Editörler : E.Kayı Han
«202122232425262728293031»

derikmardin47
Aday Memur
13 Aralık 2018 18:24

Kardeşim Şubatta açıklanacak güvenlik soruşturmaları yapılmış bitmiş Battal84 polisler herkese olumlu diyor olumsuz birşey varsa kalkıp da kimseye söylemezler tanıdık polis varsa olumlu der geçer yani sen onlara pek bakma sabırla bekleyin herkes hakkında hayırlısı olsun

SancarKutalmis, 5 yıl önce
Diyarbakır gibi yüksek alım yapan yerler var. Sayıya bakarsak evet süre uzayacaktır ama inşallah o kadar uzamaz. Bekleyip göreceğiz. Fakat komisyonun Aralık sonu diyerek tarih vermesinden dolayıdır beklentimiz. Zira daha önce bilmiyoruz siteyi takip edin diyorlardı diğer komisyonlar gibi. Sadece söylediklerine inanıyoruz.

TR ahmet
Aday Memur
13 Aralık 2018 19:00

derikmardin47 bakan açıklama yaptı 2018 sonunda personel sayımız ..... bu kadar.bizim sonuçları da eklemiş. o zaman aralık sonunda açıklanır diye düşündüm. komisyondan yeni bilgi mi aldınız. ben aradığım da bilmiyoruz dediler

Minona
Aday Memur
13 Aralık 2018 19:02

şubata kalacaksa sonuçlar daha çekilecek çilemiz var demek

Minona
Aday Memur
13 Aralık 2018 19:04

bu açıklamadan sonuçların açıklanacağı çıkmıyor ki. onlar için yedi bin küsür personel zaten hazır şu an. kimin alınıp alınmadığı bakanlığı bağlamaz. bakanın açıklamasına bakılırsa yeni yıla gitmeden tüm alınan personelin iş başı yapmasıda gerekiyor
TR ahmet, 5 yıl önce

derikmardin47 bakan açıklama yaptı 2018 sonunda personel sayımız ..... bu kadar.bizim sonuçları da eklemiş. o zaman aralık sonunda açıklanır diye düşündüm. komisyondan yeni bilgi mi aldınız. ben aradığım da bilmiyoruz dediler

13 Aralık 2018 19:08

Şu saatten sonra kim ne demiş bakmıyorum. Arada girip foruma bakarım. Olduğu kadar olmadığı kader. Ömrümden ömür gitti. Canımıza yazık.

TR ahmet
Aday Memur
13 Aralık 2018 19:12

Minona yanlış biliyorsun .herşey bakanlığın elinde.güvenlik soruşturması bitmiş . bakanlıktan tebligat bekliyorlar.bakanlık istediği zaman açıklanır.

13 Aralık 2018 19:19

Mart nisan a falan kalmaz cünkü o tarihlerde yeni ilan verilecek her yer acıklanmadan da yeni alım olmaz en gec ocağın ilk haftasına kalır.

TR ahmet
Aday Memur
13 Aralık 2018 19:21

SancarKutalmis aynen doğru diyorsun ömrümüzden gidiyor. herkes bişey diyor .biri subat,biri aralık biri de mart demişti. adliye ise dalga geçiyor insanlarla aralık sonu demişlerdi bi arkadaşa ben arkadaşa sorduttuğumda bilmiyoruz ne zaman açıklanacağını.bakanlığın elindeymiş.kimse açıklanma tarihini bilemez miş ancak açıklanacağı gün veya hafta da bilinir demiş.boşuna giriyoz forma her aksam adliye sayfasına bakıp çıkmak daha mantıklı.

Minona
Aday Memur
13 Aralık 2018 20:02

inşallah dediğiniz gibidir şu bekleyiş bitsinde ben yanılayım
TR ahmet, 5 yıl önce

Minona yanlış biliyorsun .herşey bakanlığın elinde.güvenlik soruşturması bitmiş . bakanlıktan tebligat bekliyorlar.bakanlık istediği zaman açıklanır.

13 Aralık 2018 20:08

Arkadaşlar can sıkıntısından eski alım sayfalarına baktım. Önceki alımda Diyarbakır 15. Yedeğe kadar çağırmış. O sayfaları da okudum arkadaşlar bizden farklı değiller :)) herkes birbirinden duyum haber soruyor. Allah yardımcımız olsun

battal84
Aday Memur
13 Aralık 2018 22:15

Arkadaşım bakıyorum da yorumlarına genelde hep çok bilmiş konuşuyorsun .Polis herkese olumlu geçti demez bir de herkese de bilgi vermez bunu da bil.ben 7 yıldır bu işin içindeyim.Yok şubatmış yok bilmem neymiş şuan komisyonlar dahil sonuçların ne zaman açıklanacağını bilemezken sen bu bilgiyi nereden alıyorsun?Herkes bir beklenti içinde temennimiz en kısa zamanda açıklanması ben de aralık ayı içinde açıklanacağını düşünmüyorum ama şubat ayına da kalmayacaktır.

derikmardin47, 5 yıl önce

Kardeşim Şubatta açıklanacak güvenlik soruşturmaları yapılmış bitmiş Battal84 polisler herkese olumlu diyor olumsuz birşey varsa kalkıp da kimseye söylemezler tanıdık polis varsa olumlu der geçer yani sen onlara pek bakma sabırla bekleyin herkes hakkında hayırlısı olsun

14 Aralık 2018 11:01

Arıyorum komisyon meşgul kimse bi haber alamıyormu arkadaşlar
14 Aralık 2018 11:59

hergün adliyenin sitesini acıp bakın aramanın Bi anlamı yok onlarda bilmiyor . Net Bi tarihi olsaydı söylediler elbet.

Minona
Aday Memur
14 Aralık 2018 17:31

cuma olunca seviniyorum en azindan cumartesi pazar aciklanmiyo diye iki gunde olsa kafam rahat. hafta ici her gun diken ustundeyim ha aciklandi ha aciklanacak diye diye bi hal olduk
14 Aralık 2018 18:05

Bize Aralık sonu dediler hadi biz bekliyoruz fakat diğer iller açılanmayınca bi korkmuyor değil insan.
Minona, 5 yıl önce
cuma olunca seviniyorum en azindan cumartesi pazar aciklanmiyo diye iki gunde olsa kafam rahat. hafta ici her gun diken ustundeyim ha aciklandi ha aciklanacak diye diye bi hal olduk

Minona
Aday Memur
14 Aralık 2018 18:33

kesinlikle. 2 gecedir hicbir yerden haber yok baska adliyeler aciklayinca bile mutlu oluyorum bi umutlaniyorum ama bos gecince bi karamsarlik oluyo bir de bu kadar takip üstüne olumsuz olma ihtimali de var. nasip
SancarKutalmis, 5 yıl önce
Bize Aralık sonu dediler hadi biz bekliyoruz fakat diğer iller açılanmayınca bi korkmuyor değil insan.

battal84
Aday Memur
14 Aralık 2018 23:02

Ben de kazandığım sene tam 93 gün beklemiştim.Ancak mülakat sonucu aynı gün sonuçlanmıştı ve kazandığımızı bilip başlamak için beklemiştik.Bu şekilde beklemek daha bir sıkıcı ve yorucu eşim için ikm bekliyoruz onun kısmetinde varsa olur.Ayrıca Diyarbakır yeni cezaevi kampüsünü de gördük çok güzel de lojmanlar da yapılmış bayanlar içinde var.Biz mülakat için bir gece lojmanda kuzenin evinde kaldık eğer kazanırsanız o lojmanlarda kalırsınız kirası da 250 tl ve doğalgazlı.Rabbim hepinizin gönlüne göre versin

derikmardin47
Aday Memur
15 Aralık 2018 18:48

Bakan açıklama yapar çünkü neredeyse her hafta bir yerler açıklıyor zaten yılbaşına kadar bazı yerler alıyor olmuş olacak

TR ahmet, 5 yıl önce

derikmardin47
Aday Memur
15 Aralık 2018 18:51

Battal kardeş birincisi ben çok bilmişlik yapmıyorum bir bilgiye ulaştım burada bekleyen kardeşlerim için paylaştım beklemenin nasıl berbat bir şey olduğunu çok iyi bilirim ikincisi dikkatini çekerim tanıdık polis varsa baştan salmak için olumlu der olumsuz olsa asla söylemezler 7 yıl değil 70 yıl kal bu işlerde herşeyin bir gidişatı var yıllarca kalsanda bu hep aynıdır polis kalkıp da olumsuz soruşturmana olumsuz demez..!

battal84, 5 yıl önce

Arkadaşım bakıyorum da yorumlarına genelde hep çok bilmiş konuşuyorsun .Polis herkese olumlu geçti demez bir de herkese de bilgi vermez bunu da bil.ben 7 yıldır bu işin içindeyim.Yok şubatmış yok bilmem neymiş şuan komisyonlar dahil sonuçların ne zaman açıklanacağını bilemezken sen bu bilgiyi nereden alıyorsun?Herkes bir beklenti içinde temennimiz en kısa zamanda açıklanması ben de aralık ayı içinde açıklanacağını düşünmüyorum ama şubat ayına da kalmayacaktır.

battal84
Aday Memur
15 Aralık 2018 23:15

Arkadaşım çok bilmişlik yapmıyorum diyorsun ama yine yapıyorsun ben olumlu bilgiyi bizzat öğrendim gördüm kendi gözlerimle.Ancak olumlu rapor olmasına rağmen kesinlik yoktur dediğim gibi kısmet.Ayrıca dediğim gibi komisyonlar dahil şuan ne zaman açıklanacağı tarihi bilmiyor.Orda çalışan tanıdık bir hakimden rica ettim komisyon başkanına sormuş bilmiyorum Ankaradan listelerin gelmesini bekliyoruz diye yanıt vermiş.Demek ki mart ayı dediğine göre arkadaşım sen merkezden aldın bu bilgiyi.

derikmardin47, 5 yıl önce

Battal kardeş birincisi ben çok bilmişlik yapmıyorum bir bilgiye ulaştım burada bekleyen kardeşlerim için paylaştım beklemenin nasıl berbat bir şey olduğunu çok iyi bilirim ikincisi dikkatini çekerim tanıdık polis varsa baştan salmak için olumlu der olumsuz olsa asla söylemezler 7 yıl değil 70 yıl kal bu işlerde herşeyin bir gidişatı var yıllarca kalsanda bu hep aynıdır polis kalkıp da olumsuz soruşturmana olumsuz demez..!

Toplam 1042 mesaj
«202122232425262728293031»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi