Editörler : swat3410
«142514261427142814291430143114321433143414351436»

KaraFelek48
Aday Memur
16 Ağustos 2019 13:17

Hayırlı Cumalar, yeni sayfada güzel duyumlar almak ümidiyle.
16 Ağustos 2019 13:29

14 yillik polisim Rabbime sonsuz sukurler olsun ki haram lokma koymadim bogazima isimi yaptim kimseye de eyvallahim olmadı buzamana kadar. kimseden de korkmuyorum masumum ve hakkimi istiyorum yurekli masumlara selam olsun 3senedir form da en cok yazanlardanim beni çoğu iyi tanir bilir.ben sadece istisare etmek icin yazmistim. kimseyle polemiğe girmem Rabbime havale eder yoluma bakarim sadece tum masumlar iade olup su formdan kurtulalim su sayfayi kapatalim bunu temenni ediyorum hayirli cumalar olsun insaAllah selam ve dua ile
Göktürk2727, 5 yıl önce
Kardeşim sindirilmiş bir toplum için uğraşma... Yazacaksan kendi adına yaz bugün ülkede feto olayından zarar gören milyonlarca insan var 140 bin ihraç var sustuğumuz için susturuldugumuz için bugün bu haldeyiz. 26 Nisa'n grubu hakkını aradı ama ihraç olma nedenleri haklarını aramaları değil sd karttı. Küçükken televizyonda hep şu sloganı duyardım "Susma sustukça sıra sana gelecek " ben ne bugün nede yarın susmayacam ben susarsam sıra evladıma çocuguma gelecek haklılığımı her platformda dile getireceğim korklarla yola çıkılmaz
16 Ağustos 2019 13:49

Peki tamam diyelim sesimizi duyurduk ta yedisinden yetmişine Cumhurbaşkanı dahil hepsinin haberi diyelim bi düşünün neden bizim magduriyetimizi gidersinler bu zamana kadar gidermemişler ozaman mı giderecekler ayrıca kendi adıma ben sindirildim mühür kimdeyse Süleyman odur bizi diyelim ihraç etti edermi eder kimsede suan hesap soramaz hatta sebepsiz gerekçe bile göstermez ben olandan bahsediyprum siz olması gerekenden bahsediyorsunuz ha genede dedigim gibi sicilinizi adınızı durumunuzu yazın mağduruz biz diyin ama benim adıma bişiy yapmayın ben durumumdan memnun degilim ama birilerinin siyasi propagandası olmak istemiyorum kısaca bu

16 Ağustos 2019 13:56

Sinop Fatih?i kardeş tartışmak İçin demiyorum yanlış anlama bizde haram lokma geçirtmedik abdestimizdrnde şüphemiz yok bizde mağduruz ama hakkıyla adaletlice bu durumu çözmen cok zor istersen sesini uzaya çık oradan bağır mantık su aslında acıktakilerin çalısmasını istemiyorum ama Atsamda bunlar gercekten 37 aydır bekleyen ki birşey bulamadığım İçin beklettiğim ama baslatmasını yaptırtırsam da ilerde bi sorun çıkarsa gene ben zor durumda kalırım diyen zihniyetin soruşturdugu azınlığız biz bizim durumumuZ bu bizim durumumuz maalesef şöyle çözülür iyi bir referansın varsa çözülür yoksa gene çözülür ama sende bende bekleyeceğiz hemen olmayacak bu iş belli göreve dönenler yanlış anlamasın adam buldularda döndüler demiyorum ama bu işte mantık olmadığı gibi adamı olan beklemez sucu olsa bile

16 Ağustos 2019 14:13

Kardeşim bunların zalim ve adaletsiz olduğunu hepimiz biliyoruz. Sende şunu unutmak zalim karşısında susan dilsiz şeytandır. Bak milyonları aşan mağduriyetten bahsediyorum, yalan rüzgarıyla mazlumu ateşe atanlar farkındaki bu rüzgar kesilmek üzere... şimdi 3-5 vekil konuşmaya başladı khk platformları kuruldu beraat takipsizlik alanlar iade olacak diye söylemler arttı düne kadar suçsuz olanlar var derken millet de siyasetçilerde inanmıyordu bugün mağduriyetler var hemde binlerce diye kendileri söyler oldu.Burhan kuzu bile yargı akladıysa bu adamlar dönmeli demeye başladı senide anlıyorum iyi kötü elimize geçen maaş var ama ben rızık için kuluna boyun egmem 5 degilde 2 alırım zalimlerden değil mazlumlardan olurum kimki zalime tarafsa sonu bertaraftır
sessiztakippp, 5 yıl önce

Sinop Fatih?i kardeş tartışmak İçin demiyorum yanlış anlama bizde haram lokma geçirtmedik abdestimizdrnde şüphemiz yok bizde mağduruz ama hakkıyla adaletlice bu durumu çözmen cok zor istersen sesini uzaya çık oradan bağır mantık su aslında acıktakilerin çalısmasını istemiyorum ama Atsamda bunlar gercekten 37 aydır bekleyen ki birşey bulamadığım İçin beklettiğim ama baslatmasını yaptırtırsam da ilerde bi sorun çıkarsa gene ben zor durumda kalırım diyen zihniyetin soruşturdugu azınlığız biz bizim durumumuZ bu bizim durumumuz maalesef şöyle çözülür iyi bir referansın varsa çözülür yoksa gene çözülür ama sende bende bekleyeceğiz hemen olmayacak bu iş belli göreve dönenler yanlış anlamasın adam buldularda döndüler demiyorum ama bu işte mantık olmadığı gibi adamı olan beklemez sucu olsa bile

16 Ağustos 2019 15:07

Haklısın Göktürk kardeş bende rızkım kesilmesin diye minnet etmiyorum herkez kaderini yaşar bi bu günleri görecekmişiz en iyisini allah bilir benim rızkımı ancak allah keser sadece sistemi çözmeyi bırakın olacaksa bile ters tepiypr bunu bilerek isteyerek yapıyorlarbasımızdakiler

numberzero
Kapalı
16 Ağustos 2019 17:02

KENDi ÖZ YURDUMDA BENMiYiM GARiP ?

BENi BiR KÖŞEYE ATAN UTANSIN.

EĞiLMiYOR DiYE KURDU HOR GÖRÜP,

iTi EL ÜSTÜNDE TUTAN UTANSIN . .

16 Ağustos 2019 22:46

sayfamiz ciksin en yukarilara en guncelll:)
17 Ağustos 2019 01:26

Bekleyelim devrem nasılsa şu süreçte payımıza düşen tek şey beklemek.Sistemi çözmek imkansız zaten kendileride ne yaptıgını bilmiyor şükürler olsun ki zalimlerden değiliz bizler mazlum gariban Anadolu çocuklarıyız.
sessiztakippp, 5 yıl önce

Haklısın Göktürk kardeş bende rızkım kesilmesin diye minnet etmiyorum herkez kaderini yaşar bi bu günleri görecekmişiz en iyisini allah bilir benim rızkımı ancak allah keser sadece sistemi çözmeyi bırakın olacaksa bile ters tepiypr bunu bilerek isteyerek yapıyorlarbasımızdakiler

Mekmeke
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 09:15

eskiden hafta sonlarını çok severdim izin olmasa bile ekipte iken olay az olurdu sokaklar boş olurdu kalabalık olmaz anons olmaz biraz kafa dinlerdik ... Şimdi ise nefret ediyorum hafta sonlarından resmi tatillerden sanki hafta içi olunca hep o mutlu haber geliverecek gibi oluyor ama gelmiyor hafta sonu ayrı bir hüzün karanlık çöküyor ...

golge0607
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 21:09

Güncel vakti gelmiş...

17 Ağustos 2019 22:29

sarkida da dedigi gibi ... ben artik o eski ben degilim !!!

Mekmeke
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 22:36

arkadaşlar biliyorum hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var ama gerek maddi açıdan destek olmak gerekse bir uğraş kafa dağılsın zaman geçsin diye birseylere dikkatini vermek isteyen arkadaşlar okursa iyi olur. genel olarak hepimizin arkadaş çevresi akraba çevresi var ve herkeste araç araba var . Bir sigortaci abimizle görüşmem sonucu aylık yönlendirdigin müşteri sayisinca net prim üzerinden kazanç veririm diyor .Ben daha önceden ufak tefek yapıyordum şimdi iyice asildim bu işe bilgi almak isteyen özelden ulaşsın .Hayırlı geceler .
18 Ağustos 2019 15:19

Biri cikipta guzel biseyler soylesin ...

Zeybek0609
Şef
18 Ağustos 2019 18:08

şu an itibariyle en güncel duyumumuz bu. bu duyum ile ilgili bir gelişme var mıdır acaba. diğer duyum getiren arkadaşlar da kaynaklarına sorsalar. birşeyler yazsalar. kuruduk kaldık arkadaş. kimse foruma dahi girmiyor galiba. Allah hepinizin iadesini versin :)

Göktürk2727, 5 yıl önce
Arkadaşlar yakın zamanda birbiri ile örtüşen bir duyumum var. Şuan açıkta bulunan personellerden takipsizlik beraat alan ve hakkında adli idari işlem olmayanların görevlerine iadesi ile ilgili çalışma olduğu söylendi. Bayramdan sonraki çok uzak olmayan bir tarihte netleşeceği söyleniyor. Bu duyumum 2 farklı kaynak aracılığıyla aktarıldı inşallah çıkar. Adli davası devam edenler de yanlış anlamasın onlarda aynı şekilde beraat takipsizlik alınca iade edilecektir.
18 Ağustos 2019 19:03

En kusursuz cinayet bir insanin ozellikle de bir masumun yasama sevincini öldürmektir

Bunu basardilar

35 aydir bitmeyen keyfe keder beklettiginiz bir iade nasil hesap vereceksiniz!!!

Iyiki ahiret var Iyiki olum var

Ilahi adalet muhakkak tecelli edecektir o gunu iple cekiyorum ve asla helal etmiyorum hakkimi

METRİBUZİN
Yasaklı
18 Ağustos 2019 23:19

Gafil düşmanların kin ile doldurduğu bu kalbi ibadet ile, aşk ile, sabır ile durmadan yıkamak zorundayız. Yoksa bir yolun ortasında mahvolacak gibiyiz. Nurettin TOPÇU Herkese selamlar

7ocak2017
Daire Başkanı
19 Ağustos 2019 07:17

Yeni hafta yeni umutlar..

Bayram da geri de kaldı..

Allah sonumuzu hayır etsin..

DARGINIMHAYAT
Aday Memur
19 Ağustos 2019 13:01

iyice daraldim guncel diyelim
19 Ağustos 2019 15:59

Bu konuyla alakalı bir görüşme yapacam arkadaşlar. Yakın tarihte iade varmı diye.
Zeybek0609, 5 yıl önce

şu an itibariyle en güncel duyumumuz bu. bu duyum ile ilgili bir gelişme var mıdır acaba. diğer duyum getiren arkadaşlar da kaynaklarına sorsalar. birşeyler yazsalar. kuruduk kaldık arkadaş. kimse foruma dahi girmiyor galiba. Allah hepinizin iadesini versin :)

Toplam 39532 mesaj
«142514261427142814291430143114321433143414351436»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi