Editörler : "eskiyara"Pangaea

şanlı0788
Şube Müdürü
28 Ocak 2023 22:24

++

Pol-mat
Aday Memur
31 Ocak 2023 16:20

Öğretmen 10 yıllık, 15 yıllık deneyimli uzman öğretmen olmalı saygı duyuyorum, ya peki yeni başlayan bir öğretmen uzman hatta baş öğretmenden daha iyi soru çözüyorsa, dersi daha iyi anlatıyorsa, öğrenci bu yeni başlayan öğretmeni daha çok tutuyorsa, bu öğretmen kendini daha çok sevdiriyorsa, daha iyi öğretmenlik yapıyorsa, daha fedakarsa... olamaz mı arkadaşlar, bu öğretmen uzman öğretmen olmasın mı?

crkess
Aday Memur
05 Şubat 2023 05:58

Arkadaşlar MEBBİS hizmet süresinde uzmanlığa esas gün sayısında ücretli öğretmenliğin de hizmet süresinden sayıldığından bahsediliyor. Kontrol ettiniz mi durum nedir ücretli yapan arkadaşlar.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 10:40

Evet ücretli süreler de görünüyor hocam.
crkess, 1 yıl önce

Arkadaşlar MEBBİS hizmet süresinde uzmanlığa esas gün sayısında ücretli öğretmenliğin de hizmet süresinden sayıldığından bahsediliyor. Kontrol ettiniz mi durum nedir ücretli yapan arkadaşlar.

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 11:15

Benim süre hesaplamasında görünümüyor

erdem.k88, 1 yıl önce
Evet ücretli süreler de görünüyor hocam.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 11:19

Bende hatta şöyle yazıyor . kayıt türü : SSK kamu - Meb dışından görevlendirme yazıyor . En sonda ki sütünda da istihdam tipi kısmında yine meb dışından görevlendirme yazıyor.
memur.rumem, 1 yıl önce

Benim süre hesaplamasında görünümüyor

şanlı0788
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 11:29

Güncel

Entellektüelizm
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 12:15

Müdür diğer öğretmenlerden daha iyi ders anlatıyor hepsinden daha yetkin diye mi müdür oluyor :)
Pol-mat, 1 yıl önce

Öğretmen 10 yıllık, 15 yıllık deneyimli uzman öğretmen olmalı saygı duyuyorum, ya peki yeni başlayan bir öğretmen uzman hatta baş öğretmenden daha iyi soru çözüyorsa, dersi daha iyi anlatıyorsa, öğrenci bu yeni başlayan öğretmeni daha çok tutuyorsa, bu öğretmen kendini daha çok sevdiriyorsa, daha iyi öğretmenlik yapıyorsa, daha fedakarsa... olamaz mı arkadaşlar, bu öğretmen uzman öğretmen olmasın mı?

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:37

Hocam mebbiste hizmet süreleri bölümünde uzman öğretmenliğe esas hizmet süresi bölümünü tıklayın. Hizmet süresini 3 Ekim 2023 olarak girin ( geçen sene 10 yıl için baz alınan tarih). Ücretli öğretmenliği hesaba katmadiklarini göreceksiniz.

erdem.k88, 1 yıl önce
Bende hatta şöyle yazıyor . kayıt türü : SSK kamu - Meb dışından görevlendirme yazıyor . En sonda ki sütünda da istihdam tipi kısmında yine meb dışından görevlendirme yazıyor.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 12:42

Tam olarak dediğinizi yaptım hocam hesaba katılıyor orda da aynı şekilde ücretli yaptığım süreler görünüyor.
memur.rumem, 1 yıl önce

Hocam mebbiste hizmet süreleri bölümünde uzman öğretmenliğe esas hizmet süresi bölümünü tıklayın. Hizmet süresini 3 Ekim 2023 olarak girin ( geçen sene 10 yıl için baz alınan tarih). Ücretli öğretmenliği hesaba katmadiklarini göreceksiniz.

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:42

Hocam herhangi bir yere dilekçe ile müracaat ettiniz mi daha önce?

erdem.k88, 1 yıl önce
Tam olarak dediğinizi yaptım hocam hesaba katılıyor orda da aynı şekilde ücretli yaptığım süreler görünüyor.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 12:44

Hayır hocam sadece mesleğe ilk başladığımda hizmet birleştirme yapmıştım .
memur.rumem, 1 yıl önce

Hocam herhangi bir yere dilekçe ile müracaat ettiniz mi daha önce?

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:44

Anladım hocam teşekkür ederim.

erdem.k88, 1 yıl önce
Hayır hocam sadece mesleğe ilk başladığımda hizmet birleştirme yapmıştım .

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 12:45

Rica ederim hocam siz hangi yıllarda ücretli öğretmenlik yapmıştınız ?
memur.rumem, 1 yıl önce

Anladım hocam teşekkür ederim.

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 12:52

Hocam benim 2006-2007 arasında 5 aylık bir ücretli öğretmenlik geçmişim var bunu uzmanlık süresinden saymamişlar

erdem.k88, 1 yıl önce
Rica ederim hocam siz hangi yıllarda ücretli öğretmenlik yapmıştınız ?

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 12:56

Emekliliğe esas hizmet süresinde görünüyor mu sizin ücretli öğretmenlik yaptığınız süreler. Benim hem orda hem uzmanlık kısmında ikisinde de görünüyor.
memur.rumem, 1 yıl önce

Hocam benim 2006-2007 arasında 5 aylık bir ücretli öğretmenlik geçmişim var bunu uzmanlık süresinden saymamişlar

memur.rumem
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:00

Orda da görünmüyor hocam 5 ay çok da önemli değil diye peşine düşmemiştim ama şimdi bu uzmanlık meselesinde önem kazandı.Ben de dilekçe vereceğim bakalım ne olacak.

erdem.k88, 1 yıl önce
Emekliliğe esas hizmet süresinde görünüyor mu sizin ücretli öğretmenlik yaptığınız süreler. Benim hem orda hem uzmanlık kısmında ikisinde de görünüyor.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 13:03

Sizin hizmet birleştirmeniz yapılmamış hocam. Onu yaptırmanız lazım. Hizmet puanı hesaplama kısmına girip baktığınızda orda da hizmet puanı almış olmanız lazım eğer hizmet birleştirme yaptıysanız orayı da kontrol edin. Eğer hizmet puanı da almamışsanız ki muhtemelen almadınız hizmet birleştirme yapılmamış sizde.
memur.rumem, 1 yıl önce

Orda da görünmüyor hocam 5 ay çok da önemli değil diye peşine düşmemiştim ama şimdi bu uzmanlık meselesinde önem kazandı.Ben de dilekçe vereceğim bakalım ne olacak.

Sosyalojist
Aday Memur
05 Şubat 2023 13:30

Hizmet birleştirme yaptığım, puan aldığım halde; uzmanlıkta geçen sürelerde sayılmıyor hocam ücretli çalıştığım yıllar

erdem.k88, 1 yıl önce
Sizin hizmet birleştirmeniz yapılmamış hocam. Onu yaptırmanız lazım. Hizmet puanı hesaplama kısmına girip baktığınızda orda da hizmet puanı almış olmanız lazım eğer hizmet birleştirme yaptıysanız orayı da kontrol edin. Eğer hizmet puanı da almamışsanız ki muhtemelen almadınız hizmet birleştirme yapılmamış sizde.

erdem.k88
Genel Müdür
05 Şubat 2023 13:32

Allah Allah ben de mi sıkıntı var acaba , ya da ücretli yaptığım süreyi saydıkları halde 10 yıl dolmadığı için mi görünüyor acaba bende .
Sosyalojist, 1 yıl önce

Hizmet birleştirme yaptığım, puan aldığım halde; uzmanlıkta geçen sürelerde sayılmıyor hocam ücretli çalıştığım yıllar

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi