Editörler : "eskiyara"Pangaea

isletmeci006
Aday Memur
14 Ekim 2021 04:35

Kafan mı hoş senin yoksa provakatör müsün? Herkes kendi işini yapınca ezilmiş mi oluyor.
mimarmuhendis, 3 yıl önce

Öğretmen kendi içinde kutsal meslek ama diğer personele karşın hiçbirşey diyemez, amirin falan değildir. Kim köpekmiş de emir falan verecek asla ezdirme kendini hem daha çok üstüne gelir hem de onu gören diğerleri de tepene biner .

akarsu373
Aday Memur
14 Ekim 2021 05:14

O madde angarya işler için özel işleri için bu özel değil içinde yapılacak iş ne diyoruz iş diyoruz bizim burada belediyeden geldiler biri mesai zamanında köye gidip bahçeyi sular biri kendiişiyle uğraşır Buda suç her kadranı kendinize çevirmeyin yapacak

tamtam23, 3 yıl önce

anayasanın 18. maddesine göre ANGARYA suçtur..hemde anayasal suç. kölelik kaldırılalı uzun sür oldu. hiç kimseye görev tanımının dışındaki bir işi yaptıramazsınız suçtur.

14 Ekim 2021 08:12

Kendi işi yapınca ezilmiş olmaz . Amiri olmayan birinden emir alınca ezilir. Ezenlerden olsan gerek ki pek bi gocunmuşşun

isletmeci006, 3 yıl önce
Kafan mı hoş senin yoksa provakatör müsün? Herkes kendi işini yapınca ezilmiş mi oluyor.

0101Mustafa
Aday Memur
14 Ekim 2021 15:34

Baska işiniz mi yok sizin.

yrhsbnd
Aday Memur
14 Ekim 2021 23:29

Kesinlikle katılıyorum. Bugüne kadar hiçbir hizmetli ile muhattap olmadım. İster temizlesin ister yatsın, beni ilgilendirmez.. Veliler çocuklarının pislik içinde olduğunu görüp de şikayet etmezse benim hiç şikayetim olmaz.
mimarmuhendis, 3 yıl önce

Öğretmen kendi içinde kutsal meslek ama diğer personele karşın hiçbirşey diyemez, amirin falan değildir. Kim köpekmiş de emir falan verecek asla ezdirme kendini hem daha çok üstüne gelir hem de onu gören diğerleri de tepene biner .

muhammet s
Kapalı
15 Ekim 2021 17:05

Kusura bakmayın bakmayın ama ne yorumlar var. Öncelikle bir karının 1 kocası olur. Bunu anlayın. Sonra tatlı dille olmayacak iş yoktur. Biride diyor çay parası vermez,eli arkada bağlı falan. Yorum yapanların çoğuna baktım,ne resimleri ne isimleri var. Hizmetli insan değilmi? Ben şahsen öğretmenler odasını ve dolabını kullanıyorum. Sorun yok. Bazı şeyler insanın içinde olucak. Önce kafayı değişmek lazım. Ne demişti Cem yılmaz: eğitim şart. Herkese tabii

Kagiş
Müsteşar
15 Ekim 2021 18:24

Yedi kocalı Hürmüz'ü ne yapacağız o zaman!?))) Şimdi herkes kendi çapında amir, müdür! Okula daha dün gelen iş-kur personeli sanırsın ki kırk yıldır buradaymış gibi davranıyor! Bu ne rahatlık hemşehrim!? Okulda herkes görevini bilecek ve uslubuna dikkat edecek! Ben ona "siz" diye hitap ediyorsam onun bana "sen" demesi yakışık almaz! Resmi ortamlarda çalışmamış ve bu adaba erememiş insanların tutumlarını doğru bulmuyorum.

muhammet s, 3 yıl önce

Kusura bakmayın bakmayın ama ne yorumlar var. Öncelikle bir karının 1 kocası olur. Bunu anlayın. Sonra tatlı dille olmayacak iş yoktur. Biride diyor çay parası vermez,eli arkada bağlı falan. Yorum yapanların çoğuna baktım,ne resimleri ne isimleri var. Hizmetli insan değilmi? Ben şahsen öğretmenler odasını ve dolabını kullanıyorum. Sorun yok. Bazı şeyler insanın içinde olucak. Önce kafayı değişmek lazım. Ne demişti Cem yılmaz: eğitim şart. Herkese tabii

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi