Editörler : Pangaea
«35363738394041424344454647

Zryk
Aday Memur
15 Mart 2023 22:53

Jeoloji Bilecik asil arkadaşı arıyorum. Acaba gidecek mi? Merak icerisindeyim. 1.yedegim

Nrdcnr
Kapalı
15 Mart 2023 23:48

Dsi muş jeoloji atanan asil arkadaş acaba gidecek mi?muş 1. Sıra yedeğim.

16 Mart 2023 02:48

Merhabalar Van için elektrik mühendisi asıl kazanan arkadaş gidecek mi acaba

can kervanci
Aday Memur
16 Mart 2023 09:55

Vana Zm2 den atananlar burda mı acaba gidecekler mi??

engineerian
Memur
16 Mart 2023 10:17

gördüğün gibi bekliyorlar

afad26jeo, 1 yıl önce

Oldu paşam İller bankası aciklanana kadar bana maaş verecek misin?

16 Mart 2023 12:18

Bursa kazanan arkadaşlar var mı

Turtles Can Flyy
Aday Memur
16 Mart 2023 15:52

işe başladıktan sonra banka promosyonun kalanını ve koruyucu giyim yardımı olan 25 bin tl yi alacakasınız arkadaşlar

ataletmomentin
Aday Memur
16 Mart 2023 16:12

Tartışmanıza dahil olmak istemezdim ama önünüze gelen her ilana başvurulmasaydı bunlar olmazdı. Ülke zor zamanlardan geçiyor ve emin ol o 1 aylık maaşa dahil ihtiyacımız var şuan. Milletin her ilana başvurma bencilliğini neden biz çekiyoruz bunu anlamıyorum işte. Bunun sen 2 maaş fazla alacan meselesi değilde her ilana başvuranların bencilliğinden doğan bir mesele olduğunu bilin. Borçlarımız var ve insanların yüzüne bakacak halimiz yok sırf bu yüzden evden dışarı dahi çıkmıyoruz. Sizin o 2 maaş dediğinize inanın çok ihtiyacımız var. Her ilana başvurduğunuz o bencilliğinizi bize yüklemeyin. Benim gibi tek isteği bir an evvel bir kurumda başlamak düşüncesi olan insanlara bunu yapmayın. İller bankanızında, ulaştırmanızında, içişlerinizinde, botaşınızında, başvurduğunuz ilanlarınızında canı cehenneme.
mkarey10, 1 yıl önce

2 maaş alacaksın diye birisi kadrodan mı olsun bit yavrusu

mkarey10
Şef
16 Mart 2023 16:22

1-2 maaş az alınabilir bir başkası da işe girecekse. Evet zor durumda olan insanlar var ve bencil insanların suçunu bu kimseler çeksin kimse istemez. Fakat DSİ'nin İlbank ile çakışmasıyla çok kadrolar yanıyor bizzat gruplarda bunu görüyoruz. Öyleleri de var ki bu bukelamun tipli insan düne kadar gruplarda atanamıyoruz diye devlete sövüyorken şimdi Konya BB kazanmış olmasına rağmen DSİ'den kazandığı yere gitmeye niyetlenmiş. Konya'daki kadroyu yakacak. Yine bu tipler kadro yakanlara da sövüyordu dünleri. Böyle insanlar varken düşman aramamıza gerek yok.

ataletmomentin, 1 yıl önce
Tartışmanıza dahil olmak istemezdim ama önünüze gelen her ilana başvurulmasaydı bunlar olmazdı. Ülke zor zamanlardan geçiyor ve emin ol o 1 aylık maaşa dahil ihtiyacımız var şuan. Milletin her ilana başvurma bencilliğini neden biz çekiyoruz bunu anlamıyorum işte. Bunun sen 2 maaş fazla alacan meselesi değilde her ilana başvuranların bencilliğinden doğan bir mesele olduğunu bilin. Borçlarımız var ve insanların yüzüne bakacak halimiz yok sırf bu yüzden evden dışarı dahi çıkmıyoruz. Sizin o 2 maaş dediğinize inanın çok ihtiyacımız var. Her ilana başvurduğunuz o bencilliğinizi bize yüklemeyin. Benim gibi tek isteği bir an evvel bir kurumda başlamak düşüncesi olan insanlara bunu yapmayın. İller bankanızında, ulaştırmanızında, içişlerinizinde, botaşınızında, başvurduğunuz ilanlarınızında canı cehenneme.

engineerian
Memur
16 Mart 2023 16:25

kim o?

mkarey10, 1 yıl önce

1-2 maaş az alınabilir bir başkası da işe girecekse. Evet zor durumda olan insanlar var ve bencil insanların suçunu bu kimseler çeksin kimse istemez. Fakat DSİ'nin İlbank ile çakışmasıyla çok kadrolar yanıyor bizzat gruplarda bunu görüyoruz. Öyleleri de var ki bu bukelamun tipli insan düne kadar gruplarda atanamıyoruz diye devlete sövüyorken şimdi Konya BB kazanmış olmasına rağmen DSİ'den kazandığı yere gitmeye niyetlenmiş. Konya'daki kadroyu yakacak. Yine bu tipler kadro yakanlara da sövüyordu dünleri. Böyle insanlar varken düşman aramamıza gerek yok.

ataletmomentin
Aday Memur
16 Mart 2023 16:30

Çok ağır konuşacağım şeyler var da neyse.. İnşallah bana gelenin on katını yaşarlar,
mkarey10, 1 yıl önce

ataletmomentin
Aday Memur
16 Mart 2023 16:34

Ayrıca başkalarının yanlışını örterken kendi yanlışınızı kullanamazsınız. Hakikat düz bir çizgi çünkü.. o çizgiye yan yol çizmeye gerek yok

irmak2626
Aday Memur
16 Mart 2023 16:37

Ben yerleştim, şimdi süreçnasıl olacak ve lojman hibi şartlardan yararlanabilir mi sözleşmeli atananlar onlara nasıl başvuracağız. 1 gün de başlatıyorlar deniyor ben başka şehirden gelip barınmayı nasıl ayarlayacağım

wolf chandler
Kapalı
16 Mart 2023 17:12

2 maaş bile değil yarım maaş için belki inşaatta 30-40 kadro yanacak inanılmaz bir bencillik şu

mkarey10, 1 yıl önce

2 maaş alacaksın diye birisi kadrodan mı olsun bit yavrusu

kartal7878
Aday Memur
30 Mart 2023 15:54

lojman olmaz büyük ihtimalle. herkes lojmanda oturuyor sonuçta. ayrıca ilk atanan da sen olmayacaksın ehrkes geldi bi kaç gün misafirhane vb yerlerde kalır kalacak yeri ayarlar.

irmak2626, 1 yıl önce

Ben yerleştim, şimdi süreçnasıl olacak ve lojman hibi şartlardan yararlanabilir mi sözleşmeli atananlar onlara nasıl başvuracağız. 1 gün de başlatıyorlar deniyor ben başka şehirden gelip barınmayı nasıl ayarlayacağım

furkan0002
Aday Memur
11 Nisan 2023 17:52

bende atandım da dsi büro personeli olarak maaş ne kadar görevde yüksele biliniyor mu?

bsrabsraaaa, 1 yıl önce

Kitte çalışıyorum DSİ Büro personeli olarak asil yazıyor kazanmış mi oluyorum. Kadrolu memur ile 4bli arasında özlük hakları farkı var mı yıllık izin doğum izni mazeret izni 657 nin tüm haklarından yararlanıyor mu. Yükselme sınavına girebiliyorlar mi. Büro personeli tam olarak ne iş yapar statüsü düşük bir memurluk mu. Sözleşme durumu 3+1mi yoksa sürekli sözleşmeli mi oluyor. Büro personeli 4bli maaşı ne kadar acaba bilgisi olan cevap verebilir mi

furkan0002
Aday Memur
11 Nisan 2023 17:59

büro personeli giyim yardımı alıyor mu ve arazi parası alıyor mu? dsi personeli kadro çıkınca 3+1 yıldan sonra eğer lisans iktisat mezunu olursa görevde yükselebilir mi ? şef falan olabilir mi

Turtles Can Flyy, 1 yıl önce

işe başladıktan sonra banka promosyonun kalanını ve koruyucu giyim yardımı olan 25 bin tl yi alacakasınız arkadaşlar

bsrabsraaaa
Kapalı
11 Nisan 2023 18:36

3+1e tabi. Maaş genel müdürlükten öğrendim 11,856. Kadroya geçince düz memur unvanı ile geçiliyor. Forumdakileri okuduğum kadarıyla DSİ de düz memurun yükselmesi biraz zor olduğu söyleniyor teknik bir kurum olduğundan dolayı mesela müdür yardımcılığı sınavına girebilmek için teknik bölüm mezunu gibi şartlar varmış kuruma girenler genelde teknik bir bölüm okuyormuş giyim yardımını bütün personel alabiliyormus

furkan0002, 1 yıl önce

büro personeli giyim yardımı alıyor mu ve arazi parası alıyor mu? dsi personeli kadro çıkınca 3+1 yıldan sonra eğer lisans iktisat mezunu olursa görevde yükselebilir mi ? şef falan olabilir mi

Toplam 938 mesaj
«35363738394041424344454647

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi