Editörler : Pangaea
08 Kasım 2017 02:41

20 Bin atama

Ne yapabiliriz gençler 20 bin atama çoğu insanı kurtarmaz ,sınıf din İngilizce derken bize birşey kalmaz ...Ne yapmalı varmı fikri olan ?

Kcinel
Şef
08 Kasım 2017 02:49

Aklım almıyo yirmi bini. Neredeyse teyitlendi. Kabul gören bütçede yök falan var meb sayısı net değil tam olarak ama sanırım bu satı maalesef burada kalacak. Yazık... ne diyeyim

HakanMatt
Şube Müdürü
08 Kasım 2017 06:08

Yazık hocam

Kcinel, 6 yıl önce

Aklım almıyo yirmi bini. Neredeyse teyitlendi. Kabul gören bütçede yök falan var meb sayısı net değil tam olarak ama sanırım bu satı maalesef burada kalacak. Yazık... ne diyeyim

hamitgulcu
Aday Memur
09 Kasım 2017 09:00

Sayının artması ancak Cumhurbaşkanının sesimizi duymasıyla olur. Bunun yolu da Ankara'da toplanıp derdimizi duyurmaktan geçer. Bu işi organize eden biri çıksa sayının artabileceğini düşünüyorum.

09 Kasım 2017 22:09

mücadeleyle geri adım atılan şeyler oldu mesela tarih dersinin tekrar konması gibi

Kcinel
Şef
09 Kasım 2017 23:29

el ayak kelepçe götürülürüz hocam sonra salınırız :) emin olun duymak isteseler zaten bunca tepki twitter ve canlı yayınlarda sorularla duyarlardı. Ocak ayında görücez bakalım bütçeden geçtiği kadarıyla mı kalacak sayı.

hamitgulcu, 6 yıl önce

Sayının artması ancak Cumhurbaşkanının sesimizi duymasıyla olur. Bunun yolu da Ankara'da toplanıp derdimizi duyurmaktan geçer. Bu işi organize eden biri çıksa sayının artabileceğini düşünüyorum.

turner12
Aday Memur
10 Kasım 2017 19:13

güncel

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi