Editörler : swat3410
«456789101112131415»

30 eyllül.
Genel Müdür
08 Nisan 2019 22:10

Devre ohal tebliğ i degildir.tahmini ifade için çagıracaklardır.tebligatı ikamet ettiğin mıntıka karakolu yapar.
ibrahimmarat, 5 yıl önce

Hayırlı günler. Arkadaşlar kom şube 4 defa aramis sabit hattan. Telefon uçak modundaydı. Bana ulasamayınca akrabamı aramıslar. İçeriğini söylememişler. Eve geldi aradım. Kom şubeyi içerik göremem dedi. Yarın sabah 11 den sonra ara dedi. İhrac olali 3 yıl oldu. Emekli olduk. Dedim acaba ohal komisyonu red geldi onu mu tebliğ edecekler. Yada ne olabilir. Kıp kırmızı kesildim. Sizce kom sube neden arar.

HAK-LI polis
Memur
08 Nisan 2019 22:29

Gerekçe verildi mi size
Bilo328, 5 yıl önce

arkadaşlar reddi göreli 10 gün oldu. tebligat ne zaman yapılır

30 eyllül.
Genel Müdür
09 Nisan 2019 17:01

FACE DEN ALINTIDIR. Mahkeme 8 Şubat 2019 da BERAAT suçlama garson EA. Komisyon 26 Şubat'ta karar vermiş bu gün teslim aldım. Red vermiş gerekçe olarak da 1- Mahkemeden Terör Örgütüne Üye Olmak Suçundan Beraat etmiş olmak. (En hafif tabirle Salakça bir karar, beraat etmek ihraç olmak için gerekçe olmuş ) 2- Garson EA (aslında ikinci gerekçe birince gerekçenin içinde yer alıyor zaten). Bu arada tebliğ evrakı 13 gündür karakolda bekletilmiş tesadüfen geçerken uğradım sorayım dedim baktım masanın üzerinde duruyor tebliği aldım geldim.

26nsnn
Şef
09 Nisan 2019 17:53

30 eylül devre sadece ea kod dan red almış degil mi
30 eyllül., 5 yıl önce
FACE DEN ALINTIDIR. Mahkeme 8 Şubat 2019 da BERAAT suçlama garson EA. Komisyon 26 Şubat'ta karar vermiş bu gün teslim aldım. Red vermiş gerekçe olarak da 1- Mahkemeden Terör Örgütüne Üye Olmak Suçundan Beraat etmiş olmak. (En hafif tabirle Salakça bir karar, beraat etmek ihraç olmak için gerekçe olmuş ) 2- Garson EA (aslında ikinci gerekçe birince gerekçenin içinde yer alıyor zaten). Bu arada tebliğ evrakı 13 gündür karakolda bekletilmiş tesadüfen geçerken uğradım sorayım dedim baktım masanın üzerinde duruyor tebliği aldım geldim.

polat_41_47
Aday Memur
09 Nisan 2019 18:35

Devrem nerede gördün paylaşmış mı kararı
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
09 Nisan 2019 18:36

devre tanık 2009 dan varmış oda mahkeme aşamalarında birinci duruşma da ifadesini geri çekmiş.birde ea kod. Başka bi şey yokmuş. komisyon gerekçeli kararında tanık dan zaten bahsetmemiş iki gerekçe sunmuş adli davası olması ve ea kod.
26nsnn, 5 yıl önce
30 eylül devre sadece ea kod dan red almış degil mi

30 eyllül.
Genel Müdür
09 Nisan 2019 18:38

face khk platformunda. paylaştıgı bu yazı sadece.
polat_41_47, 5 yıl önce
Devrem nerede gördün paylaşmış mı kararı

Bilo328
Aday Memur
09 Nisan 2019 18:46

hayır devrem sistemde gördüm

HAK-LI polis, 5 yıl önce
Gerekçe verildi mi size

ya sabur
Aday Memur
09 Nisan 2019 19:15

Arkadaslar bende red aldim. Bunun tebligi karakolami geliyor.meslegimize dönecegiz insallah sabır

Ezan Bayrak
Memur
09 Nisan 2019 20:43

geçmiş olsun. kriter ne idi
ya sabur, 5 yıl önce

Arkadaslar bende red aldim. Bunun tebligi karakolami geliyor.meslegimize dönecegiz insallah sabır

26nsnn
Şef
09 Nisan 2019 21:01

Gecmiş olsun hangi khk ve kriter nedir . Biz bekleyenlerdr bilgi amaclı soruyoruz
ya sabur, 5 yıl önce

aslan leon
Daire Başkanı
09 Nisan 2019 23:12

30 Eylül devrem şimdi bu 60 gün süresi red kararını bize tebliğ edildiğinde sayilmaya başlayacak değil mi 10 gün oldu yoksa biz red aldıktan sonra

Sehzadee1453
Daire Başkanı
09 Nisan 2019 23:39

Aynen devrem tebliğ ile başlar. 10 güne kadar gelmezse kontrol etmekte fayda var. Bi en yakın karakola filan gidip sorarsın.

se2424
Genel Müdür
09 Nisan 2019 23:41

Bakalım bu hafta bizim kırathaneye kimler üye olacak

aslan leon
Daire Başkanı
10 Nisan 2019 01:16

Benim tanıklardan biri bugün ifade vermiş geri zekalı ben görmedim ama kendi aralarında konuşuyorlardı gittiğini biliyorum demiş bunu söyleyen kadın bide. Ben 1_2 defa kurban verdim sanık verdi mi vermedi mi bilmiyorum demiş ama o tanık ben sanığım işe bak böyle adalet mi olur.

aslan leon
Daire Başkanı
10 Nisan 2019 01:18

Ve bu kadın hiçbir şey olmamış gibi çalışıyor hala para yardımı yapmış kurban verdim diyerek bu ortaya çıkıyor kendi ağzı ile söylüyor buna niye işlem yapılmıyor o zaman

Sürgün65
Aday Memur
10 Nisan 2019 01:46

malesef devre sen günah keçisisin
aslan leon, 5 yıl önce

Ve bu kadın hiçbir şey olmamış gibi çalışıyor hala para yardımı yapmış kurban verdim diyerek bu ortaya çıkıyor kendi ağzı ile söylüyor buna niye işlem yapılmıyor o zaman

30 eyllül.
Genel Müdür
10 Nisan 2019 09:36

Devre verecektin o kurbanı.
aslan leon, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
10 Nisan 2019 09:39

Zaten etinden sütünden faydalanana her haltı yiyene bi şey olmadı devre olan bize oldu.tebligatı alırken üzerine aldığınız günün tarihini attırmayı unutmayın.
aslan leon, 5 yıl önce

Benim tanıklardan biri bugün ifade vermiş geri zekalı ben görmedim ama kendi aralarında konuşuyorlardı gittiğini biliyorum demiş bunu söyleyen kadın bide. Ben 1_2 defa kurban verdim sanık verdi mi vermedi mi bilmiyorum demiş ama o tanık ben sanığım işe bak böyle adalet mi olur.

30 eyllül.
Genel Müdür
10 Nisan 2019 11:52

...
Toplam 1875 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi