Editörler : Pangaea
«303132333435363738394041»

Smh1
Şef
16 Eylül 2019 22:57

hocam köylerde rastgelmedim ben de ama şöyle bir şey var. Mesela sakarya-geyve orman işletme müd.-taraklı işl.şefliği var. Taraklı ilçe ama nüfusu 10 bin yoktur. Köy olmasa da çok küçük ilçelerde var yerleri.

alwystr, 5 yıl önce

Bende bir kaç ildeki sefliklere bakmaya devam ettim köy degilde ilçe olarak geçiyor köy yok sanırım yanlış bilgilendirmis olmayayım arkadaşları zaten illerin ogm sitesine girince adresleri netten girip bakılabilir hangi ilçede vs. diye hayırlısı olsun herkes için

Elvan gönül
Kapalı
17 Eylül 2019 00:28

Sakarya-Adapazarı tercih eden var mı puanlarınızı yazabilir misinizz ME:78

gezginemre
Aday Memur
17 Eylül 2019 08:47

Arkadaşlar kurumlarda atamanız yapılır her şey biter işe başlarsınız İşletme Müdürü sizi köy ilçe il artık nereye uygun görürse atamanızı yapıp yazınızı yazdırır. Atıyorum Ankarayı kazandınız Elmadağ ilçesi bilmem ne köyü şefliğine gönderebilir. Eğer birim varsa o köyde. İş yoğunluğu o ilçede köyde tayin isteyen personel ve benzeri etmenler işe başlayacağımız yeri belirleyecek.

mihendisbey
Kapalı
17 Eylül 2019 10:33

Sözleşmeli personel (İnşaat Müh.)'in Ogm'de ne kadar aldığı konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Zelis.91
Şef
17 Eylül 2019 10:51

12 tane alıyor Türkiye geneline memur ilanındaki tabloya girerseniz detaylı olarak illeri görebilirsiniz
mihendisbey, 5 yıl önce

Sözleşmeli personel (İnşaat Müh.)'in Ogm'de ne kadar aldığı konusunda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

mihendisbey
Kapalı
17 Eylül 2019 10:53

Yanlış anlaşıldı sorum. Maaş konusunda ne kadar aldığını sormak istemiştim. Eksik yazdım sanırım.

Zelis.91, 5 yıl önce
12 tane alıyor Türkiye geneline memur ilanındaki tabloya girerseniz detaylı olarak illeri görebilirsiniz

Zelis.91
Şef
17 Eylül 2019 11:06

Ben yanlış anladım kusura bakmayın
mihendisbey, 5 yıl önce

Yanlış anlaşıldı sorum. Maaş konusunda ne kadar aldığını sormak istemiştim. Eksik yazdım sanırım.

sistemmühendis
Aday Memur
17 Eylül 2019 11:48

başvuru için e devletten girdikten sonra ilerlemiyor ben de mi bir sorun var acaba yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

ayşegül bgm
Editor
17 Eylül 2019 11:51

Hocam basvuru sorunsuz ilerliyor.e devletten degil ogm uzerinden e devlet sifresiyle basvuru olacak.

sistemmühendis, 5 yıl önce

başvuru için e devletten girdikten sonra ilerlemiyor ben de mi bir sorun var acaba yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

sistemmühendis
Aday Memur
17 Eylül 2019 11:53

evet ben de o şekilde giriyorum ama sayfa açılmıyor da o yüzden sordum

ayşegül bgm, 5 yıl önce

Hocam basvuru sorunsuz ilerliyor.e devletten degil ogm uzerinden e devlet sifresiyle basvuru olacak.

by_nct
Şef
17 Eylül 2019 16:36

OGM nasıl bir kurum pek bilgim yok açıkçası ama iş yükünün fazla olmadığı standart bir devlet kurumu oldğnu düşünüyorum. Ben kendi açımdan öyle düşündüm ama siz kendi şartlarınızı daha iyi bilirsiniz o yusden ben kafanızı karıştırmayayım daha fazla Allah herkesin gönlüne göre versin diyelim..

sevimarzu, 5 yıl önce

şuan zaten pttde de kalsam tayin isteyeceğim yerler ilanda hocam yaşadığım yerde kalıcı değilim hertürlü her şartı düşünerek tercih yapıyorum merak etmeyin :) ogm kötü bi kurummu ki sizce sizin tercihiniz ne

by_nct
Şef
17 Eylül 2019 16:40

hahaha inşallah istediğiniz olur da beraber kutlarız hocam belki yerinize de ben geçerim çifte kutlama yaparız:)) saka bir yana ptt den niye bu kadar kurtulmak isteniyor meraktayım açıkçası

Smh1, 5 yıl önce
Pttdeyim. 5 bin alıyorum. Eğer olur da kurtulup OGM ye geçebilirsem kutlama yapıcam. Paraları onlara kalsın.

Rihenive
Aday Memur
17 Eylül 2019 16:49

Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah. Başvuru sayfasında sosyal medya hesapları bölümü var nasıl cevapladınız acaba?

Zelis.91
Şef
17 Eylül 2019 16:51

Zorunlu değildi ben boş bıraktım
Rihenive, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba, öncelikle herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah. Başvuru sayfasında sosyal medya hesapları bölümü var nasıl cevapladınız acaba?

sadcom
Aday Memur
17 Eylül 2019 16:51

başvuru ekranını açamıyorum şuan açabilen var mı

17 Eylül 2019 16:52

ben de askerlik bilgilerini giremiyorum bir de maili degiscez mi kalcak mı

Rihenive
Aday Memur
17 Eylül 2019 16:53

Teşekkür ederim
Zelis.91, 5 yıl önce
Zorunlu değildi ben boş bıraktım