Editörler : Pangaea

Kapalı
20 Ekim 2021 20:41

Seçim ve merkezi atamalar

Yaklasan secim.oncesi muhalaefet mulakatli alimlari kaldiracagiz diyor iktidar olmasi gerekmiyor muhalefet Samimi ise tum belediyeler aralikta merkezi alim yapsin ayni secilde iktidar da merkezi atamada tum.kadrolari acsin sadece sozde kalacak cunku gücu elde edene kadar.

Samimi.olan bunu gosteren kazanir bu genclik bu adaletsizlihi haketmiyor.izin verilen kadrolarin %10bile merkezi atamaya kalmiyor. Yorum yapalim yukarda kalsin belki sesimiz duyulur.

Nikotine
Memur
21 Ekim 2021 00:54

Çok mantıklı

Mahmutt Kaya
Daire Başkanı
21 Ekim 2021 01:24

Muhalefet mülakatı kaldıracağız mı diyor :):):) Aylardır onların belediyelerinde yapılan usulsüz atama konuları ile dolu bu forum. Bu konuda istekli samimi olsalardı çoktan kendi belediyelerinde bunu uygulamaya koymuş olurlardı. Bu konuda aynı diğerleri gibi tamamen bir seçim vaadi daha fazlası değil.

memur98765
Memur
21 Ekim 2021 09:29

Merkezi atamada kadro istiyoruz

AYKlRl
Daire Başkanı
21 Ekim 2021 11:29

O zaman iktidara söyle de mülakatı kaldırsın. Ise bak ya.aylardir konuşulan muhalefetin usulsüz atamaları değil mi?

Insan ar olur, hayâ olur.

Nasıl bir dönemde yaşıyoruz biz!

Mahmutt Kaya, 2 yıl önce
Muhalefet mülakatı kaldıracağız mı diyor :):):) Aylardır onların belediyelerinde yapılan usulsüz atama konuları ile dolu bu forum. Bu konuda istekli samimi olsalardı çoktan kendi belediyelerinde bunu uygulamaya koymuş olurlardı. Bu konuda aynı diğerleri gibi tamamen bir seçim vaadi daha fazlası değil.

WinterSoldier
Kapalı
21 Ekim 2021 14:23

Aylardır konuşulan bundan sonra konuşulacak olan yeni paralel tugvadır.Sınav sorularını çalma ihtimalleri yüksek

Mahmutt Kaya, 2 yıl önce

Mahmutt Kaya
Daire Başkanı
21 Ekim 2021 14:25

Ben iktidarı savunmuyorum. İktidar neyse muhalefet de aynı zihniyet. Al birini vur ötekisine.
AYKlRl, 2 yıl önce

O zaman iktidara söyle de mülakatı kaldırsın. Ise bak ya.aylardir konuşulan muhalefetin usulsüz atamaları değil mi?

Insan ar olur, hayâ olur.

Nasıl bir dönemde yaşıyoruz biz!

06haziran2021
Şube Müdürü
21 Ekim 2021 19:33

benım bu konuyla alakalı tek düşüncem. 1 tane adam akıllı birisi yokkı gidelim gönül rahatlığıyla oyumuzu verelim içimiz rahat etsin.

siyaset yapmak istemem ama kılıçtaroglunun hiç bir dediğine ben inanmıyorum.

en mantıklısı sağlam puan almak zaten merkezi alımlarda mülakat yok. torpil felan işlemez. alın puanınızı kafanız rahat etsin. kimseye minnet elemeyin.

al birisini vur ötekini

AYKlRl
Daire Başkanı
21 Ekim 2021 20:52

kılıçtaroğlu yazan biri aktroldur. yeni numaranız bu anlaşılan.

freedddddd
Kapalı
21 Ekim 2021 21:47

Bu basligin amaci taleplerimizi iletmek sesimizi duyurmak isimlerle isimiz yok iktidari isteyen adaletini gösterir yoksa boyle giderse 95 puan alan bile atanmayacak cunku merkezi alimlar cok az kadrolar mulakatli alimlara harcaniyor benim gorusum taleplerimizi seviyeli bir sekilde iletmek

WinterSoldier
Kapalı
21 Ekim 2021 22:49

Ne anlatıyoruz kardeşim tamam doğrudur muhalefet çok yeterli demiyoruz ama akpnin ülke yönettiği yerde muhalefet İngiltere kraliyet ailesi olur yani muhalefet kötüdür ama mevcut iktidar leştir leş geç mülakatı merkezi alımlar da dâhi bu hükümetle kimse kendini güvende hissetmesin feto sınav sorularını nasıl çaldı? Akp direkt verdi soruları şuan tugva mevzusu var ? Kısaca akp varken mülakattan zaten adalet beklemeyin merkezi sınavdan da beklemeyin benim de muhalefette sevdiğim tek parti yok ama bundan kötüsü olamaz inan bana oy atarken bi elimle cumhur ittifaki tarafını kapatıcam gözlerimi kapatıp basicam oyu saadet maadet chp iyi deva hangisine gelirse inan muhalefetten boş koltuk hatta koltuk değneği aday olsa oy veririm akpye oy vermem.

06haziran2021, 2 yıl önce

benım bu konuyla alakalı tek düşüncem. 1 tane adam akıllı birisi yokkı gidelim gönül rahatlığıyla oyumuzu verelim içimiz rahat etsin.

siyaset yapmak istemem ama kılıçtaroglunun hiç bir dediğine ben inanmıyorum.

en mantıklısı sağlam puan almak zaten merkezi alımlarda mülakat yok. torpil felan işlemez. alın puanınızı kafanız rahat etsin. kimseye minnet elemeyin.

al birisini vur ötekini

23 Ekim 2021 00:21

Siyasal İslam'ı da akp ile indireceğiz tahttan
28 Kasım 2021 17:46

seçim zamanı kadro artar

headinthecloudss
Aday Memur
30 Kasım 2021 20:25

+1

02 Aralık 2021 15:20

+1

civilengineer0606