Editörler : ayşegül bgm
14 Eylül 2020 19:08

Ebelik 2020 KPSS netler nasıl ?

Paylaşalım arkadaşlar, öngörü olur bizim için.

Manevikater
Aday Memur
17 Eylül 2020 15:12

benim 75-77 arası netim var ..hatirlamadiklarimi yanlış sayinca....

ozlemmmgok
Aday Memur
17 Eylül 2020 20:29

Kötü :(

EfsaneTDS
Kapalı
17 Eylül 2020 20:57

Şaka gibi başlık.Ebe olarak atanmaniz icin ad soyad yazmaniz yeter sanki.Moralinizi bozmayin

Yaes1212
Şef
17 Eylül 2020 21:24

bu ne saçma bi düşünce tarzı ya. Bizde puanlar düşüyor diye bizim kaygımız olmasın mi? biz de çalışıyoruz herkes gibi aylardır daha fazla evde oturmayalım ilk atamada atanalım ailemize destek olalım paramızı kazanalim diye. ne kadar kıskançsınız ya ebeler hemşirelerle derdiniz ne? ayıp ayıp bu kadar haset
EfsaneTDS, 4 yıl önce
Şaka gibi başlık.Ebe olarak atanmaniz icin ad soyad yazmaniz yeter sanki.Moralinizi bozmayin

lisansordu52
Memur
17 Eylül 2020 21:34

Aynen öyle hocam
Yaes1212, 4 yıl önce
bu ne saçma bi düşünce tarzı ya. Bizde puanlar düşüyor diye bizim kaygımız olmasın mi? biz de çalışıyoruz herkes gibi aylardır daha fazla evde oturmayalım ilk atamada atanalım ailemize destek olalım paramızı kazanalim diye. ne kadar kıskançsınız ya ebeler hemşirelerle derdiniz ne? ayıp ayıp bu kadar haset

EfsaneTDS
Kapalı
17 Eylül 2020 22:16

İyi niyet temennisinde bulundum.Taş sana degdi heralde.Aileye destek,Ebelik hemsirelik,kiskanclik, yok daha neler neler...
Yaes1212, 4 yıl önce

Yaes1212
Şef
17 Eylül 2020 22:20

evet 5 yaşında çocuk var karşınızda iyi niyet ve dalga geçer gibi cevabı anlamayalım. her neyse
EfsaneTDS, 4 yıl önce
İyi niyet temennisinde bulundum.Taş sana degdi heralde.Aileye destek,Ebelik hemsirelik,kiskanclik, yok daha neler neler...

EfsaneTDS
Kapalı
17 Eylül 2020 22:26

ince düşünüyorsun.
Yaes1212, 4 yıl önce
evet 5 yaşında çocuk var karşınızda iyi niyet ve dalga geçer gibi cevabı anlamayalım. her neyse

Manevikater
Aday Memur
21 Eylül 2020 10:03

netleriniz nasıl diye başlık açılmış buna cevap verseniz ne olur yani? mal gibi yazdım bide ben ....

Kamilc1
Yasaklı
21 Eylül 2020 22:56

kuyruk acini başka yerde cikar
EfsaneTDS, 4 yıl önce
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi