Editörler : ayşegül bgm
«456789101112131415»

muhammed42.40
Aday Memur
27 Ağustos 2019 19:56

inşallah dostum saol ya bunlar ne anlar insanlıktan çoluk çocukla uğraşıyoruz.

büsalih, 5 yıl önce
Arkadaşlar herkes sabırsızlıkla münhal yerleri bekliyor,herkesin hayatı degisecek,kimi hayaline kavuşacak kimi hayal kırıklığı yaşayacak,herkes bekliyor gerginlikle ama hepimiz belli eğitimden geçmiş belli bi seviyeye ulaşmış kamu sektöründe çalışan devlet memurlariyiz,seviyeyi düşürmeden iletişim kurmaya çalışalım,sanalda kimse kimseyi görmüyor kim olduğunu bilmiyor diye hakaret ve küfür etmeyelim... Inşallah rabbim herkesin gonlundekini hayırlısı ile nasip eder

yasminym
Kapalı
27 Ağustos 2019 20:05

Üçkagıtcı vebyalancı kelımelerını kullanmış mıyım bıbakın ıstersenız ama kendınızı bu sekılde tanımlsmanız ne kadar manidar ben demedım sız kendınız ıcınüçkagıtcı ve yalsncı dedınız dıkkat

büsalih, 5 yıl önce
Nasıl bi insansınız anlayamadım size özelden msj yazan insanlara istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bana sallayamazsınız ,ben fake hesap flan değilim 2013 yılında atandım o zamandan beri uyeyim memurlar nete,şimdiye kadar hiç tayin istemedim ilk kez tayin isteyeceğim ilk kez bir başlığı takip edip yorum yazdım,okul açılacak okula gidecek cocuklarim var hayatımız tamamen değişecek herkes gibi bende sabırsızlıkla bekliyorum bugün 2 kere aradım 0312 585 16 80 bu numarayı ve ulaştım bugün açıklayacaklarını söylediler işi gücü evi bıraktım bütün gün hatta hala siteyi takip ediyorum bana söylenen buydu bende merak edenler için yazdım,edilen küfürleri ve hakaretleri hiç üzerime alınmıyorum,herkes kendi seviyesine ahlakına göre hareket eder, ama bu sanal ortamda olduğu gibi çalışma ortamındaysa bu tarz negatif ve saygı yoksunu insanlar var yeni atanacagimiz yerlerde rabbim böyle insanlarla çalışmaktan bizi ve ailemizi korusun.

yasminym
Kapalı
27 Ağustos 2019 20:09

Sosyal medyadan ınsanlara özel mesaj cekerek tacizeden sapıgın tekisin tanımıyorsun evlımıyım cocugum mu var bunları dusunmeden ahlaksızca mesaj ıle yaseminim yazacak kadar aşagılıksın burada amacınınsanları tacız etmek ve yalan beyanda bulunmak senın gıbı vasıfsız bırı beddua etse ne olur rontgenımı cekse ne olur örumcek gozumde daha degerlı cunkusen bu platformu kız dusurmek ıcın kullanak sapıgın bırısın ınsan bıle degılsın o yuzden zerre umrumda degılsın sımdı kaybol

muhammed42.40, 5 yıl önce

öncelikle yasmnm ve huhu nickli arkadaşa şunu belirtmek isterimki sizi hayatınız boyunca size yetecek kadar beddua ve küfre doyurdum içiniz rahat olsun...yalancı ve iftiracı olan birşeye emin olmadan konuşan sizlerin gerçek hayatta karşıma çıkarsanız birgün sizin her pozisyonda röntgeninizi çekeceğime emin olmanızı isterim.ne demek istediğimi anladınız umarım.

kamilkam
Şube Müdürü
27 Ağustos 2019 20:11

Yıllardır bu oluyor.

Yine tayin listesi kaygısı yine millet birbirine girmiş.

Sizden ricam;

Hiçbir hesaplaşmaya girmeden benim bu mesajımdan sonra lütfen hepiniz birbirinize hakkınızı helal ediniz.

Vallahi de billahi de yarın sabah ne kadar saçma bir durumdan dolayı kul hakkına girdiğinize pişman olacaksınız.

Hadi helalleşin.

Size yakışan budur.

büsalih
Aday Memur
27 Ağustos 2019 20:13

Allah razı olsun sonunda beni anlayan biri çıktı,benden yana herkese hakkım helal olsun.
kamilkam, 5 yıl önce

Yıllardır bu oluyor.

Yine tayin listesi kaygısı yine millet birbirine girmiş.

Sizden ricam;

Hiçbir hesaplaşmaya girmeden benim bu mesajımdan sonra lütfen hepiniz birbirinize hakkınızı helal ediniz.

Vallahi de billahi de yarın sabah ne kadar saçma bir durumdan dolayı kul hakkına girdiğinize pişman olacaksınız.

Hadi helalleşin.

Size yakışan budur.

yasminym
Kapalı
27 Ağustos 2019 20:26

Kamilkam sızın hatrınıza helal olsun sıtedekı saygınlıgınızın hatırı var

muhammed42.40
Aday Memur
27 Ağustos 2019 22:01

helalolsun

mahya su
Aday Memur
28 Ağustos 2019 06:02

hala açıklanmadı değil mi?

büsalih
Aday Memur
28 Ağustos 2019 08:47

Malesef acıklanmadı,hala arıyorum acan yok kura hizmetleri dairesi başkanlığını.

mahya su, 5 yıl önce

hala açıklanmadı değil mi?

ebra22
Aday Memur
28 Ağustos 2019 09:40

Bende aradım burada paylaşılan numarayı, telefona çıkan bayan net bilgi olmadığını ve kura birimini arayanın çok olduğunu söyledi. Ayrıca net bilgiye sahip olan kişilerin şu an başka bir kura da olduğunu söyledi. Net bilgiyi öğleden sonra verebileceğini söyledi. Öğleden sonra tekrar ariyacağım. Boşuna beklemeyin arkadaşlar.

büsalih
Aday Memur
28 Ağustos 2019 10:43

Evet bende görüştüm,dün açıklanack diye söyleyen kişi bugün görüştüğümüz bayan izinli olduğu için yerine bakan biriymiş ondan yanlış bilgi vermiş,inşallah bugün açıklanır.Haziran tayin döneminde 17 mayısta duyuru yapılmıs,26 haziranda sonuc acıklanmıs buda o kadar sürer mi acaba okullar 9 eylülde başlıyor.

ebra22, 5 yıl önce

Bende aradım burada paylaşılan numarayı, telefona çıkan bayan net bilgi olmadığını ve kura birimini arayanın çok olduğunu söyledi. Ayrıca net bilgiye sahip olan kişilerin şu an başka bir kura da olduğunu söyledi. Net bilgiyi öğleden sonra verebileceğini söyledi. Öğleden sonra tekrar ariyacağım. Boşuna beklemeyin arkadaşlar.

Memurus47
Şef
28 Ağustos 2019 11:57

Arkadaşlar gece 22 den sonra bile açıklandığına tanık olduk.Bekleyelim ltf

ehbtekniker
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:20

Bugün aradım. Eylül de açıklanacak dedi. Boşuna beklemeyin. Kesin bilgi.

büsalih
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:46

Öğleden önce 2 gibi arayın demişlerdi

büsalih
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:48

Bende aradım şimdi önümüzdeki hafta açıklanacak pztden itibaren siteyi takip edin dediler :(

ebra22
Aday Memur
28 Ağustos 2019 13:50

Aradım pazartesiden itibaren takip edin dedi bayan. İsteyen arayabilir

yasminym
Kapalı
28 Ağustos 2019 13:54

agustos sonu eylul bası munhal yerler acıklanır eylul sonnunda da sonuclar acıklanır 20 eylulden once sonuclar acıklanmaz yani

büsalih, 5 yıl önce

Evet bende görüştüm,dün açıklanack diye söyleyen kişi bugün görüştüğümüz bayan izinli olduğu için yerine bakan biriymiş ondan yanlış bilgi vermiş,inşallah bugün açıklanır.Haziran tayin döneminde 17 mayısta duyuru yapılmıs,26 haziranda sonuc acıklanmıs buda o kadar sürer mi acaba okullar 9 eylülde başlıyor.

28 Ağustos 2019 16:24

merhabalar bende eş durumundan alt bölgeye tayin isteyeceğim ve 45A kadrosuna tabi olarak görev yapmaktayım. yazılanlardan anladığım üzere eylül kurası için hangi ili istediğimize dair verilmesi gereken dilekçe yani kadro açılması için ve tercih verebilmem için yazılması gereken dilekçeyi yazıp verme süresini geçirmişim. bu süreçte istediğim il açılırsa tayin isteyebilir miyim yoksa 3. kura dönemini mi beklemek zorunda mıyım ki kimsenin hakkına girmek istemem baskasının kadrosuna talip olarak eğer durum böyle ise 3. kura dönemi için hangi tarihte dilekçe vermem gerekiyor bilgilendirir iseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Gülsüm aksun
Aday Memur
28 Ağustos 2019 20:56

2018 temmuz tayininde tayini çıkıp fakat ağustos ayında tayinini iptal ettiren hekimin cezası beklenen eylül tayinine yansirmi

bond0007
Aday Memur
28 Ağustos 2019 21:27

21 gün bedelli askerlik yaptığın zaman fiilen çalişmiş sayılıyor muyuz ? Çünkü 11 Eylül'de 2 yılım olucak ama askerlik eklenmese yetişmem sizce askerlik olur mu ?
Toplam 472 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi