Editörler : Pangaea

isimyok44
Memur
09 Mart 2021 10:32

Kgm şube müdürlüklerinden sonra bölge müdürlüklerini de kiraya vermeye başladı. Kgm hayalleri kurmaya devam edin

lee chandler
Kapalı
09 Mart 2021 11:20

memur istihdam etmeyip memur maaşından kaçmak için müteahhit zengin etmek 2021 türkiyesine yakışır bi olay. şubeyi kiralığı müteahhit, çalıştırdığı ne mühendise ne de işçiye doğru düzgün hak ve maaş veriyo inanılmaz harbiden

isimyok44, 3 yıl önce
Kgm şube müdürlüklerinden sonra bölge müdürlüklerini de kiraya vermeye başladı. Kgm hayalleri kurmaya devam edin

E.R.W.
Memur
09 Mart 2021 12:16

Nerenin hayalini kuralım?,başka kurum mu kaldı mühendis alacak.

isimyok44, 3 yıl önce

lee chandler
Kapalı
09 Mart 2021 12:29

iller bankasının yüklü alım yapacağı söyleniyor ama o kurumda mülakatlı alıma çıkıyo

E.R.W., 3 yıl önce

kasapbey
Daire Başkanı
09 Mart 2021 12:50

UAİ ders içeriğine baktım da

diğer iibf bölümleri gibi muhasebe maliye işletme makro mikro iktisat gibi ekonomi ağırlıklı dersleriniz yok.

Kurumların tercih etmeme sebebini anladım.

Dışlanan bir bölümmüş sebebi de belliymiş.

87 87,5 son atama görür yine de fena değil bana göre

Sanat eleştirmeni, 3 yıl önce

iibfliler kovalasın seni kasap :) her yerde algı kasıp duruyon eem 90la uai (iibf)88le kapattı. en çok mezunu olan bölümler neredeyse 4001'e yakın her yerde iibf ye sallıyon. ne derdin varmış bu kadar birader eski manitan bi iibfli için mi terketti seni naptı? senin mantıkla mühendisler 70'le atanıyo diyelim biz de (ziraat vs.)bölüm bazlı konuş çeko meko de.

Bu arada kgm 2020 açıklanmasına az bi süre kala 200 mühendis aldı. Büro hiç almadı. 2020/2 de büro için merkezide 18 alım yapması demek uzun bi süre ilana çıkmayacak anlamına geliyor çünkü kendi çıkacak olsa büro kadrosunu da orada kullanırdı diye düşünüyorum inşallah yanılırım ama bana 2022 açıklanmasına ramak kala alım yapacak gibi geliyor.

isimyok44
Memur
09 Mart 2021 13:55

Kalmadı zaten özelleştirmekten
E.R.W., 3 yıl önce

eem101
Memur
09 Mart 2021 15:45

bilin ki şu kurum alıma çıkacak denirse o kurum alıma çıkmaz.

bizler sadece bekleriz, umut işte

lee chandler, 3 yıl önce

iller bankasının yüklü alım yapacağı söyleniyor ama o kurumda mülakatlı alıma çıkıyo

Blue721
Memur
09 Mart 2021 23:10

Kardeş sıktır git surdan illa aile değerlerine bırı küfür mü etsin nasıl bir salaksın her yorumun altına muhalefet olmaya çalışıyorsun klozette kalan son parça gibi her yerden çıkıyorsun bre ahmagın ewladı

Happy new
Daire Başkanı
09 Mart 2021 23:42

Çok haklısın kardeşim bir insanda ancak bu kadar çekememezlik olur. 18 iibfli almış çokmuş Allah ıslah etsin ben ne diyeyim

Sanat eleştirmeni, 3 yıl önce

iibfliler kovalasın seni kasap :) her yerde algı kasıp duruyon eem 90la uai (iibf)88le kapattı. en çok mezunu olan bölümler neredeyse 4001'e yakın her yerde iibf ye sallıyon. ne derdin varmış bu kadar birader eski manitan bi iibfli için mi terketti seni naptı? senin mantıkla mühendisler 70'le atanıyo diyelim biz de (ziraat vs.)bölüm bazlı konuş çeko meko de.

Bu arada kgm 2020 açıklanmasına az bi süre kala 200 mühendis aldı. Büro hiç almadı. 2020/2 de büro için merkezide 18 alım yapması demek uzun bi süre ilana çıkmayacak anlamına geliyor çünkü kendi çıkacak olsa büro kadrosunu da orada kullanırdı diye düşünüyorum inşallah yanılırım ama bana 2022 açıklanmasına ramak kala alım yapacak gibi geliyor.

MesuttTuncc
Kapalı
11 Mart 2021 09:59

Memurlar.nette KGM alımı haberi 1 ay önce yapıldı ancak alım ilanı haberi hala yok.

Yeni bir gelişme yok mu? Bilgisi olanların konu hakkında değerli görüşlerini paylaşmalarını ümit ediyorum. Saygılarımla, iyi ve sağlıklı günler dilerim.

Inception35
Memur
16 Mart 2021 09:51

güncelll

Sevil Saruhan
Kapalı
16 Mart 2021 12:33

O üniversitesine göre değişir arkadaşım. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum, görmediğimiz bir istatistik bir de Çeko bazlı bazı dersler var o kadar söyleyeyim. Siz mühendisseniz eğer siz iktisat, maliye, kamu yönetimi görüyor musunuz da idari kadrolara girmeye çalışıyorsunuz ?

kasapbey, 3 yıl önce

UAİ ders içeriğine baktım da

diğer iibf bölümleri gibi muhasebe maliye işletme makro mikro iktisat gibi ekonomi ağırlıklı dersleriniz yok.

Kurumların tercih etmeme sebebini anladım.

Dışlanan bir bölümmüş sebebi de belliymiş.

87 87,5 son atama görür yine de fena değil bana göre

Happy new
Daire Başkanı
16 Mart 2021 13:40

Aöfün ders programına bakmış oradan gördüğünü söylüyor. Aöf zaten örgün ile bir değil. Kendisi çok iyi eğitim almış gibi bir de uluslararası ilişkilerin ders içeriğine laf ediyor

Sevil Saruhan, 3 yıl önce

O üniversitesine göre değişir arkadaşım. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum, görmediğimiz bir istatistik bir de Çeko bazlı bazı dersler var o kadar söyleyeyim. Siz mühendisseniz eğer siz iktisat, maliye, kamu yönetimi görüyor musunuz da idari kadrolara girmeye çalışıyorsunuz ?

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi