Editörler : Pangaea

Kapalı
01 Şubat 2023 11:23

Kilis 7 aralık üniversitesi iibf memur alımı

9 Tane Büro Personeli alınacaktır.

Kpssfinali
Şef
01 Şubat 2023 12:20

Kilislilerin başvuru yapacağı ilan olmuş biraz. Bu senenin iibf olarak 80 altı alımın olduğu ilk ilan olabilir.

eyup-eyup
Aday Memur
06 Şubat 2023 02:09

Hocam kaç puan ile kapatır tahmini

İkamet şartı var mı ki sadece Kilisliler için dediniz

Kpssfinali, 1 yıl önce

Kilislilerin başvuru yapacağı ilan olmuş biraz. Bu senenin iibf olarak 80 altı alımın olduğu ilk ilan olabilir.

eyup-eyup
Aday Memur
07 Şubat 2023 13:31

Kilis 7 Aralık başvurmayı düşünüyorum Gaziantep te oturuyorum. Şuan deprem durumunda heryer spor salonunda kalıyoruz.Kilis de de aynı şekilde deprem var. Son başvuru tarihi uzatılır mı?

Maliyeci2731
Kapalı
07 Şubat 2023 17:20

Hocam siz kaç puanla başvuracaksiniz

eyup-eyup, 1 yıl önce

Kilis 7 Aralık başvurmayı düşünüyorum Gaziantep te oturuyorum. Şuan deprem durumunda heryer spor salonunda kalıyoruz.Kilis de de aynı şekilde deprem var. Son başvuru tarihi uzatılır mı?

Ylzgrms
Aday Memur
24 Şubat 2023 22:58

Ben gidip başvurdum, gelir mi bilmiyorum, kac puanlarla basvurdunuz?

İktisatçı2700
Aday Memur
25 Şubat 2023 08:46

83.967 puanla başvurdum. başvuru esnasında konuştuğum memur 80 üzeri başvuru 10 kişi dedi. şaşırdım.

tugba53
Yasaklı
25 Şubat 2023 09:40

Buraya atamanız olduktan sonra merkeziden de tercih yapıcakmısınız acaba merak ettim doğrusu

İktisatçı2700, 1 yıl önce

83.967 puanla başvurdum. başvuru esnasında konuştuğum memur 80 üzeri başvuru 10 kişi dedi. şaşırdım.

İktisatçı2700
Aday Memur
25 Şubat 2023 09:47

Evet.

tugba53, 1 yıl önce

Buraya atamanız olduktan sonra merkeziden de tercih yapıcakmısınız acaba merak ettim doğrusu

Ylzgrms
Aday Memur
25 Şubat 2023 10:14

Tek umudum buraydı 80,31 benim de, burası da olumsuz olacak belli, hayırlısı

tugba53
Yasaklı
25 Şubat 2023 11:25

O zaman niye kadro yakıyosunuz puanınız zaten iyi merkeziden atanacağınız kesin

Evet.

Balakhan
Kapalı
25 Şubat 2023 11:39

umarım o kadronun hayrını görmezsin ve garibanın hakkı çıkar senden

tugba53
Yasaklı
25 Şubat 2023 12:24

İnşallah..kendileri için en iyi yeri seçtiklerni düşünüyorlar ama bu tamamen bencillik ve açgözlülük.kpss ile az bilgisi olan zaten o puanla merkeziddn çok rahat atanır.buna rağmen 3 5 atamaya bile göz koyuyolar Allah ıslah etsin

Balakhan, 1 yıl önce

umarım o kadronun hayrını görmezsin ve garibanın hakkı çıkar senden

Ylzgrms
Aday Memur
25 Şubat 2023 13:01

Sizler kaç puanla başvurdunuz az çok belli olur burdan gelip gelmeyeceği

Adım Abdullah
Aday Memur
25 Şubat 2023 13:02

Hocam benim de bölüm işletme puan 81.8 ben de merkeziden atanabilir miyim. Bu ilana hiç bulaşmadım merkeziyi beklediğim için. Keşke herkes öyle yapsa.

tugba53, 1 yıl önce

O zaman niye kadro yakıyosunuz puanınız zaten iyi merkeziden atanacağınız kesin

tugba53
Yasaklı
25 Şubat 2023 13:09

Bence açıktan alımlara başvurun çünkü 80 82 aralığında çok yığılma var.merkeziden de umut var ama biraz bekleyeceksiniz .eğer yaş 30 dan azsa ve şehir tercihiniz yoksa merkezi ya da açık kesin atanırsınızinşallah

Adım Abdullah, 1 yıl önce

Hocam benim de bölüm işletme puan 81.8 ben de merkeziden atanabilir miyim. Bu ilana hiç bulaşmadım merkeziyi beklediğim için. Keşke herkes öyle yapsa.

Kpssmakina
Memur
25 Şubat 2023 15:13

Arkadaşlar merhaba, ben de bir mühendisim. Ancak özel sektörde çok kısa çalıştım ve öyle bir hayat istemediğimi farkettim. Sonra belki çalıştığım yer çok kötüdür diye Telegram da filan rastgele millete işleri, sektörü ve memnuniyeti hakkında sordum. Sağolsun lar hepsi de cevapladı ve sunu anladım ki memnun olan neredeyse yok. Kimi için para az, kimi için sosyal hayat yok. Falan filan... Üniversiteyi bitirip ailenin yanına geldiğimde, oğlum devlet memuru olmayacaksan gel bizim yanımızda çalış, dediler. Doğal olarak böyle bir baskı da oluştu bende. Diyeceğim o ki puanım da çok yüksek değil. Mühendislik bana zor gelir. Ancak üniversitelerin Büro personeli ilanlarına başvursam gelebilir diye umut ediyorum. Fikriniz nedir?

Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özelde mühendislik mi, devlette personellik?? mi

Balakhan
Kapalı
25 Şubat 2023 15:18

özel sektör tabii ki en azından yükselebilme imkanın var.

Kpssmakina, 1 yıl önce

Arkadaşlar merhaba, ben de bir mühendisim. Ancak özel sektörde çok kısa çalıştım ve öyle bir hayat istemediğimi farkettim. Sonra belki çalıştığım yer çok kötüdür diye Telegram da filan rastgele millete işleri, sektörü ve memnuniyeti hakkında sordum. Sağolsun lar hepsi de cevapladı ve sunu anladım ki memnun olan neredeyse yok. Kimi için para az, kimi için sosyal hayat yok. Falan filan... Üniversiteyi bitirip ailenin yanına geldiğimde, oğlum devlet memuru olmayacaksan gel bizim yanımızda çalış, dediler. Doğal olarak böyle bir baskı da oluştu bende. Diyeceğim o ki puanım da çok yüksek değil. Mühendislik bana zor gelir. Ancak üniversitelerin Büro personeli ilanlarına başvursam gelebilir diye umut ediyorum. Fikriniz nedir?

Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Özelde mühendislik mi, devlette personellik?? mi

Kpssmakina
Memur
26 Şubat 2023 21:56

Hocam yükselme filan bunlar sistemin sunduğu havuçlar, ben inanmıyorum bunlara, kötü şeyler... Karıyer filan,

Önemli olan paradaır

Balakhan, 1 yıl önce

özel sektör tabii ki en azından yükselebilme imkanın var.

İktisatçı2700
Aday Memur
28 Şubat 2023 10:15

diyelim ki atamamız gerçekleşti. hangi tarihte iş başı yapılmalıdır?

28 Şubat 2023 10:43

Buraya başvuranlar kaç puanla başvurdular acaba? 81.8 üzeri çok başvuru var mı

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi