Editörler : Pangaea
11 Haziran 2021 19:47

Milli savunmada uzman olmak mi belediye de veznedar olmak mi !!

Milli Savunma Bakanlığı Haritalar Gnl Mdr uzmanlığı ve Çankaya Belediyesinde veznedarlığı kazandım. Karar vermekte çok zorlanıyorum artıları eksileri bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun.

yunusesss
Memur
11 Haziran 2021 19:54

veznedar ol hocam

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 19:55

Daha mantıklı geliyor bana da ancak neden böyle tercih ettiğinizi sorabilir miyim rica etsem

yunusesss, 3 yıl önce

veznedar ol hocam

Costant14
Aday Memur
11 Haziran 2021 20:47

msb daha iyi koşulları faydası fazla olur

johnhwatson
Aday Memur
11 Haziran 2021 20:48

merhaba kpss puaniniz kacti hocam. benim fikrimi sorarsaniz uzmanlik derim:)

xyzz00
Memur
11 Haziran 2021 21:06

Bu ilanlara başvurmadan önce arastirsaniz da sonrasında böyle ikilemde kalıp insanlara sormasaniz

35gru35
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:25

Katı Hiyerarşi olan kurumlarda çalışmak gerçekten çok zor.. asker değilsiniz ama asker gibi olmanız istenir..rahat bir memurluk Arzu ediyorsanız Uzak durun MSB'den

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:30

Takdir edersiniz ki her bilgiye çok rahat ulaşamıyoruz. Ve yine takdir edersiniz ki sonucu belli olmadığından başvurabildiğimiz her ilana başvuruyoruz. Sadece msb ya da sadece belediye kazansaydım bu soruyu sormazdım girince öğrenirim zaten diye.

xyzz00, 3 yıl önce

Bu ilanlara başvurmadan önce arastirsaniz da sonrasında böyle ikilemde kalıp insanlara sormasaniz

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:31

Teşekkür ederim yanıtınız için 86.4 puanım ve yine merakları gidereyim bileğimin hakkıyla kazandım :D

johnhwatson, 3 yıl önce
merhaba kpss puaniniz kacti hocam. benim fikrimi sorarsaniz uzmanlik derim:)

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:47

Teşekkür ederim cevap için koşulları biraz genişletebilir miyiz avantajıma olan bi durum varsa değerlendirmek isterim

Costant14, 3 yıl önce

msb daha iyi koşulları faydası fazla olur

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:49

Teşekkür ederim değerlendireceğim mutlaka.

35gru35, 3 yıl önce
Katı Hiyerarşi olan kurumlarda çalışmak gerçekten çok zor.. asker değilsiniz ama asker gibi olmanız istenir..rahat bir memurluk Arzu ediyorsanız Uzak durun MSB'den

johnhwatson
Aday Memur
11 Haziran 2021 21:55

bolumunuz nedir hocam. hocam belediyede siyaset cok olur.. ben dedigim gibi msb secerdim.
leviathandk, 3 yıl önce

Teşekkür ederim yanıtınız için 86.4 puanım ve yine merakları gidereyim bileğimin hakkıyla kazandım :D

teo iibf
Kapalı
11 Haziran 2021 21:57

Tabi ki uzman olmak. Madem imkanınız var veznadarlık düşünmeyin, hangi kurum olursa olsun, veznedarhiç bir gün eve rahat kafayla gidemez.

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:03

Haklısınız bu da düşündürücü bi etken. Bölüm iktisat. Adı uzman olup düz memur olduğunu belirteyim size. Çalışan arkadaşların yorumları daha negatife yatkın. Belediye adı geçtiğinde özellikle büyükşehir içinde pek olumsuz yorum görmedim. Bu sebeple açtım bu başlığı zaten. Belki farklı düşünenler vardır sizin gibi :)

johnhwatson, 3 yıl önce
bolumunuz nedir hocam. hocam belediyede siyaset cok olur.. ben dedigim gibi msb secerdim.

johnhwatson
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:04

hocam belediye iyide iste siyaset var cok tek dezavantaji o bana gore.
leviathandk, 3 yıl önce

Haklısınız bu da düşündürücü bi etken. Bölüm iktisat. Adı uzman olup düz memur olduğunu belirteyim size. Çalışan arkadaşların yorumları daha negatife yatkın. Belediye adı geçtiğinde özellikle büyükşehir içinde pek olumsuz yorum görmedim. Bu sebeple açtım bu başlığı zaten. Belki farklı düşünenler vardır sizin gibi :)

leviathandk
Aday Memur
11 Haziran 2021 22:06

Evet daha önceki iş tecrübelerimden dolayı anlayabiliyorum parayla iş yapma muhabbeti herkesin gözünü korkutuyor.

teo iibf, 3 yıl önce

Tabi ki uzman olmak. Madem imkanınız var veznadarlık düşünmeyin, hangi kurum olursa olsun, veznedarhiç bir gün eve rahat kafayla gidemez.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi