Editörler : swat3410
10 Aralık 2019 04:00

Batıdan batı tayin

X batı ilinde çalışıyorum 4 sene bitti 5 seneye girdim çalıştığım ilin görev süresi atama yer değiştirme yönetmenliğine göre 10 yıl şükür herhangi bi Saglık problemim yok eş durumu da yok bekarım başka bi batı iline tayin yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Diagne38
Şef
11 Aralık 2019 09:13

batıdan batıya tayin için görev yeri süresi 2/3 oranında bitmeli diye biliyorum devrem. fakat sağlık, ailevi nedenler varsa durumunu yukarıya bildirmen faydalı olur
11 Aralık 2019 09:37

yav arkadaş şu 2/3 muhabbeti biteli kaç yıl oldu hala 2/3 diyorsunuz öyle bişey yok artık bitti bitti 2/3 çalışma yok aç atama yer değiştirme yönetmeliği oku

Diagne38, 4 yıl önce
batıdan batıya tayin için görev yeri süresi 2/3 oranında bitmeli diye biliyorum devrem. fakat sağlık, ailevi nedenler varsa durumunu yukarıya bildirmen faydalı olur

Diagne38
Şef
11 Aralık 2019 09:55

biliyorsan yaz doğrusunu, arkadaşta öğrensin, biz de öğrenelim.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
11 Aralık 2019 12:51

O zaman batıda herhangi bir il ilçeye tayin olunduğunda o süreyi doldurmak mı gerekiyor.Hiçbir mazeret yoksa, 6 yıllık bir ilçenin 6 yılı dolduğunda batıda tercih hakkımız mı doğuyor.Süre dolmasına rağmen mazeret yoksa göndermeme durumu olur mu?
yozgatli1986, 4 yıl önce

yav arkadaş şu 2/3 muhabbeti biteli kaç yıl oldu hala 2/3 diyorsunuz öyle bişey yok artık bitti bitti 2/3 çalışma yok aç atama yer değiştirme yönetmeliği oku

Confused34
Şef
11 Aralık 2019 13:34

2/3 olayı bitti batidan batiya tayin hakkın bulunduğun ilde 1 yılını doldurduktan sonra başlıyor özellikle yönetmelikten belirtilen geçerli bir mazeretin var ise çıkıyor ama mazeretin yok ise ilk önce süreye bakıyor genel müdürlük tamamladım ise şansın fazla tabiki tercih ettiğin il önemli Büyükşehir olup memleketin ise sıcak bakılmıyor artı aktif gören ilin/ilçen istenmeyen bir yer ise gitme şansın yine düşüyor ben 3 yıllık dandik bir ilçede deyim bu sene 4. yıl iki senedir istiyorum çıkmıyor ama süresini doldurup giden oldu sinop vb. illere mart-nisan gibi dilekçe ile idari büro na başvur aşağıda yazdığım illere ya da ile atanmak istiyorum diye herhangi bir sayı kural sınırlaması yok şansını dene batidan batiya tayin de şark-batı ya da batı-şark daki gibi modül falan açılmıyor direk dilekçe ile talep te bulunuluyor
Kolluk kuvveti, 4 yıl önce
O zaman batıda herhangi bir il ilçeye tayin olunduğunda o süreyi doldurmak mı gerekiyor.Hiçbir mazeret yoksa, 6 yıllık bir ilçenin 6 yılı dolduğunda batıda tercih hakkımız mı doğuyor.Süre dolmasına rağmen mazeret yoksa göndermeme durumu olur mu?

Confused34
Şef
11 Aralık 2019 13:35

aktif çalıştığın yer olacaktı
Confused34, 4 yıl önce
2/3 olayı bitti batidan batiya tayin hakkın bulunduğun ilde 1 yılını doldurduktan sonra başlıyor özellikle yönetmelikten belirtilen geçerli bir mazeretin var ise çıkıyor ama mazeretin yok ise ilk önce süreye bakıyor genel müdürlük tamamladım ise şansın fazla tabiki tercih ettiğin il önemli Büyükşehir olup memleketin ise sıcak bakılmıyor artı aktif gören ilin/ilçen istenmeyen bir yer ise gitme şansın yine düşüyor ben 3 yıllık dandik bir ilçede deyim bu sene 4. yıl iki senedir istiyorum çıkmıyor ama süresini doldurup giden oldu sinop vb. illere mart-nisan gibi dilekçe ile idari büro na başvur aşağıda yazdığım illere ya da ile atanmak istiyorum diye herhangi bir sayı kural sınırlaması yok şansını dene batidan batiya tayin de şark-batı ya da batı-şark daki gibi modül falan açılmıyor direk dilekçe ile talep te bulunuluyor

Diagne38
Şef
11 Aralık 2019 14:04

confused 34 gerçekten çok açıklayıcı çok güzel yazmışınız. yani 1 yıl içinde batıdan batıya tayinin mümkün olduğu anlaşılıyor. gönüllü şark için, batıda bulunulan yerdeki hizmete ait zorunlu süre için durum aynı mı ? ya da sürenin belli bir yeri doldurulmalı mı
Confused34, 4 yıl önce

Kolluk kuvveti
Yasaklı
11 Aralık 2019 16:27

Gayet açıklayıcı.Teşekkür ederim
Confused34, 4 yıl önce

Confused34
Şef
11 Aralık 2019 16:41

Rica ederim :)
Kolluk kuvveti, 4 yıl önce
Gayet açıklayıcı.Teşekkür ederim

Confused34
Şef
11 Aralık 2019 17:58

gönüllü şark için batı da fiili üç yıl çalışman gerekiyor yani 2017 ve öncesinde döndü isen bu sene atama döneminde modül açılır ve tercih yapabilirsiniz
Diagne38, 4 yıl önce
confused 34 gerçekten çok açıklayıcı çok güzel yazmışınız. yani 1 yıl içinde batıdan batıya tayinin mümkün olduğu anlaşılıyor. gönüllü şark için, batıda bulunulan yerdeki hizmete ait zorunlu süre için durum aynı mı ? ya da sürenin belli bir yeri doldurulmalı mı

Kolluk kuvveti
Yasaklı
11 Aralık 2019 18:12

yozgatlı1986 nickli arkadaş böyle bişeyin olmadığını söylüyor.
Confused34, 4 yıl önce
gönüllü şark için batı da fiili üç yıl çalışman gerekiyor yani 2017 ve öncesinde döndü isen bu sene atama döneminde modül açılır ve tercih yapabilirsiniz

Confused34
Şef
11 Aralık 2019 19:13

yarın geçen sene yayınlanan atama ile ilgili genelgeden gönüllü 2. bölge hizmeti ile ilgili olan kısmı atarım ( bu sene ki henüz gelmedi şubat gibi geliyor) bu arada geçen yıl PBS. net projesinin yenilenmesinden dolayı bazı arkadaşlara tercih modülü açılmadı onlar dilekçe ile müracaat ederek modülün açılması talebinde bulundu bazıları ise direk dilekçe ile atama talebinde bulundu ama çıkan duymadım sanırım özellikle prestijli yerler için pek kabul edilmiyor artık gönüllü şark
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi