Editörler : cihan27E.Kayı Han
«291292293294295296297298299300301302»

BenAfk
Memur
13 Mayıs 2019 15:19

Doktorluk okuyacak kabiliyeti Kpss'de neden sergileyemiyorsunuz sayın Doktor bey. Bu kininiz hakkıyla çalışıp Kpss den yüksek puan alanlaraysa,siz de zamanında Üniversite sınavında yüksek alıp doktorluk okumuşsunuz. Biz de size mi nefret kusalım

zeitgot, 5 yıl önce

hocam , dhmi eğitim sisteminin bug'ıdır . sen git o kadar derece yap , tıp oku , hayatın okumakla geçsin sonra dhmi'deki eleman senle aynı maaşı alsın.

sebep ne ? ee kpss'den yüksek alıyor. ee sen de doktor olmazdın o zaman ? yani bu kadar basitse bu maaşı almak , neden doktor olmaya çalışsın ki insanlar ?

net söylüyorum , dhmi eğitim sisteminin bug'ıdır. git bir 2 yıllık bölüm oku ya da 4 yıllık bir şey oku , gir kpssye 95 al dhmidesin. +8 +9 binler cepte.

BenAfk
Memur
13 Mayıs 2019 15:28

Da yı ayırmayı öğrenmekle başla, Kpss yi sevmeye çalış seni de alırlar :)

crespo2002, 5 yıl önce

of! şu basit yorumları şuraya yazıp durmayın ya.adaletten bahsedin bi kerede.şunu yapıyoz çok para alıyoz deyin diyebiliyosanız.cevap kpssden çok puan istiyo sürekli hay sevsinler uyduruk kpssnizi.anca boş laf ebeliği.ilkokul seviyesinde yorum yapıyosunuz anca.yok cimere yazıp ağlıyacakmışımda bilmem ne .sen git ilköğretimi tekrar oku da sonra gel buraya yaz.

13 Mayıs 2019 15:41

Tam adresimi vereyim mi . doğuda polisin en fazla terör parası aldığı illerden herhangi birinde.teror parası da 1034 tl
Ast.subay adayı, 5 yıl önce

doğu da hangi il ve ilçedesiniz

BenAfk
Memur
13 Mayıs 2019 15:44

O değil de Yıldız Tilbe bir konserden nasıl 350 bin alabiliyor

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 15:46

tcdd daha az veriyor diye biliyorum. dil tazminatınız mı var ?

Vassili2031, 5 yıl önce

tcdd mühendis 6100 tl .

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 15:48

söylediğim şeyi anlamamışsın hocam , tekrar oku istersen.

kadirkomser, 5 yıl önce
Herkes biseylerden sikayetci. Mesela tıp okuyan adam tıp okumasaydı,2 yıllık teknikerlik okuyup dhmiye atansaydı o zaman. Ya da muhendis olmasaydi bazilari, gidip ogretmen olup ek dersle 6 7 bin maas alsaydı. Herkes zamaninda bir tercih yapmis ve simdi o tercihinin meyvelerini yiyor. Kimsenin kimseye laf etmeye hakki yok arkadaslar herkes işine baksın

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 15:50

iyi tıp okuyan insanlar 2 yıllık okusun o zaman hep sırf teknisyen dhmide daha fazla alıyor diye ? ne güzel mantık ya o .

burada bir hata var bu maaşları düzeltelim demiyorsunuz üstüne bir de " o zaman teknisyen olsaydı" diyorsunuz . arkadaş bu kadar komik olmayın ya. biri hayat kurtarıyor diğeri takılıyor kendi çapında ve maaşı fazla diye "sen de çapında takılsaydın" diyorsunuz. :

bu kadar komik olmayın bak. mesleklere ne gereğinden fazla değer vermenin alemi var ne de değersizleştirmenin alemi var.

kadirkomser, 5 yıl önce
Herkes biseylerden sikayetci. Mesela tıp okuyan adam tıp okumasaydı,2 yıllık teknikerlik okuyup dhmiye atansaydı o zaman. Ya da muhendis olmasaydi bazilari, gidip ogretmen olup ek dersle 6 7 bin maas alsaydı. Herkes zamaninda bir tercih yapmis ve simdi o tercihinin meyvelerini yiyor. Kimsenin kimseye laf etmeye hakki yok arkadaslar herkes işine baksın

SidetoSide
Aday Memur
13 Mayıs 2019 16:00

İnsanlar o kurumu kazanabilmek için aylarca hayatlarından vazgeçip alın teri döküyolar.Sen geri verebilecek misin sınavdan yüksek alanların zamanını emeğini ve psikolojisini? Verebileceksen oturup yine tartışalım kimin neden fazla kazandığını :) Hayır madem parada gözünüz kaldı siz de çalışıp alın, potansiyel yoksa da helal olsun diyebilin yani

zeitgot, 5 yıl önce

iyi tıp okuyan insanlar 2 yıllık okusun o zaman hep sırf teknisyen dhmide daha fazla alıyor diye ? ne güzel mantık ya o .

burada bir hata var bu maaşları düzeltelim demiyorsunuz üstüne bir de " o zaman teknisyen olsaydı" diyorsunuz . arkadaş bu kadar komik olmayın ya. biri hayat kurtarıyor diğeri takılıyor kendi çapında ve maaşı fazla diye "sen de çapında takılsaydın" diyorsunuz. :

bu kadar komik olmayın bak. mesleklere ne gereğinden fazla değer vermenin alemi var ne de değersizleştirmenin alemi var.

SidetoSide
Aday Memur
13 Mayıs 2019 16:02

İşinden tatmin olmayanlar potansiyellerini zorlayıp istediği herhangi bi kurum için yeniden uğraşabilir, devlet kapısı açmayı bilene açılır. Burdan ağlamanın kimseye bi faydası yok arkadaşlar

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 16:34

hı yani şey diyorsun kpssden 95 yapmak tıp okumaktan daha zor ? öyle mi diyorsun yanlış mı görüyorum acaba ? yoksa yazdıklarımı mı anlamıyorsun yanlış cevaplar veriyorsun ?

SidetoSide, 5 yıl önce

İnsanlar o kurumu kazanabilmek için aylarca hayatlarından vazgeçip alın teri döküyolar.Sen geri verebilecek misin sınavdan yüksek alanların zamanını emeğini ve psikolojisini? Verebileceksen oturup yine tartışalım kimin neden fazla kazandığını :) Hayır madem parada gözünüz kaldı siz de çalışıp alın, potansiyel yoksa da helal olsun diyebilin yani

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 16:36

" potansiyel yoksa da " derken ? merak etme canım 92 yaptım o da 3 tane kodlama hatası yaparak. 95-96 genel tg denemelerinde yaptığım puan. yani kafana göre sallama "potansiyelin yok ondan kıskanıyorsun" falan. merak etme biz de kitteyiz. dümdüz girmedik , belli bir puan yaptık. 95-96 yı gözünde çok büyütme , yapmak için üst insan olmaya gerek yok.

SidetoSide, 5 yıl önce

fearless13
Kapalı
13 Mayıs 2019 17:39

kurtardığınız hayatları sevsinler.görende birşey yapıyor zannedecek.Kansere ilaç mı buldunuz? sağlık sektöründe çok mu ileriyiz?suratsız doktorlarla dolu hastaneler.Burda tanımadığı insana hakaret edenler düşünün hastaya neler yapıyordur?hastaymışssın iyi değilmişsin umurları mı?kibirleri gözlerini karartmış.Tıp okumakta ahım şahım birşey değil.Oku çıkmış soruları ezberle ezberle geç.Sonrada hastanın içinde sargı bezini unutun hastalıklara tanı koyamayın.Anca antibiyotik verip rapor yazın sonrada kendinizi UTANMADAN hayat kurtarıyorum ben diyip ilahlaştırın?hadi oradan.Size bu maaş fazla bile.zaten yeterliliğin olsa burada durmazsın.Biliyorsun ki yetersizsiniz ve yurtdışı süreçlerini geçecek kapasiteniz yok.Onun için milletin maaşıyla uğraşmayında dil öğrenin yeterlilik kazanın işinizi öğrenin de belki daha fazla para için başka ülkeye gitme şansınız olur.

zeitgot, 5 yıl önce

" potansiyel yoksa da " derken ? merak etme canım 92 yaptım o da 3 tane kodlama hatası yaparak. 95-96 genel tg denemelerinde yaptığım puan. yani kafana göre sallama "potansiyelin yok ondan kıskanıyorsun" falan. merak etme biz de kitteyiz. dümdüz girmedik , belli bir puan yaptık. 95-96 yı gözünde çok büyütme , yapmak için üst insan olmaya gerek yok.

Proxsima06
Aday Memur
13 Mayıs 2019 17:43

önlisans kpssden 97,6 aldım

şimdi tıp 2deyim. karşılaştırmakk yakışmaz

tıpta kpssye girse 90 üstü yapamayacak insan neredeyse yoktur

zeitgot, 5 yıl önce

hı yani şey diyorsun kpssden 95 yapmak tıp okumaktan daha zor ? öyle mi diyorsun yanlış mı görüyorum acaba ? yoksa yazdıklarımı mı anlamıyorsun yanlış cevaplar veriyorsun ?

aab112
Aday Memur
13 Mayıs 2019 18:11

Doktorluk icra edilen bir meslek masa başı memurluk değil. burada yazmak bile yanlış belkide. Çukurlarına çekiyorlar seni de!

fearless13
Kapalı
13 Mayıs 2019 18:34

seni hiç çekmeyelim o zaman prenses tepende kibrinle bekle

aab112, 5 yıl önce

Doktorluk icra edilen bir meslek masa başı memurluk değil. burada yazmak bile yanlış belkide. Çukurlarına çekiyorlar seni de!

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 19:17

ömrü boyunca össde bir başarı göstermemiş ergenin feryatlarını mı okuyoruz ? evet sanırım okuyoruz. tıp'a girse 2 gün sonra "allah düşmanımın başına vermesin :(" yapacak keko saçma sapan şeyleri sıralayıp ad hominem tarzı tartışmayla üste çıkmaya çalışmış. :D yok tıp okumak ahım şahım değilmiş de yok antibiyotik verip gönderiyorlarmış da :D bir doktor görse hocam hocam diye el pençe divan durur burada gelmiş arkasına gizlediği monitörden sallıyor :D allahın cahili ya :D:D:D:D

valla klasik türk cahilisin , hiç uğraşamıcam daha cevap vermek için. şu yazdıklarına dön de bak , senin gibi insanlara sadece gülünür. össde ne kadar başarısız bir ergen olduğunu belli ediyorsun. hadi canım hadi , muhatap bile alınmazsın.

fearless13, 5 yıl önce

kurtardığınız hayatları sevsinler.görende birşey yapıyor zannedecek.Kansere ilaç mı buldunuz? sağlık sektöründe çok mu ileriyiz?suratsız doktorlarla dolu hastaneler.Burda tanımadığı insana hakaret edenler düşünün hastaya neler yapıyordur?hastaymışssın iyi değilmişsin umurları mı?kibirleri gözlerini karartmış.Tıp okumakta ahım şahım birşey değil.Oku çıkmış soruları ezberle ezberle geç.Sonrada hastanın içinde sargı bezini unutun hastalıklara tanı koyamayın.Anca antibiyotik verip rapor yazın sonrada kendinizi UTANMADAN hayat kurtarıyorum ben diyip ilahlaştırın?hadi oradan.Size bu maaş fazla bile.zaten yeterliliğin olsa burada durmazsın.Biliyorsun ki yetersizsiniz ve yurtdışı süreçlerini geçecek kapasiteniz yok.Onun için milletin maaşıyla uğraşmayında dil öğrenin yeterlilik kazanın işinizi öğrenin de belki daha fazla para için başka ülkeye gitme şansınız olur.

fearless13
Kapalı
13 Mayıs 2019 19:52

gül dur sana eğitimimi anlamaya uğraşmayacağım.emin ol senden daha iyi türkiye derecesi yaptım.okuduğum lisedende tanıdığım birsürü tıpçı var sen kendini kaf dağında görmeye devam et.havan bir üst asistanın gelinceye kadar işler.

zeitgot, 5 yıl önce

ömrü boyunca össde bir başarı göstermemiş ergenin feryatlarını mı okuyoruz ? evet sanırım okuyoruz. tıp'a girse 2 gün sonra "allah düşmanımın başına vermesin :(" yapacak keko saçma sapan şeyleri sıralayıp ad hominem tarzı tartışmayla üste çıkmaya çalışmış. :D yok tıp okumak ahım şahım değilmiş de yok antibiyotik verip gönderiyorlarmış da :D bir doktor görse hocam hocam diye el pençe divan durur burada gelmiş arkasına gizlediği monitörden sallıyor :D allahın cahili ya :D:D:D:D

valla klasik türk cahilisin , hiç uğraşamıcam daha cevap vermek için. şu yazdıklarına dön de bak , senin gibi insanlara sadece gülünür. össde ne kadar başarısız bir ergen olduğunu belli ediyorsun. hadi canım hadi , muhatap bile alınmazsın.

fearless13
Kapalı
13 Mayıs 2019 19:56

türk cahiliysemde sende kibirli kendini ilah zanneden klasik ne oldum delisi türk doktorusun.sen gibi olmaktansa cahil olmayı yeğlerim.sen gibilerede eğilip bükülmem.boşuna dayak yiyoruz diye şikayet etmiyorsunuz halkta senin gibilerden yıldı.silkip atıyorlar

zeitgot, 5 yıl önce

zeitgot
Yasaklı
13 Mayıs 2019 19:59

sen -de bağlacının nasıl yazıldığını öğren ondan sonra derece yaparsın :D

fearless13, 5 yıl önce

gül dur sana eğitimimi anlamaya uğraşmayacağım.emin ol senden daha iyi türkiye derecesi yaptım.okuduğum lisedende tanıdığım birsürü tıpçı var sen kendini kaf dağında görmeye devam et.havan bir üst asistanın gelinceye kadar işler.

ali0690
Yasaklı
13 Mayıs 2019 20:00

Doktorlar 15 20 bin maaş az gelmeye başlamış heralde hayırdır bmw satıp mercedes mi alacaksınız?

Toplam 20321 mesaj
«291292293294295296297298299300301302»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi