Editörler : Pangaea
«111213141516171819202122»

damladuru
Kapalı
06 Kasım 2007 21:17

niye malesef acaba umutla alım bekleyen bir sürü insan var .lütfen yorum yaparken biraz dikkatli olalım

laviniada
Kapalı
06 Kasım 2007 22:01

Alım olsun tabi ki.En azından bir kısmını alsınlar.Bak kaç zamandır atama bekliyoruz.Biraz yüzümüz gülsün.

yelvin
Kapalı
06 Kasım 2007 23:59

NABİBAS HEYECANDAN ÖLE YAZMIŞ OLMALI KÖTÜ NİYETLİ OLDUGUNU SANMAM,YOKSA ODA HERKES GİBİ ALIM OLSUN İSTER..TARGELLE İLGİLİ PANİĞE KAPILMIŞ SANIRIM:))))PANİK YOK ARKADAŞLAR !!!BU KIŞ KÖYLERDE BOLCA SOBADA KESTANE YAPIP YİYELİM:)))SOBA VAR KÖMÜR YOKKMU YADA KÖMÜR VAR SOBA YOKMU BUNA YORUM YAPMAYA YÜREĞİM DAYANMAZ HEY ALLAHIMMMM SEN BİZİ KUŞ GRİPİ,NEZLE SİNÜZİT VE TÜM HASTALIKLARDAN KORU EN ÖNEMLİSİDE RUH SAĞLIĞIMIZI KORUU ALLAHIMMMM:))))GERÇİ SOĞUKTAN BEYNİMİZ DONACAĞI UYUŞACAĞI İÇİN DÜŞÜNEMEYECEĞİZZZ BÖYLECEDE RUH SAĞLIĞIMIZA BİŞEY OLMAYACAK:)))AMİNNNNN..

07 Kasım 2007 00:02

slmlar nabibaş kardeş il tarımlara bizde sorduk ama olebişey söyleyen yok sen hangi il tarım lardan bahsediyon açıklarsan sevinirim hem benim samimi arkadaşlarım var il tarımlardan olsa kesin haber verirler bana bende paylaşırım tabiki ama yok sanırım yada kademeli istiyor bakanlık inşallah senin dediğin doğrudurda bizde sevinsek tabi atanırsak

kaizerr
Şef
07 Kasım 2007 00:09

Herkes kendi derdinde,biri targeldedir yerini beğenmez başkasını düşünmeden atama olsada yer değiştirsek der,biri askerdedir şubat olsunda askerden dönünce atama olsun der,biri 2008 den sonra olsunda mezun olayım sınava gireyim der bizde hemen olsunda biryerlere yerleşelim iş yok güç yok evlenemiyoruz,kansız özel sektörün köleci zihniyetinden kurtulalım artık kanımızı emmesinler diyoruz.Dünya böyle işte.Ama kimseye kızmamak lazım herkes can derdinde kendince haklı yani.Herkesin isteğinin olması dileğimle.(Biraz zor ama nasrettin hoca gibi ya tutarsa)

fatihxx65
Şef
07 Kasım 2007 08:52

inşallah biran önce atama olurda birçok arkadaşımız yerleşir... beklemek çok zor... herkes kendini düşündüğü için herkes kendince dilekte bulunuyor... ama merak etmeyin arkadaşlar bir atama olucak diye 2008 kpss den sonra alım olmayacak anlamına gelmiyor... en fazla alınacağı 2500 kişi... 2008 kpss den sonrasına daha 5000 kişi var... boşta ziraat mühendisi arkadaşlarımızın kalmaması dileğiyle...

yeşil_kıvılcım
Aday Memur
07 Kasım 2007 09:38

günaydın arkadaşlar bekleye bekleye sabır taşı olduk şu alım olacak diyen arkadaşlardan bida ses alsak kasım deniyo aralık deniyo yok olmadı 2008 deniyo tarihi tam olarak bilen öğrenen varmı birbirimizi kandırmayalım böyle lütfen güzel haberler lütfen...

nabibas
Kapalı
07 Kasım 2007 11:13

apokalipse kaizer

degerli arkadaslar hepinizi seviyorum. bizler meslektasiz. kaizer arkadasim hislerime tercuman oldu. 2002 de bolum 5. olarak universiteyi bitir, bir ozel sektor hevesine kapil, daldan dala atla... erkek basimizla daha bekar bekar geziyoz. bayan arkadaslarim ise giremezse oturur evinde erkegine bakar. ya biz???

gelelim konunun anlasilmayan tarafina,

en son 30 kasim a kadar bilgi gonderilmesi isteniyor. alimin 2008 yili icin olacagi yaziyor. sube muduru tanidigim ise 2008 baharda olacagi yorumunu yapti...

durum boyle arkadaslar...

apokalipse arkadasim : uzumunu ye bagini sorma.

evragi bizzat gozlerimle gordum...

selamlar...

cemile123
Kapalı
07 Kasım 2007 12:06

slm arkadaşlar en düşük ziraat mühendisi puanı kaçtı bilen varmı

fatihxx65
Şef
07 Kasım 2007 12:10

senden çok daha düşük puan alan var cemile merak etme:))) için rahat olsun:)))

cemile123
Kapalı
07 Kasım 2007 12:12

yerleşenlerin en düşük puanı demek istemiştim pardon :))

sscan
Kapalı
07 Kasım 2007 12:33

arkadaşlar puanınızın kaç olduğu değil hep yazıyorum yazdığınız yeri kimsenin yazmaması önemli.benden 14 puan düşük alan yerleşti ama benim şanssızlığım ben aynı ilçenin farklı köyünü yazmıştım.yazdığınız yerleri sizden yüksek alanlar yazmasın.asıl sorun bu.

cemile123
Kapalı
07 Kasım 2007 12:42

arkadaşım senin puanın kaçtı

merak ediyorum

sscan
Kapalı
07 Kasım 2007 12:52

arkadaşım puanımı daha öncede yazmıştım 66

kaizerr
Şef
07 Kasım 2007 12:55

bence herkes puanın yazsın ve kendi kodunda en son kaç puanla yerleşildiğini yazsın böylece sayfamızıda güncel tutarız.GNCL yazılacağına okumaya değer şeyler yazılmşı olur.

benim puanım 67 TYS.Enson 78 ile DSİ almıştı.

sscan
Kapalı
07 Kasım 2007 13:05

forumdaki atama tarihleri sevindirici ama bir kez daha yerleşemek bu çok kortuyor beni.artık çalışıp kendime ait düzenimi kurmak istiyorum.buraya artık atandım yazıpta sevincimi sizlerle paylaşabilecekmiyim bilmiyorum ama her şey çok karışık.yer değiştirmek isteyenler yüksek puanla tercih yapmayanlarda tercih yapacak.bu kısır döngüde bir şansım olur mu bilmiyorum...

DOST_VEFA
Daire Başkanı
07 Kasım 2007 13:56

inşallah olur kardeş

cemile123
Kapalı
07 Kasım 2007 14:47

bende 60 puan aldım yerleşenlerin puanlarına baktım

69 aşağı yok

oyüzden benim puanım yetmiyor

DOST_VEFA
Daire Başkanı
07 Kasım 2007 14:52

var cemile hanım bazı bölümlerde 64 de kadar indi targelde. kadrolu alımlarda 68 kadar indi bazı bölümlerde. tabi bu punlar okadara indi alınanadan daha yüksek puan yok anlamına gelmiyor. sscan arkadaşımızın da dediği gibi tercih edilen yere bağlı biraz. ben iki alımda kadrolu alımları benden küçük puanlar alındığı halde kaçırmıştım. şansa bakar biraz iş ama sayıu yüksek olunca çok fazla endişe etmenize gerek yok. sıra ile heppiniz alınacaksınız inşallah.

fatihxx65
Şef
07 Kasım 2007 16:40

60 puan çok düşükte değil... 50 li puanlar alıpta sıra gelirmi diye düşünen arkadaşalr var... ki sayı 2500 olursa 50 puan alan arkadaşlarımızn dahi yerleşeceğini düşünüyorum... onun için cemile sende çok korkma.. sadece sayının 2500 olması için dua edecez:)))

Toplam 193811 mesaj
«111213141516171819202122»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi