Editörler : ayşegül bgm

04 Ağustos 2022 16:44

2023'de atamalar artacak kesin ve net

Arkadaşlar şimdi bakın normalde bu iktidar atamaları çoğu zaman seçim malzemesi yapmaz bazen ufak tefek yapar ama genel olarak böyle şeylere karşıdır bu kesin ama ama ama burada çok önemli bi durum var ekonomik kriz mağlum bunu çözemeyen iktidar 2023 seçimlerine bugüne kadar kendi çıkardığı sorunları çözerek ilerliyor böylece sorunları çözeriz imajı veriyor yaklaşık 4-5 yıldır seçim malzemesi olan 3600 ü bu seçimde çıkardılar 3-5 oy için siyaset için kimseyi erken emekli edemeyiz dediler ama eytyi hallediyorlar, asgarî ücrete olağanüstü şekilde 1 yılda iki zam geldi normalde bunu yapmazlar ama halk istedi yapıldı şu dönemde ne istenirse o olur kpss tekrarlandı vs kısaca 2023 seçimleri sıradan olağan bi seçim değil gençler de önemli bi yer tutuyor ve işsizlik mevzusu atamalar vs derken emin olun tarihte görülmemiş sayıda atama olacak hatta sağlıkta yok ama bugüne kadar asla çözülmek istenmeyen mülakat sorununu bile çözecekler iş o raddeye gelecek yani emin olun atamalar artacak başka ihtimal yok hatta yani biraz abartı olabilir ama 700 bin atanmayan sağlıkçı mı var neredeyse 700 binini birden bile atayabilirler o derece diyorum 2023u atlattıktan sonra ise (hükümet yine kazanırsa) atama matama olmaz orası da ayrı mevzu bıçak gibi kesilir.O yüzden rahat olun atamalar artacak şimdiden hayırlı olsun.

aisezreal
Genel Müdür
04 Ağustos 2022 18:26

700.000 sağlıkçı atanacak kelimesine gümledim skdhskdhsks

WinterSoldier
Kapalı
04 Ağustos 2022 19:00

Lafın gelişi söyledim neredeyse diyorum yani çok olacağını belirtmek için mübalağa yaptım

aisezreal, 2 yıl önce

700.000 sağlıkçı atanacak kelimesine gümledim skdhskdhsks

07 Ağustos 2022 13:09

Bize kadro versinler de basarız oyu. Sıkıntı yok.

Tiamo00
Şef
13 Ağustos 2022 09:41

Her sene aynı hikaye :) 20k sağlıkçı alinirsa Dua edelim

Kemaladak
Şef
13 Ağustos 2022 12:07

böyle atıyorsan bari kaynağını at bu zamana kadar alım olmayan yıl var mı en erken Aralık en geç marta kadar atama olacak seçim var geçen senede paşa paşa aralıkta atama yapıldı bundan sonrada yapılıcak iktidar değişirse onlarda yapacak nüfus yaşlanıyor sağlık ihtiyaçları artıyor paşa paşa yapmak zorunda şayet yapılmazsa muhalefetin ağzında sakız olurlar
Tiamo00, 2 yıl önce

WinterSoldier
Kapalı
13 Ağustos 2022 19:59

20 bin ilk atamada alınacak ikinci atamada 30 binlik alım olacak ve bölünecek

Tiamo00, 2 yıl önce

Kusucar
Şef
13 Ağustos 2022 21:12

Arkadaşım önümüzde seçim var farkında misin?Bunca aydır personel kıtlığı niye çekiliyor?Iktidar seçime dogru millete kendini sevdirmeye çalışacak cunku.Bu normal bir yıl değil yani.Isci hariç en az 40bin atama yapacaklar olmezsek görürüz beraber

Tiamo00, 2 yıl önce

WinterSoldier
Kapalı
13 Ağustos 2022 23:12

Bununla ilgili ilk sinyal geldi bile

"Hedefimiz, yıl sonuna dek her polikliniğe bir sekreter'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Hedefimiz, yıl sonuna dek her polikliniğe bir sekreter. Amacımız, doktorun işine daha iyi odaklanması. Şimdiden hayırlı olsun.' ifadelerini kullandı.

MotorizePolis
Aday Memur
14 Ağustos 2022 15:33

Engelli tıbbi sekreterlik alımı olur mu acaba . Olursa tahmini kaç olur

Tiamo00
Şef
14 Ağustos 2022 15:53

Personel kıtlığı mi çekiliyor :) yoksa pandemi döneminde alınan onbinlerce sağlıkçıyi personel fazlalığından oturtuyorlar mi ? :)
Kusucar, 2 yıl önce

Arkadaşım önümüzde seçim var farkında misin?Bunca aydır personel kıtlığı niye çekiliyor?Iktidar seçime dogru millete kendini sevdirmeye çalışacak cunku.Bu normal bir yıl değil yani.Isci hariç en az 40bin atama yapacaklar olmezsek görürüz beraber

Tiamo00
Şef
14 Ağustos 2022 15:54

Alım olmayan yıl yok o sebeple bu Kasım Aralık 10k seçim öncesi 10-15 arası ( en fazla ) beklenebilir. Şimdiden atanacak kardeslerimize hayırlı olsun
Kemaladak, 2 yıl önce
böyle atıyorsan bari kaynağını at bu zamana kadar alım olmayan yıl var mı en erken Aralık en geç marta kadar atama olacak seçim var geçen senede paşa paşa aralıkta atama yapıldı bundan sonrada yapılıcak iktidar değişirse onlarda yapacak nüfus yaşlanıyor sağlık ihtiyaçları artıyor paşa paşa yapmak zorunda şayet yapılmazsa muhalefetin ağzında sakız olurlar
16 Ağustos 2022 10:55

Alıma gerek yok, kadro versin yeter.

WinterSoldier
Kapalı
16 Ağustos 2022 19:41

Kadro boş iş ne gerek var

vindieselailesi, 2 yıl önce

Alıma gerek yok, kadro versin yeter.

16 Ağustos 2022 19:47

Batıdakine boş, doğudakine nimet.

WinterSoldier, 2 yıl önce

Kadro boş iş ne gerek var

Yakupcan7744
Aday Memur
17 Ağustos 2022 01:26

Bende bu şekilde bekliyorum, güzel atamalar olacaktır. Ama öncelikle şu sorunu çözmeleri gerekiyor. 20 bin atama deyipte %60ını hemşireye verdiklerinde bir anlamı kalmıyor maalesef.

Kusucar
Şef
17 Ağustos 2022 05:46

Arkadaşım onlar hemşirelere kıyak geçmek için vermiyorlar zaten bu kadar sayıyı,aksine onlar olaya bizim gibi duygusal değil sayılarla bakıyorlar, zorundalar. bir hastanede 100 tane hemşire açığı varken 2 tane diyetisyen açığı oluyor daha açık anlatayım bir hastanenin 2 diyetisyeni varken 100 hemşire personeli oluyor.Hayırlısı olsun tabi hakkında

Yakupcan7744, 2 yıl önce
Bende bu şekilde bekliyorum, güzel atamalar olacaktır. Ama öncelikle şu sorunu çözmeleri gerekiyor. 20 bin atama deyipte %60ını hemşireye verdiklerinde bir anlamı kalmıyor maalesef.

Yakupcan7744
Aday Memur
17 Ağustos 2022 13:02

Yanlış anlamayın lütfen. Ben hemşireler neden atanıyor demiyorum. Tabiki herkes bir emek vermiş, kimisi diğerinden daha çok emek vermiştir. Ben paramedik mezunuyum. Bir paramedik, hemşirenin poliklinikte yaptığı işi yapamaz belki; ama en azından acillere ve yoğun bakimlara biraz daha ağırlıklı paramedik atamalarına yer verilirse en azından 85+ puan açıkta kalmaz. Yanlış anlaşılma olmasın
Kusucar, 2 yıl önce

Arkadaşım onlar hemşirelere kıyak geçmek için vermiyorlar zaten bu kadar sayıyı,aksine onlar olaya bizim gibi duygusal değil sayılarla bakıyorlar, zorundalar. bir hastanede 100 tane hemşire açığı varken 2 tane diyetisyen açığı oluyor daha açık anlatayım bir hastanenin 2 diyetisyeni varken 100 hemşire personeli oluyor.Hayırlısı olsun tabi hakkında

Kusucar
Şef
17 Ağustos 2022 13:11

Hocam keşke kimse kimsenin işinde calistirilmasa..Bunlarin ne yapmak istedigini anlamis degilim.64 puanla atanan ebe benden düşük puanla atanip hemşire olarak çalışıyor.devlette staj yaparken serviste att de ben hemşireyim diyordu ta ki kaşesini görene kadar.Hatta psikiyatri servisinde ebe çalışıyor daha ne diyeyim ki?

Yakupcan7744, 2 yıl önce
Yanlış anlamayın lütfen. Ben hemşireler neden atanıyor demiyorum. Tabiki herkes bir emek vermiş, kimisi diğerinden daha çok emek vermiştir. Ben paramedik mezunuyum. Bir paramedik, hemşirenin poliklinikte yaptığı işi yapamaz belki; ama en azından acillere ve yoğun bakimlara biraz daha ağırlıklı paramedik atamalarına yer verilirse en azından 85+ puan açıkta kalmaz. Yanlış anlaşılma olmasın

Yakupcan7744
Aday Memur
17 Ağustos 2022 17:19

Haklısınız. Genel olarak ben bunlara değinmek istedim hocam. İlk onca bunlar düzeltilmeli ondan sonra kadro sayısı hesaplanmalı ve ona göre atama yapılmalı
Kusucar, 2 yıl önce

Hocam keşke kimse kimsenin işinde calistirilmasa..Bunlarin ne yapmak istedigini anlamis degilim.64 puanla atanan ebe benden düşük puanla atanip hemşire olarak çalışıyor.devlette staj yaparken serviste att de ben hemşireyim diyordu ta ki kaşesini görene kadar.Hatta psikiyatri servisinde ebe çalışıyor daha ne diyeyim ki?

WinterSoldier
Kapalı
23 Ağustos 2022 00:08

Sağlık Bakanı Koca paylaştı: 85 bin yeni kadro açılacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bakanlığın bu yıl 85 bin yardımcı personel kadrosu açacağını belirterek "Görülmemiş başarılar için görülmemiş büyüklükte bir kadro açılıyor. Gözümüz aydın." ifadesini kullandı.

DEMİŞTİM

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi