Editörler : ayşegül bgm
15 Haziran 2019 21:47

25 haziran hk.
Birkaç forum da 25 haziran söylentisi gördüm. Bunun doğruluğu hakkında bilgisi olan var mı?

Laboratuvarim
Aday Memur
15 Haziran 2019 21:54

Geçen biri yazdı eniştem bakanlıkta çalışıyor kesin bilgi dedi 25 haziran için 2dk sonra yazdığını korkup mu kaldırdı trol muydu küfür yiyeceğini anladı kaldırdı anlamadim

Hmsir11
Aday Memur
15 Haziran 2019 21:55

Siz nerede gördünüz link var mı acaba

eyfel555
Aday Memur
15 Haziran 2019 22:03

inanmayin bence bu soylemlere forumda herkes bisey biliyor biri 25 haziran der biri 17 agustos der milletin dediklerine kulaklarinizi tikayin en dogru soylem bakanligin beklemekten baska caremiz yok !

SinemSavas
Aday Memur
15 Haziran 2019 22:03

Herhangi bir dayanağı olan link atamam. Çünkü okuduğum yerlerde burası gibi yorumlar üzerine bir site. Bende o sebeple sizlere sorma gereği duydum :)
Hmsir11, 5 yıl önce

Siz nerede gördünüz link var mı acaba

SinemSavas
Aday Memur
15 Haziran 2019 22:05

Sanırım en mantıklısı bu :)
eyfel555, 5 yıl önce
inanmayin bence bu soylemlere forumda herkes bisey biliyor biri 25 haziran der biri 17 agustos der milletin dediklerine kulaklarinizi tikayin en dogru soylem bakanligin beklemekten baska caremiz yok !

Laboratuvarim
Aday Memur
15 Haziran 2019 22:05

Tek çare bekleyip görmek inşallah temmuza bile kalmayiz

Hmsir11
Aday Memur
15 Haziran 2019 22:26

Olsun hocam ben yalan da olsa bir şeylere inanmak istiyorum :) özelden atar mısınız

SinemSavas, 5 yıl önce
Herhangi bir dayanağı olan link atamam. Çünkü okuduğum yerlerde burası gibi yorumlar üzerine bir site. Bende o sebeple sizlere sorma gereği duydum :)

Allahcoksükür
Aday Memur
15 Haziran 2019 23:31

O yazıyı paylaşan bendim.Bizde yalan olmaz kardeş.Gönderiyi sayfa editörü kaldırmış.Eniştem bakanlıkta üst düzey kadroda.Onu yaptığı görüşmeler ve aldığı duyumlara güvenerek yazdım fakat biraz tepki aldı.bende daha fazla üstelemedim
Laboratuvarim, 5 yıl önce

Geçen biri yazdı eniştem bakanlıkta çalışıyor kesin bilgi dedi 25 haziran için 2dk sonra yazdığını korkup mu kaldırdı trol muydu küfür yiyeceğini anladı kaldırdı anlamadim

Laboratuvarim
Aday Memur
15 Haziran 2019 23:39

25 hazirani göreceğiz Allah'ın izniyle o zaman görüşeceğiz herkes trol yapıp canimizi sıkı yolar niye onları değilde senin yorumunu kaldırıyorlar isterim ki 25 haziran bir açıklama gelsin ama bu forumda o kadar bu sıkıntılı halimizle dalga geçiyorlar Allah'a havale ediyorum

eyfel555
Aday Memur
15 Haziran 2019 23:42

peki editor neden kaldirir sayfayi bilen var mi ?
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi