Editörler : F16 Gökçen

Serhar Kentli
Aday Memur
07 Aralık 2022 20:03

Para da bitiyor , makam da ...Muhabbet edebilmek , ortak dili konuşabilmek öncelikli olmalı bence . Göreceli bu işler tabi..
gelirgelmekte, 1 yıl önce

Aklıma bir kız arkadaş geldi. Yeni atanmış, nişanlı bir hemşireydi. Ama gözü fıldır fıldırdı. Sevgilisi de tekniker, iyi niyetli biriydi. Aday memurluğu tamamlanınca tekmeyi bastı, sağlık müdürü mü ne öyle kendinden yaşlı biriyle 1 yıl içinde evlendi.

07 Aralık 2022 20:28

Polis ve askerlere bakıyorum genelde bu tarz kızları tercih ediyorlar, çok da hoşlarına gidiyor bence:)

Serhar Kentli, 1 yıl önce
Para da bitiyor , makam da ...Muhabbet edebilmek , ortak dili konuşabilmek öncelikli olmalı bence . Göreceli bu işler tabi..

Serhar Kentli
Aday Memur
07 Aralık 2022 21:33

Valla bu sevda işleri çok pismiş , yeni anladım :) Tek istediğim, benim gibi maddiyattan, makamdan önce , duyguya önem veren bir eş adayı. Kader ve kısmet ... Rabbim yanlış kişiye denk getirmesin.

Polis ve askerlere bakıyorum genelde bu tarz kızları tercih ediyorlar, çok da hoşlarına gidiyor bence:)

dgn27
Aday Memur
08 Aralık 2022 07:39

Valla allah şahit o memurluğu kazanamasaydı eğer, mağazada çalışmaya devam etseydi ben yine de gidip gelecektim bırakmazdım, çünkü gerçekten seviyordum, bazı insanların sevgisi karşısına daha mantıklısı daha iyisi çıkana kadar demek ki...

Kadın yorumu yapayım. Memur olana kadar en iyi seçenek onun için sizdiniz. Memur olduktan sonra kriterlerini yükseltmiş. Nişanlansaydınız, yine de ayrılırdınız.

Erkekler de böyle, biriyle sevgili olurlar memur öğretmen/hemşire bulunca mantık hesabı yapıp 2 ayda evlenirler. Gerçekten sevip evlenen çok az.

08 Aralık 2022 12:29

Ahhh hocam. Kadın gruplarında kaç kişinin aynı anda idare edildiğini görseniz keşke, biraz gözleriniz açılırdı. Erkekler de bence böyle.

Devir aynı anda en az 3 kişi devri galiba.

dgn27, 1 yıl önce

Valla allah şahit o memurluğu kazanamasaydı eğer, mağazada çalışmaya devam etseydi ben yine de gidip gelecektim bırakmazdım, çünkü gerçekten seviyordum, bazı insanların sevgisi karşısına daha mantıklısı daha iyisi çıkana kadar demek ki...

ozcandumul
Kapalı
08 Aralık 2022 19:53

Bu devirde eğitimli çalışan bir kadınla evlenmek için 10 kez düşünmek gerekiyorsa mühendis, doktor, muhasebeci, bankacı ve hukukçu bir kadınla evlenebilmek için 1000 kez düşünmek gerekir.

dgn27
Aday Memur
09 Aralık 2022 00:49

Benim anlattığım hangisine giriyor

ozcandumul, 1 yıl önce

Bu devirde eğitimli çalışan bir kadınla evlenmek için 10 kez düşünmek gerekiyorsa mühendis, doktor, muhasebeci, bankacı ve hukukçu bir kadınla evlenebilmek için 1000 kez düşünmek gerekir.

anilozcelkk
Aday Memur
09 Aralık 2022 18:05

Sebep :D

ozcandumul, 1 yıl önce

09 Aralık 2022 19:16

Eğitimli ve çalışan kısmına giriyor hocam.

dgn27, 1 yıl önce

Benim anlattığım hangisine giriyor

dgn27
Aday Memur
10 Aralık 2022 19:32

Doğru kişi olursa neden olmasın ki.

xBarkınx, 1 yıl önce

Evliliğin bi mantığı yok

gazanya
Daire Başkanı
11 Aralık 2022 02:48

Senin onu oyaladigini zannetmis.ksdinlsr csbuk bsglsnirlar.ee mrmur olunca tsbiki onun kismrtide coktu.bu yuzden öyle.

İldenizkızı
Aday Memur
11 Aralık 2022 11:18

23 yaşında evlenenler 40 a geldiklerinde bıkıyor kimileri arayış içerisine giriyor.30 a kadar erken.30 dan sonra seçicilik artıyor. Üzümün çöpü armudun sapı derken yaş 40.Sonrada insanın aklı başına geliyor evlenmek istemiyor.

gazanya, 1 yıl önce

Senin onu oyaladigini zannetmis.ksdinlsr csbuk bsglsnirlar.ee mrmur olunca tsbiki onun kismrtide coktu.bu yuzden öyle.

sonmezsl
Kapalı
11 Aralık 2022 23:54

Boşverin takılmayın bekarlık sultanlıktır :))) Evli ve çoluk çocuğu olanlarında halini görüyoruz hele bu devirde evlilik her yönüyle rezillik. Karım bu akşam neyin çıngarını patlatacak, eve iki dakka geç gelsem benimle kavgamı edecek, karım bugün neyin kaprisini yapacak, karım kendisine aldığım hediyeyi ya beğenmezse, bugün karıma böyle davrandım diye yarın beni ailesine şikayet edecekmi, karım ne zaman benden boşanmak isteyecek, karım beni başka bir erkekle boynuzlarsa nasıl insan içine çıkarım şeklinde bir dizi sıkıntı yaşayacağıma azıcık aşım kaygısız başım derim evde kedi köpek beslerim saksıda menekşe büyütürüm daha iyi.

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk bile Latife hanım ile olan evliliğinden dolayı "Koskoca orduları yönettim ama bir kadını yönetemedim" demiş ve Latife hanım ile olan evliliğine bitirmek durumunda kalmış.

gazanya
Daire Başkanı
12 Aralık 2022 02:10

Mersk etnryin cokuga cocuga karisinca herkes unutuluyor.bence sizde en kisa zamanda evlenmeyi dusunun.anbe baba olmak cok guzel bir sey.meslegi ne olursa olsun huylari guzek olsun insanin.

dgn27
Aday Memur
12 Aralık 2022 18:35

Allah yardımcınız olsun, yanlış eş seçimi kadar kötü bir şey yok galiba

sonmezsl, 1 yıl önce

Boşverin takılmayın bekarlık sultanlıktır :))) Evli ve çoluk çocuğu olanlarında halini görüyoruz hele bu devirde evlilik her yönüyle rezillik. Karım bu akşam neyin çıngarını patlatacak, eve iki dakka geç gelsem benimle kavgamı edecek, karım bugün neyin kaprisini yapacak, karım kendisine aldığım hediyeyi ya beğenmezse, bugün karıma böyle davrandım diye yarın beni ailesine şikayet edecekmi, karım ne zaman benden boşanmak isteyecek, karım beni başka bir erkekle boynuzlarsa nasıl insan içine çıkarım şeklinde bir dizi sıkıntı yaşayacağıma azıcık aşım kaygısız başım derim evde kedi köpek beslerim saksıda menekşe büyütürüm daha iyi.

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk bile Latife hanım ile olan evliliğinden dolayı "Koskoca orduları yönettim ama bir kadını yönetemedim" demiş ve Latife hanım ile olan evliliğine bitirmek durumunda kalmış.

tuana-lavinya
Aday Memur
12 Aralık 2022 20:31

Nasipten öte yol yok her şey bahane...

feritcaglayan
Aday Memur
13 Aralık 2022 16:33

Yedekleme işi muhtemelen. Kimseyi bulamazsa seçenek olarak tutmuş belliki? boşver gitsin birader.

Sevdiğin takımın yedek kulübesinde duracağına bir gönlü güzelin filminde başrol ol?

calmefuspo
Memur
14 Aralık 2022 10:48

nasıl bi yokluktasınız nikahına alıp evi arabayı üstüne yapacak milyonlarca bekar :D

Hukuk10, 1 yıl önce

düşüncene saygı duyuyorum senin tipin ona göre iyimi, kime göre sana göre ama birde kıza sormak lazım, ayrıca hemen nikahına alabilecek biri diye niye seçsin zaten elini sallasa onu nikahına alıp evi arabayı üstüne yapacak milyonlarca bekar adam var ülkede şuan aşırı bir yokluk var herkes bekar herkes arayışta ama ortada yeterli sayıda kız yok, şuan bekar olsa onunla yarın nikah masasına oturacak 1 milyon adam bulunur ülkede erkek enflasyonu var buna birde dışardan gelen afgan suri ve rus erkekleride eklenince topluma adapte olunca zaten sıfıra yakın olan şansınız tamamen bitecek o yüzden bence yanlış düşünüyorsun :)

BiyoFen4232
Aday Memur
18 Aralık 2022 10:10

dgn27
Aday Memur
20 Aralık 2022 13:06

Herkese göre değişir, o arkadaşın bakış açısı böyle, benim ki öyle değil

calmefuspo, 1 yıl önce

nasıl bi yokluktasınız nikahına alıp evi arabayı üstüne yapacak milyonlarca bekar :D

Toplam 81 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi