Editörler : Pangaea
«712071217122712371247125712671277128712971307131»

VetHekim4
Aday Memur
17 Ekim 2019 23:26

şu mcflay a cevap vermeyin arkadaşlar. emin olun hayatta tek ciddiye alindigi yer bu platformdur.

Mcflay Juniar
Yasaklı
17 Ekim 2019 23:38

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Aynen siz evde oturup test çözerek ülkeyi kurtaracaksınız siz test çözün biz hayatı çözelim bakalım sonunda kim kazanacak.Sizin geçtiğiniz yollarda biz ikinci turu attık.

VetHekim4, 5 yıl önce
şu mcflay a cevap vermeyin arkadaşlar. emin olun hayatta tek ciddiye alindigi yer bu platformdur.

starrubyziraat
Daire Başkanı
17 Ekim 2019 23:53

Kardeş senin işin gücün Olumsuz yorum .Boyuna Atama olmayacak diyorsun .Buraya olumsuz yorum yazmayı ne kadar çok seviyorsun.
Mcflay Juniar, 5 yıl önce

Aynen siz evde oturup test çözerek ülkeyi kurtaracaksınız siz test çözün biz hayatı çözelim bakalım sonunda kim kazanacak.Sizin geçtiğiniz yollarda biz ikinci turu attık.

naturlive
Aday Memur
18 Ekim 2019 00:47

Neden bir çoğunuz bu kadar vizyonsuz ? Bir tane faydali mantikli bilgi paylaşan insan okumaya geliyoruz kalite ortalikta.

Vetheksdk
Aday Memur
18 Ekim 2019 02:01

Ya kardeşim sağlık bakanlığı milli eğitim bakanlığı her yıl proje mi yapıyor ne kadar boş konuşuyorsun proje ile giderse ve proje kabul görürse ormanın ataması tarzında yüksek bir alım olur olmazsa standart 2000 lerde bir alım olur Faruk Çelik 2017 atamasında proje ile mi gitti hayır bırakın bu boş konuşmaları hem kpss benim için önemli değil diyeceksin hem burada insanların canını sıkacaksın buradaki herkes belirli yaşlarda insanlar ve kendi hayatlarına yön verebilirler senin vereceğin öğütlere ihtiyaçları yok yani bu platform atama için birlik olmak alınan duyumları paylaşmak için var senin gibi gereksiz insanlar can sıksın diye değil hakka giriyorsun yapma. Hayırlı geceler...
Mcflay Juniar, 5 yıl önce

Hocam ben bir şey anlatıyorum adamlar hala meseleyi şahsi algılıyor.Puanım düşükmüş ondan mış.Kardeş alım olmadıktan sonra 90 puanlının 50 den ne farkı var.Adam 87 aldı da ne oldu tmo da alım yapmasa o puanda yanacaktı.Ben bu hükümet bu tarım stratejisini yürüttüğü sürece alım olmaz diyor.Baştan beri alım için proje lazım diyorum adam hala 2020 kpss ye mi çalışalım diyor.Kardeş proje olmazsa 2045 de de alım olmaz keşke bir kere beni anlasan.

elay-0658
Kapalı
18 Ekim 2019 10:02

Bakın güzel kardeşlerim sizler burada birbirinizle küfürleşmeye seviyesizce kavga etmeye devam edin herkes girsin burada kavgalarınızı okusun sonra nasıl bir meslek grubu olduğumuzu görsünler tamam mı aynen böyle devam edin hatta birlik olmamaya devam edin bakana baskı kurmamaya devam edin daha çok atama beklersiniz sakın kimse bireysel bişeyler öğrenmeye çalışmasın sakın kimse bakana baskı yapmaya çalışmasın , o facebooktaki gruplarınız da çalışmaları bıraksın tamam mı daha çok atama beklersiniz daha çok bu yıl bitti atama olmaz sözleri duymaya devam edersiniz ve güzelim puanlarınız yanıp durur şu noktaya geldiğiniz halde durumun ciddiyetinde değilsiniz onaylama aşamasında bir alım var ama kimse baskı kurmuyor gerçekten şaka gibisiniz bakan sizler baskı yapmadıkça bu yazı onaylansın diye hiçbir yere baskı yapmaz hadi keyfinize bakmaya devam edin kavgalara küfürlere seviyesizliğe aynen devam edin.

chelse
Genel Müdür
18 Ekim 2019 10:34

Nasıl bir baskı yapılması gerekiyor.Sahte hesaplardan numaralandırılma yapılarak atılan twetler mi ? yoksa cimere yazarak alınan klasik cevaplar mı ? bilmediğimden soruyorum TC nin Tarım Bakanına biz vatandaşlar olarak nasıl bir baskı yapalım??

elay-0658, 4 yıl önce

Bakın güzel kardeşlerim sizler burada birbirinizle küfürleşmeye seviyesizce kavga etmeye devam edin herkes girsin burada kavgalarınızı okusun sonra nasıl bir meslek grubu olduğumuzu görsünler tamam mı aynen böyle devam edin hatta birlik olmamaya devam edin bakana baskı kurmamaya devam edin daha çok atama beklersiniz sakın kimse bireysel bişeyler öğrenmeye çalışmasın sakın kimse bakana baskı yapmaya çalışmasın , o facebooktaki gruplarınız da çalışmaları bıraksın tamam mı daha çok atama beklersiniz daha çok bu yıl bitti atama olmaz sözleri duymaya devam edersiniz ve güzelim puanlarınız yanıp durur şu noktaya geldiğiniz halde durumun ciddiyetinde değilsiniz onaylama aşamasında bir alım var ama kimse baskı kurmuyor gerçekten şaka gibisiniz bakan sizler baskı yapmadıkça bu yazı onaylansın diye hiçbir yere baskı yapmaz hadi keyfinize bakmaya devam edin kavgalara küfürlere seviyesizliğe aynen devam edin.

Devrimkotan
Şube Müdürü
18 Ekim 2019 10:41

yahu arkadaşlar bakanlık proje yapmıyor diye benim 2 senelik emeğim neden heba olsun ayrıca bakanlık yetişmiş kalifiye insan gücüyle proje uretebilir proje nedir Allah rızası için adamlar organize seracilik projesini 10 senedir konuşuyor binlerce hektarlık kamu arazisi boş proje maliyeti 850 hektarlık sin teknoloji organize sera bölgesi için 650 milyon tl bir yanı bütçede devede kulak ama bu yolla ihracatimiz ikiye katlanacak,gida arzında denge olusacagi için fiyat oynakligi özlenecek doğrudan 3000-3500 kişiye iş olanağı sağlanacak dolaylı 20-25 bin kişi ekmek yiyecek eee yapmıyorlar ama tarimdakilere sorsan günde 100 evrak kürek işi geliyor yetişemiyoruz norm 50 biz 10 kişi çalışıyoruz deyip duruyorlar ihtiyac var ha yoksa o halde kapatsinlar ZM bölümlerini bizleride mağdur etmesinler ne özelde iş var ne devlette iş var nede yatırım yapacak sermayem yoksa biz ne yapalim ölelim mi

elay-0658
Kapalı
18 Ekim 2019 10:46

2016 atamasında atanan kişiler nasıl baskı yaptıysa aynen öyle bakana sürekli tweet atarsan ssürekli her paylaşımının altında olursan pergeme sürekli gidip ordaki insanlara sorarsan telefon aramaları yaparak sürekli sorarsan bakanlığın santrali kitlersen öyle baskı yaparsın bakan bu durumdan rahatsız olur ve bir an önce bu mesele kapansın diye alımı gerçekleştirir cimerden 500 tane bu konu ile ilgili talep gelirse bakanın dikkatini çeker cimer bu durumla alakalı çalışma yapılmasını ister falan bu işi bilmiyorsanız eskilerden öğrenin ha yok biz küstah tavırlarımıza devam edicez diyorsanız da atama yok diye üzülmeyin güzel kardeşlerim.

xpresshero
Genel Müdür
18 Ekim 2019 11:02

10 kişiyle baskı olmaz. 1 2 3 4 şeklinde twit atarak da çok kalabalıkmışız gibi manipule edemeyiz kimseyi. Aksine aynı kalıpla yazılmış onlarca twiti gören biri tüm bu mesajların bir yazılımla tek kişi tarafından atılmış olduğunu bile düşünebilir.

Kısacası bizim grup üyeleri spamlamayı (tam tanımı bu) baskı yapmak zannediyor. Halbuki hedefteki kişi bu spamcıları engellemese bile 'bu kişinin twitlerini gösterme' dediği anda adama rahatsızlık bile veremeyeceklerinin farkında değiller.

Bu işin tek çözümü var. Çokmuş gibi görünmeye çalışmak değil gerçekten çok olmak.

chelse, 4 yıl önce

Nasıl bir baskı yapılması gerekiyor.Sahte hesaplardan numaralandırılma yapılarak atılan twetler mi ? yoksa cimere yazarak alınan klasik cevaplar mı ? bilmediğimden soruyorum TC nin Tarım Bakanına biz vatandaşlar olarak nasıl bir baskı yapalım??

chelse
Genel Müdür
18 Ekim 2019 11:03

Kusura bakmayın yazdıklarınız tamamen boş sorumun cevabını alamadım.Sadece konuşmak için yazmışsınız :)))) bu dediğiniz etkinlikleri Face grupları 3 yıldır yapıyor.3 Yılda birşey değişmediyse baskı değilde palyaçoluk olmuş.Ben daha öncede yazdım.Bu yapılan çalışmalar 2020 bütçesinden pay almak için yapılıyor.Bazı arkadaşlar evet duyumu olabilir.Tarih ve sayı yazarak yanlış yapıyorlar.Geçmişte bu şekilde atama oldu.Efendim geçmişte çok twet atıldı veya bakanlığa çok gittik.Pakdemirliyi hala çözemediniz.Atama yapan son bakan ÇELİK atamalar konusunda ılımlı bir bakandı.Adam 2 defa randevu verdi.Sayı ve tarih verdi.Birde dönüp PAKDEMİRLİYE bakın adam twet atmayın pozitif etki yaratmıyor veya Pakdemirliye 20 ye yakın randevu mektubu verildi.Hangisine geri dönüş yaptı.Ya da atılan Faksların hangi birine cevap geldi.Güzel kardeşim PAKDEMİRLİYİ daha çözemediniz.eeeee geçmişte böyle oldu şimdi yine böyle olur.Arkadaşın birisi şuraya yzıyordu.2017 Haziranda atama oldu 2019 haziranda da olur.Yapılacak bir baskı vardı.Bakanın ikinci çeyrek sözünün yalan çıkmasından sonra Bakanı istifa hastagları açmak.Yalayarak bu işler olmaz. Bu bakanı yalamayın eleştirin

elay-0658, 4 yıl önce

2016 atamasında atanan kişiler nasıl baskı yaptıysa aynen öyle bakana sürekli tweet atarsan ssürekli her paylaşımının altında olursan pergeme sürekli gidip ordaki insanlara sorarsan telefon aramaları yaparak sürekli sorarsan bakanlığın santrali kitlersen öyle baskı yaparsın bakan bu durumdan rahatsız olur ve bir an önce bu mesele kapansın diye alımı gerçekleştirir cimerden 500 tane bu konu ile ilgili talep gelirse bakanın dikkatini çeker cimer bu durumla alakalı çalışma yapılmasını ister falan bu işi bilmiyorsanız eskilerden öğrenin ha yok biz küstah tavırlarımıza devam edicez diyorsanız da atama yok diye üzülmeyin güzel kardeşlerim.

Devrimkotan
Şube Müdürü
18 Ekim 2019 11:23

Yahu twetle cimerle eylemle birçok şey olur ama bu ülkede olmuyor işte çoğu zaman olmuyor normalde devletler saygın akılcı devletler en az 10 senelik planlarini yapar derler ki bizim 10 senede kamuya bu kadar mühendis alma durumumuz var bunu su kadar parçada alacağız özel sektör projeksiyonuda şudur ona göre bölüm açar istihdam yaratır hatta bazen eksikse yurtdışından tamamlarlar ama bizde Yoke açtır açtır sonra olmuyor kapat bu akıl karı değil ben kendimi kandırılmış hissediyorum ben onca sene okudum eğer bu uzmanlık alanımi kendi alanımda değerlendirmeyeceksem neden okudum

Agricultural09
Aday Memur
18 Ekim 2019 11:45

Twitter çözüm değil ama istifaya çağırdığın yerinde tekrar twitterda hastag açmakla olması çok ilginç doğrusu ne yapmayı planlıyorsun sahte hesaplardan numaralandırılma yapılarak atılan twetler mi istifaya çağıracaktın..

chelse, 4 yıl önce

Kusura bakmayın yazdıklarınız tamamen boş sorumun cevabını alamadım.Sadece konuşmak için yazmışsınız :)))) bu dediğiniz etkinlikleri Face grupları 3 yıldır yapıyor.3 Yılda birşey değişmediyse baskı değilde palyaçoluk olmuş.Ben daha öncede yazdım.Bu yapılan çalışmalar 2020 bütçesinden pay almak için yapılıyor.Bazı arkadaşlar evet duyumu olabilir.Tarih ve sayı yazarak yanlış yapıyorlar.Geçmişte bu şekilde atama oldu.Efendim geçmişte çok twet atıldı veya bakanlığa çok gittik.Pakdemirliyi hala çözemediniz.Atama yapan son bakan ÇELİK atamalar konusunda ılımlı bir bakandı.Adam 2 defa randevu verdi.Sayı ve tarih verdi.Birde dönüp PAKDEMİRLİYE bakın adam twet atmayın pozitif etki yaratmıyor veya Pakdemirliye 20 ye yakın randevu mektubu verildi.Hangisine geri dönüş yaptı.Ya da atılan Faksların hangi birine cevap geldi.Güzel kardeşim PAKDEMİRLİYİ daha çözemediniz.eeeee geçmişte böyle oldu şimdi yine böyle olur.Arkadaşın birisi şuraya yzıyordu.2017 Haziranda atama oldu 2019 haziranda da olur.Yapılacak bir baskı vardı.Bakanın ikinci çeyrek sözünün yalan çıkmasından sonra Bakanı istifa hastagları açmak.Yalayarak bu işler olmaz. Bu bakanı yalamayın eleştirin

Serhad-190521
Aday Memur
18 Ekim 2019 11:54

Şu forumda atama dışında herşey konuşuluyor. Tebrikler arkadaşlar böyle devam biz sizin küfürlerinizi okumak zorundayız değil mi?

Agrieco123
Şef
18 Ekim 2019 13:27

Kardeşim bu zamana kadar ormana kaç adam alındı kaç tane orman mühendisi mezun oluyor o kadar adam almak için ormana tabıkı proje sunacak bir de bu tarafıya düşünün olayı. Ormana proje sunuldu diye tarıma proje sunulmak zorunda degil. Bu bakanın bir bahanesi zaten. Her kurum projeyle adam mı alıyor?

tarımdan
Şef
18 Ekim 2019 14:00

Atama açılsa bile süreç olarak 3 - 4 ay zaman alacak

Birçok arkadaşımız bu riski göze almayıp şimdiden çalışmaya başladı

2 kez sınava çalışıp ilk çalıştığı ile atananlardan olacağız inşallah

Birçok insan istese de istemese de alım olacaktır.

Umarım istemeyen arkadaşlar bu sene iyi çalışır iyi puan alırlar

sdsss
Daire Başkanı
18 Ekim 2019 19:28

Bölümle ilgisi olabilir mi? :)

naturlive, 4 yıl önce

Neden bir çoğunuz bu kadar vizyonsuz ? Bir tane faydali mantikli bilgi paylaşan insan okumaya geliyoruz kalite ortalikta.

sdsss
Daire Başkanı
18 Ekim 2019 21:22

Birileri duyar kasıyor yine görünen köy kılavuz istemez :) emin ol ki düşüktür :))

Agricultural09
Aday Memur
18 Ekim 2019 21:56

İki hesabında sana ait olduğu okadar belli ki ama sen vizyonunla pek kandırmayı başaramadın. Görünen vizyonda klavuza istemiyor.

sdsss, 4 yıl önce

Birileri duyar kasıyor yine görünen köy kılavuz istemez :) emin ol ki düşüktür :))

Vetali1
Aday Memur
19 Ekim 2019 08:43

Özür dilerim messengera bakamıyorum 2 3 dakika konuştuk bakanla lafı uzatmayım atama bekleyen kardeşlerimizin kafalarındaki bütün sorulara şurada cevabını alacak dedi. Facebook grubunda gördüm şimdi ...
Toplam 193808 mesaj
«712071217122712371247125712671277128712971307131»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi