Editörler : crops35
09 Ocak 2017 15:37

Bulunduğum şehrin belediyesi KPSS'siz 6 memur aldı!

Bulunduğum şehrin belediyesi yeni yıl itibariyle 6 memur belediyeye kpss olmadan ilana çıkmadan sessiz sedasız el altından almıştır.Hakkım haram zıkkım olsun.Ben bimere yazdım arkadaşlar bu durumu sizde sesinizi çıkarın duyuralım bu adaletsizliği memurlar net haber yap lütfen bu haksız durumu !!

çareemlak
Aday Memur
09 Ocak 2017 15:40

Hangi belediye olduğunu yazsana

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 15:41

AYDIN-SÖKE BELEDİYESİ

çareemlak, 7 yıl önce

Hangi belediye olduğunu yazsana

09 Ocak 2017 15:52

izmir büyükşehir de 10 tane zabıta 5i bayan 5 i erkek motorize tim için alacakmış el atından.

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 15:54

sessiz kalmayalım arkadaşlar bu duruma hakkımızı arayalım gerekirse dava açalım

09 Ocak 2017 15:55

görevimden ayrılırken emniyete dava açtım 1 yıl oldu ses seda yok. adalet kadın ismi

denizfurkan
Memur
09 Ocak 2017 16:25

Bu doğru ise gerçekten vicdansızlık. O memur olanlarda arada şöyle bir his olmuyor mu: Başkasının hakkını mı yedim acaba? ya da "benden daha ehil olanlar varken acaba haketmediğim halde mi bu işe alındım"

Normal şartlar altında bu düşünceler uyutmaz insanı

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 16:27

Bizzat kendim şahit oldum bu duruma ve çok zoruma gitti resmen boşa kpss ye giriyoruz !!

denizfurkan, 7 yıl önce

Bu doğru ise gerçekten vicdansızlık. O memur olanlarda arada şöyle bir his olmuyor mu: Başkasının hakkını mı yedim acaba? ya da "benden daha ehil olanlar varken acaba haketmediğim halde mi bu işe alındım"

Normal şartlar altında bu düşünceler uyutmaz insanı

yenimemur32
Aday Memur
09 Ocak 2017 16:29

Allah'ın adaleti şaşmaz. Zamanında Fetöcüleri de böyle aldılar. Sonra ne oldu. Mazlumun ahı çıkar. Ama yine de sesinizi çıkarın. Yetkili yerlere yazın.

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 16:53

AÇTIĞIM KONU YÜZÜNDEN MEMURLAR NETTEN UYARI ALDIM YAZIKLAR OLSUN !

alımyokmu
Memur
09 Ocak 2017 16:56

ne diye uyardılar

kpss.09, 7 yıl önce

AÇTIĞIM KONU YÜZÜNDEN MEMURLAR NETTEN UYARI ALDIM YAZIKLAR OLSUN !

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 16:59

Forumda açtığınız "BULUNDUĞUM ŞEHRİN BELEDİYESİ KPSS SİZ 6 MEMUR ALMIŞTIR!!" başlıklı konuda tekrarlayan mesaj yazmanız nedeniyle uyarı aldınız.Bu tür forum konularına devam etmeniz halinde forumda yazmama cezası alacaksınız.

alımyokmu, 7 yıl önce

ne diye uyardılar

denizfurkan
Memur
09 Ocak 2017 17:05

Tekrarlayan mesaj mı. Başlıkları "up"layanlar var burada. Flood yardıranlar da var. Tekrarlayan mesaj neymiş tam olarak. O yönetici buraya gelecek !!11bir!1

kpss.09, 7 yıl önce

Forumda açtığınız "BULUNDUĞUM ŞEHRİN BELEDİYESİ KPSS SİZ 6 MEMUR ALMIŞTIR!!" başlıklı konuda tekrarlayan mesaj yazmanız nedeniyle uyarı aldınız.Bu tür forum konularına devam etmeniz halinde forumda yazmama cezası alacaksınız.

kpss.09
Memur
09 Ocak 2017 17:06

tekrarlayan mesaj bahanesi anladınız siz onu ;)

denizfurkan, 7 yıl önce

Tekrarlayan mesaj mı. Başlıkları "up"layanlar var burada. Flood yardıranlar da var. Tekrarlayan mesaj neymiş tam olarak. O yönetici buraya gelecek !!11bir!1

Adalet 1010
Aday Memur
09 Ocak 2017 17:12

Valla ben 2014 te gece gündüz deli gibi ders çalışırken hayatla baglarimi koparmış odamda kendimi paralarken daha sınava 3 ay kala bütün yıl gezmekten yorgun düşen bir arkadaşım belediyeye elini kolunu sallayarak girdi. Sonra ben kpss den 91 aldım o zaman lise olarak girmiştim 2 yıl boyunca hiçbir yere giremedim. Şahsen Allah a havale ediyorum. Daha önceki senelerde hak etmeden memur olanların hali ortada. Umarım hak yerini bulur her zaman

09 Ocak 2017 17:20

Benim bulunduğum şehirde de alındı. Denizli buyuksehir belediyesi.

kpss.09, 7 yıl önce

AYDIN-SÖKE BELEDİYESİ

Produss
Daire Başkanı
09 Ocak 2017 17:45

Her belediyecmemur alıyor

acaraza
Şef
09 Ocak 2017 23:30

Kamu görevlerine ilk defa atanmayanlar için Kpss şart değil. Bahsettiğiniz kişiler daha önce Kamu'da memur olup istifa etmiş ve DMK m. 92 ile yeniden memuriyete dönme talebinde bulunmuş olabilirler. Yani yoldan geçen herhangi biri memur olamaz demek istiyorum.

yerelmezunu
Aday Memur
09 Ocak 2017 23:41

İnsanlar x bölümü kadro istiyor, y bölümü olarak mağduruz diye haklarını arayacaklarına bütün kpss adayları Belediyelerin tamamen merkezi atamaya geçmesi için tek yürek olsa binlerce kadro alacağız ama kimse farkında değil.

Adam kayırmacılığın, torpilin önüne geçilmesi için Belediyeler KPSS haricinde alım yapmamalıdır.

sami abi naptın beya
Daire Başkanı
10 Ocak 2017 13:13

yanlışın vardır kardeş kesinlikle yapamazlar.arkadaşın dediği gibi izahı vardır yoksa mümkün değil.

kpss.09
Memur
10 Ocak 2017 13:42

girenleri tanıyoruz 22 yaşında biri diğerleri 24-25 yaşlarında hiçbiri daha önce kamu kurumunda çalışmayan sadece siyasi torpille belediyeye yerleştirilen kişiler siz ayakta uyuyorsunuz

sami abi naptın beya, 7 yıl önce

yanlışın vardır kardeş kesinlikle yapamazlar.arkadaşın dediği gibi izahı vardır yoksa mümkün değil.

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi