALEP olunur.15/03/2018
Kyii507, 5 yıl önce

Sohbetimiz esnasında bir üye söylemişti.Buyrun iddianameleri paylaşalım desek kaç kişi katılır diye.Herkes mağdur değil diyordu çok net anladım.Kendisini bilir zaten özür diliyorum.Ben demiyorum ki başka kriterleri olanlar suçlu...Bunun kararını mahkemeler verir ben dahil hangimizin haddi? Sadece baska kriterlere sahip kişiler yüzünden bizim savunmalarımız hakimlere inandırıcı gelmiyor işte esas mağduriyet bu! Anlatabildim umarım...

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 22:35

Allah akıl fikir ruh sağlığı versin sana

Kyii507, 5 yıl önce

Sizin gibiler yüzünden ne hallere düştük zamanında fetönün bokunu yiyin dershanelerine gidin himmet verin bir yerlere gelmek için kullanın şimdi de ağlayın!!! Olan bize oldu tek kriteri ankesör olmayan hiçkimse beni bunların altına yatmadığına inandıramaz...

Ayşe1933
Şef
19 Mayıs 2019 22:37

Kyii507

Kesinlikle katılıyorum.demek istediğinizide çok iyi anlıyorum,maalesef sadece ardışığa düşüpde başka kriteri olmayan sadece Ardıç?ım ankesörlü aramadan dolayı sıkıntılı olan çok az..geçmişinde dersanesine giden evinde kalan ,ep den yararlanan vs.yani bir şekilde irtibatlı olanda var,tabiki yargı merc biz değiliz.anlatmak istediğinizi çok net anlaşılıyor, mesela gönül hasan rumuzlu arkadaşla özeldede görüşüyoruz ve eşinin iddanamesinin bir kısmını gördüm,İnan?ın bomboş.diyeceksinizki neye göre kime göre,sana göremi bomboş,şukadarını söyleyebilirim,gördüğüm birçok iddanameye göre onunki bomboş,eşimin iddanamesinden biliyorum en azından..veo çocuk suçsuz yere 5 ay oldu galiba yatıyo içerde..maalesef böyle olanlarda var..

Ama yineliyorum herkes gerçekten magdur değil..

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:43

Burası özgür bir platform isteyen istediğini yazar katılır katılmaz o onun problemi özelden atarlanıyor banabugün grup kurdular katıldık belki birşeyler yapılır ses çıkar diye avukatım uzak dur deri mecbur muyum? Ayrıca cok haklı burada ağlıyorlar ankesör de ankesör içlerine bir giriyorsun dershaneler himmetler yurtlarda kalmalar...yeter alınan alınsın

Ayşe1933
Şef
19 Mayıs 2019 22:47

Kesinlikle haklısın..Burda öyle aglayıpda sonra dersanesi himmeti bankası çıkan çıkana..bak zaten şimdi topa tutanlardan anlarsın gocunanları:))) yatırın iddanameleri dediğimde bitanesi kalmaz :)) ama gönülhasan ın iddanamesini gördüm..gerçekten aranma dışında eşinin kriteri yok..kesinlikle katılma o guruplara,banada eşimin avukatı söylemişti kimin ne olduğu belli değil,sonra çıkıyo kirli çamaşırları diye..

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:49

Kibarca karar mercii biz değiliz ne haddimize dedim.İlla ki söylettirecekler özelden hakaretler falan ne oluyoruz yahu?Tamam merak ediyorsanız tüm ep lardan ufacık dahi bağlantısı olanlardan nefret ediyorum!!!

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 22:55

Bizim avukatta öyle söyledi.Katılmaman daha hayırlı dedi birkaç kişiye söyledim artık bu da onlardan biri mi nedir? İyilikten maraz doğar güya seslerini çıkarmalarını engelliyormuşum... Var ya var.Bizim iddianame de avukat söyledi ve baktım cidden Twitter dan alıntılama yapmışlar gördüm....Rahatsızlığımı paylastım cidden iyi niyetle...Engelleyen kişi oldum cidden manyak bunlar.

feygezz
Aday Memur
19 Mayıs 2019 22:57

varsa içimizde aglayipta bu şerefsizler in içinde olanlar sözüm onlara görüyorsunuz halimizi Allah hepinizin belasını versin. bu dünyada da ahirette de ellerimiz yakanizda olacak. ah o arayan kişiyi bir bulsalar da soyleseler..

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 22:59

Bir kere buradaki insanlarin magdur veya suclu olup olmadigina dair bir degerlendirme yapmak kimsenin haddine degildir. Baskalarini suçlayarak bir yere varamazsiniz. Herkes kendine gore sucsuz veya magdur olabilir. Haklisiniz oturup olacaklari beklemeniz daha mantikli Sizin icin cunku konusmalarinizda sikinti var. Yorumlariniza gore sizde niye arandığınızi biliyorsunuz demekki. Ozaman gidip ep den faydalanin bence saklamayin.

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:02

sen yemişsin ve senin gibiler yemiş belli oluyor şu ramazan günü ağzımı bozmıcam senin gibi seviyesizre sen kimsinde araştırcaksın beni özellini niye kapattın açta bi yedir bakalım o lafları burda laf kirliliği yapmayalım

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:03

Elinizde deliliniz varmi bu sekilde himmeti bilmemneyi cikan kisi. Yoksa bosa sallamayin insanlari tohmet altinda birakmayin.
Kyii507, 5 yıl önce

Burası özgür bir platform isteyen istediğini yazar katılır katılmaz o onun problemi özelden atarlanıyor banabugün grup kurdular katıldık belki birşeyler yapılır ses çıkar diye avukatım uzak dur deri mecbur muyum? Ayrıca cok haklı burada ağlıyorlar ankesör de ankesör içlerine bir giriyorsun dershaneler himmetler yurtlarda kalmalar...yeter alınan alınsın

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:04

Ya sen normal değilsin bem seni baska konulardan da biliyorum var senin bağlantın.Yanına arkadas arıyorsan baska kapıya benden sana yaren olmaz.Ben suçlular mı dedim beyinsiz misin anlamada sıkıntın mı var!!! BEN SEVMİYORUM BEN HOŞLANMIYORUM BEN AYNI ORTAMDA OLMAKTAN RAHATSIZIM BEN BEN BEN git mahkeme de bul belanı bana ne be?Eğer biz fetöcüysek bizde bulalım belamızı oldu mu?

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:05

Genel konusuyorum a akılsız genel genel....Anlayoş yok ki alındı kripto.

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:07

Ben ne arastırıcam seni devlet arastırmalı bence var bağlantın dedim. Evet BENCE var sen bunu da anlamazsın şimdi..

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:10

sen miye bu durumdasın şimdi anladım kişi kendi gibi bilrmiş ona buna iftiradan bu hallerdesin Allaha havale ediyorum seni

3506D
Memur
19 Mayıs 2019 23:11

Iftiraci itirafcilardan ne farkin kaldi simdi. Allahim insanlari senin gibi iftiracilardan saklasin. 2 dk da iftiraci nasil olunur canli olarak sahit olduk suan.
Kyii507, 5 yıl önce

Ben ne arastırıcam seni devlet arastırmalı bence var bağlantın dedim. Evet BENCE var sen bunu da anlamazsın şimdi..

Kyii507
Kapalı
19 Mayıs 2019 23:12

Sen neden alınıyorsun? Bana 1000000 kere fetöcü deseler güler geçerim.Bağlantılı olduğunu bilmem mi seni acıtan? Ben kendimden eminsem tüm dünya bana fetöcü demiş çokta umrumda... Ne bu savunma ihtiyacı?

GönülHasan07
Aday Memur
19 Mayıs 2019 23:14

Teşekkür ederim canım ablam evet kaç avukata gösterdim iddianame yi hepsi ne işi var ki bu kişinin diyor azınlık da olsak bizim gibi gerçek mağdurlar var
Ayşe1933, 5 yıl önce

Kyii507

Kesinlikle katılıyorum.demek istediğinizide çok iyi anlıyorum,maalesef sadece ardışığa düşüpde başka kriteri olmayan sadece Ardıç?ım ankesörlü aramadan dolayı sıkıntılı olan çok az..geçmişinde dersanesine giden evinde kalan ,ep den yararlanan vs.yani bir şekilde irtibatlı olanda var,tabiki yargı merc biz değiliz.anlatmak istediğinizi çok net anlaşılıyor, mesela gönül hasan rumuzlu arkadaşla özeldede görüşüyoruz ve eşinin iddanamesinin bir kısmını gördüm,İnan?ın bomboş.diyeceksinizki neye göre kime göre,sana göremi bomboş,şukadarını söyleyebilirim,gördüğüm birçok iddanameye göre onunki bomboş,eşimin iddanamesinden biliyorum en azından..veo çocuk suçsuz yere 5 ay oldu galiba yatıyo içerde..maalesef böyle olanlarda var..

Ama yineliyorum herkes gerçekten magdur değil..

Kyii507
Kapalı

Hadi ben kötü biriyim... Doğuştan genetik bozukluklarla dünyaya geldim bak yasım 25 tüm organlar iflas...Pis fesat düşünceliyim o yüzden bunları yaşıyorum bu haldeyim? Bak adamı da tutukladılar...Allah belamıvermiş benim kötüyüm çünkü peki sen? Farkındaysan aynı platformdayız sen kimin tavuğuna kış dedin?

3506D
Memur

E tamam alinma ozaman. Ne magdurum diyosun burda devlet seni yargilarken. Girme bu tur forumlara alınmiyorsan. Kensi agzinla soluyosun. Neyse sen konuş kendi kendine ben yoramicam kendimi iftiracilara karsi.
Kyii507, 5 yıl önce

Sen neden alınıyorsun? Bana 1000000 kere fetöcü deseler güler geçerim.Bağlantılı olduğunu bilmem mi seni acıtan? Ben kendimden eminsem tüm dünya bana fetöcü demiş çokta umrumda... Ne bu savunma ihtiyacı?

Toplam 20072 mesaj
«441442443444445446447448449450451452»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi