Editörler : Pangaea
04 Aralık 2018 13:07

Mülakatta yüksek puan almak

bütün soruları doğru cevaplasam yüksek puan alabilir miyim?

Fenbilimleri58
Kapalı
04 Aralık 2018 13:33

Mülakatta yuvarlama olacak kontenjandan ya da kontenjanda kayma miktarı kadar uzakta değilseniz boş yere yüksek alıcağım diye uğraşmayın derim KPSS çalışın mülakatta artık yuvarlama var.

İnşallah yuvarlam olacak.Olmayacak diyen herkes sevinmesin bencillik yapmasın

RaNemesis
Memur
04 Aralık 2018 13:37

ben kontenjandayım zaten. nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz yuvarlama olacak diye?

Fenbilimleri58, 5 yıl önce

Mülakatta yuvarlama olacak kontenjandan ya da kontenjanda kayma miktarı kadar uzakta değilseniz boş yere yüksek alıcağım diye uğraşmayın derim KPSS çalışın mülakatta artık yuvarlama var.

İnşallah yuvarlam olacak.Olmayacak diyen herkes sevinmesin bencillik yapmasın

04 Aralık 2018 13:42

Kontenjandaysan niye yüksek puan almak istiyorsun zaten atanacaksın?
RaNemesis, 5 yıl önce

ben kontenjandayım zaten. nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz yuvarlama olacak diye?

RaNemesis
Memur
04 Aralık 2018 13:44

istanbula atanmak istiyorum.

okuloncesiegitimi, 5 yıl önce
Kontenjandaysan niye yüksek puan almak istiyorsun zaten atanacaksın?
04 Aralık 2018 13:48

Sana şöyle söyleyeyim zaten kontenjanda olan birinin puanını yükselteceklerini sanmam. Yine çoğunlukla puanlar yuvarlanır arada yükselen mutlaka olacak geçen seneki gibi ama onlar da kontenjan dışı olup puanı baya bir yükseltilenler olur
RaNemesis, 5 yıl önce

RaNemesis
Memur
04 Aralık 2018 13:54

tanımadığı birine sen diye hitap etmek bir öğretmene yakışmıyor. 2016 yılında çoğunluğun yükseltilmiş, 2017 dediğiniz gibi olmuş. bu yıl yuvarlanacağı bilgisine nerden ulaştınız?

Sana şöyle söyleyeyim zaten kontenjanda olan birinin puanını yükselteceklerini sanmam. Yine çoğunlukla puanlar yuvarlanır arada yükselen mutlaka olacak geçen seneki gibi ama onlar da kontenjan dışı olup puanı baya bir yükseltilenler olur
04 Aralık 2018 14:08

Resmi makam mı burası? 2016yı mı baz alacağız? 2016ya göre konuşursak kontenjanda olup da puanı aynı bırakılanlar kontenjan dışı olanlara +20 +30 puanlar verildiği için kontenjan dışı kaldılar ve çok büyük haksızlıklar yaşandı. Temmuz atamasında ve temmuz atamasından sonra yapılan 2 ücretli atamasında da puanlar yuvarlandı.Mebe görüşmeye giden birçok öğretmen arkadaşımıza da bu bilgi verildi.
RaNemesis, 5 yıl önce

tanımadığı birine sen diye hitap etmek bir öğretmene yakışmıyor. 2016 yılında çoğunluğun yükseltilmiş, 2017 dediğiniz gibi olmuş. bu yıl yuvarlanacağı bilgisine nerden ulaştınız?

OrcunOzbilek
Kapalı
04 Aralık 2018 14:55

Gene yuvarlama olacak. senin gibiler 5 bin ucretli aliminda da yuvarlanacak dedigim halde yok 4 soru bilirsem tam alirim yok emersem gömersem tam alirim dediler sonuç kpss puani neyse onu aldılar.
RaNemesis, 5 yıl önce

RaNemesis
Memur
04 Aralık 2018 14:57

sıkıntı yok doğuya atanırız. sen sakin ol

OrcunOzbilek, 5 yıl önce
Gene yuvarlama olacak. senin gibiler 5 bin ucretli aliminda da yuvarlanacak dedigim halde yok 4 soru bilirsem tam alirim yok emersem gömersem tam alirim dediler sonuç kpss puani neyse onu aldılar.

Yunusssssss89
Aday Memur
04 Aralık 2018 15:33

meb çok tepki alır yuvarlanmazsa neden bahçesinde gösteri yapılmasını istesinki yine

Fenbilimleri58
Kapalı
04 Aralık 2018 16:02

Kontenjanda olsanızda olmasanızda sizden yüksek alanların önüne geçip onların atanmak isteyeceği yere siz daha düşük puanınızla atanmak istiyorsunuz bu haksızlık değil mi yine sizce?

RaNemesis, 5 yıl önce

OrcunOzbilek
Kapalı
04 Aralık 2018 16:42

ben sakinim de senin bi tarafın iyi tutuşmuş, gel doguya bekleriz korkma bu kadar
RaNemesis, 5 yıl önce

sıkıntı yok doğuya atanırız. sen sakin ol

Fenbilimleri58
Kapalı
04 Aralık 2018 23:41

RaNemesis kontenjandaymış :D

RaNemesis kontenjanda olup olmadığını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

https://hizliresim.com/0R8ZMW

RaNemesis, 5 yıl önce

Türkçe0631
Aday Memur
04 Aralık 2018 23:56

Arar böyle bulurum diyorsunuz yani:))çok iyi yaa güldüm gece gece

Fenbilimleri58
Kapalı
04 Aralık 2018 23:59

:D Hocam bulmak zor değil.

Türkçe0631, 5 yıl önce

Arar böyle bulurum diyorsunuz yani:))çok iyi yaa güldüm gece gece

05 Aralık 2018 00:40

Önceki gönderide branşına özel eğitim demiş ama burada Türkçeden bahsediyor :)

Fenbilimleri58
Kapalı
05 Aralık 2018 00:45

Türkçeci hocam arkadaş :)

Önceki gönderide branşına özel eğitim demiş ama burada Türkçeden bahsediyor :)
05 Aralık 2018 00:49

Aynen hocam o belli zaten :)

Türkçeci hocam arkadaş :)

Betelgeus
Daire Başkanı
05 Aralık 2018 01:03

Ah Balamir...

Dammeslaut
Memur
05 Aralık 2018 01:13

Öğretmen olacağız biz cocuklara hakki hukuku anlatabilmek için öncelikle bulunduğumuz konuma hakkimizla gitmemiz lazim. Ee nasil olacak peki böyle herkes birilerinin hakkini yiyebilmekle meşgul

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi