Editörler : Pangaea
12 Haziran 2019 22:16

Edirne belediyesi personel alımı

KPSSsiz 58 personel 6 mühendis.basvuru son günü 14 haziran

Muhendiz27
Aday Memur
12 Haziran 2019 22:22

Bu belediyeleri bi an önce merkezi atamalara almaları lazım birilerinin torpille bir yere gelmesinden bıktık

kemahi.
Kapalı
12 Haziran 2019 22:36

hahaha komediye bak başvurular yarın başlıyor öteki gün bitiyor yani adamların demek istediği siz buraya kadar boşuna zahmet etmeyin bizim alacağımız adamlar belli diyor :))

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Haziran 2019 22:38

Parti ayrimi yok.Alayi torpilli bunlarun yaziklar olsun size de sizin gibi insanlarin gozune gözüne soka soka torpil yapanlara da.

Porzing34
Aday Memur
12 Haziran 2019 22:41

Ne basvuru şartları belli ne bölüm belli ne evraklar belli.basvuru yapılmaması için her şey ayarlanmış

harita94
Genel Müdür
12 Haziran 2019 22:49

Valla arkadaşlar size bir şey söyleyeyim açık açık.akp li belediyeler personel alımı konusunda daha adil.adamlar en azından kpss ye göre sıralayıp mülakata alıyor.içinizde izmir büyük şehir belediyesinin herhangi bir personel ilanına çıktığını duyanınız göreniniz var mı 17 senedir?

kemahi.
Kapalı
12 Haziran 2019 23:09

harita94, 5 yıl önce

Valla arkadaşlar size bir şey söyleyeyim açık açık.akp li belediyeler personel alımı konusunda daha adil.adamlar en azından kpss ye göre sıralayıp mülakata alıyor.içinizde izmir büyük şehir belediyesinin herhangi bir personel ilanına çıktığını duyanınız göreniniz var mı 17 senedir?

izmir.eem
Aday Memur
12 Haziran 2019 23:13

Bu ülkenin hali nedir Allah aşkına ya !!! Suriye olmaya mahkumdur bu ülke (Nokta)

harita94
Genel Müdür
12 Haziran 2019 23:34

Ben gönderdiğine itiraz etmiyorum şuan çok alakasız cevap veriyorsun.zaten bunu bilmeyen yok.dediğimi anla öyle cevap ver. ibb ya merkezi atamayla yada böyle kpss puanına göre sıralayarak personel alıyor.diğerleri?

castillo
Şube Müdürü
12 Haziran 2019 23:41

Haritaci hakli yillardir chp ile yonetilen belediylerde var mi kpss ile alim YOK Hem torpilden sikayet edecek chp vekilleri hem kendi belediylerine kpss ile alim yapmayacak samimiyet degil bu

harita94, 5 yıl önce

Ben gönderdiğine itiraz etmiyorum şuan çok alakasız cevap veriyorsun.zaten bunu bilmeyen yok.dediğimi anla öyle cevap ver. ibb ya merkezi atamayla yada böyle kpss puanına göre sıralayarak personel alıyor.diğerleri?

harita94
Genel Müdür
13 Haziran 2019 00:02

Demek istediğim buydu işte.tamam belki konya,ordu,antalya,malatya vs.de yıllarda hiç görmedik ama akpye ait belediyelerde ara sıra kpss şartıyla ilan gördüm ben.ancak 1 kere olsun izmir,çanakkale,muğla,adana falanda görmedim.bu kurumlar nasıl işliyor personelsiz?

kemahi.
Kapalı
13 Haziran 2019 00:06

belediye ve il özel idarelerinde personel alımı kanunlara göre yapılır "İl özel idaresi ve belediyeler kanunu" nu çıkaran partinin chp olduğunu düşünmüyorsundur umarım? malum partinin torpili önlemek gibi bir amacı olsaydı kanuna "personel alımı kpss ile yapılır" diye bir madde koyardı herkeste buna uymak zorunda kalırdı. kpss diyorsun ya ha işte o dediğini bu ülkeye bülent ecevit getirdi.

castillo, 5 yıl önce

Haritaci hakli yillardir chp ile yonetilen belediylerde var mi kpss ile alim YOK Hem torpilden sikayet edecek chp vekilleri hem kendi belediylerine kpss ile alim yapmayacak samimiyet degil bu

13 Haziran 2019 00:16

kpss niye var öğretmenler salikci için onlarda zaten cogu 70 ataniyor.kaygı verici iibf mühendislik mezunları için

Antoni Gaudi
Yasaklı
13 Haziran 2019 00:20

partisi yok bu işin.

burada antalyada muratpaşa belediyesiydi galiba chp olan bir yer de torpille aldı durdu bir haberde aile şirketi gibi işe girenlerin soyağacını bile çıkardılar.

madem chp çok temiz de alsaya bütün belediyelerini merkeziden?

kemo 2200 demesini biliyordu benim belediyem diye

castillo
Şube Müdürü
13 Haziran 2019 00:23

Ne alakasi var benim soyledigimle senin dediginin. Isterse kpss ile yapardi bu alimi edirne belediyesi bi engel yok mulakat varsa kanunda mulakat puanini da kpss puano ile ayni verirdi kimseye hak gecmezdi bu kadar basit iisteyince olur bu isler ama kimsenin bizi dusundugu yok

kemahi., 5 yıl önce

belediye ve il özel idarelerinde personel alımı kanunlara göre yapılır "İl özel idaresi ve belediyeler kanunu" nu çıkaran partinin chp olduğunu düşünmüyorsundur umarım? malum partinin torpili önlemek gibi bir amacı olsaydı kanuna "personel alımı kpss ile yapılır" diye bir madde koyardı herkeste buna uymak zorunda kalırdı. kpss diyorsun ya ha işte o dediğini bu ülkeye bülent ecevit getirdi.

castillo
Şube Müdürü
13 Haziran 2019 00:26

Ben ozellikle izmire hayret ediyorum senelerdir hic mi emekli olan muhendisi gectim duz memurda mi olmuyo be

harita94, 5 yıl önce

Demek istediğim buydu işte.tamam belki konya,ordu,antalya,malatya vs.de yıllarda hiç görmedik ama akpye ait belediyelerde ara sıra kpss şartıyla ilan gördüm ben.ancak 1 kere olsun izmir,çanakkale,muğla,adana falanda görmedim.bu kurumlar nasıl işliyor personelsiz?

kemahi.
Kapalı
13 Haziran 2019 01:12

personel alım kanununda torpili önleyen hiçbir madde yoksa o zaman kimse kusura bakmasın hem x partisi torpil yapar hem de y partisi yapar olan yine vatandaşa olur.

castillo, 5 yıl önce

Ne alakasi var benim soyledigimle senin dediginin. Isterse kpss ile yapardi bu alimi edirne belediyesi bi engel yok mulakat varsa kanunda mulakat puanini da kpss puano ile ayni verirdi kimseye hak gecmezdi bu kadar basit iisteyince olur bu isler ama kimsenin bizi dusundugu yok

muhendis0
Aday Memur
13 Haziran 2019 12:03

arkadaşlar kamu kurumlarına mühendis alımıyla iskur üzerinden alınması farkı nedir bilen var mi
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi