Editörler : ayşegül bgm

elifizyot
Memur
25 Eylül 2021 19:55

Bayram değil seyran değil eniştem beni diye öptü olayı olmasın da eniştene sorar mısın fizyoterapist kaç tane alıcaklar acaba ? Lisans bitmiş diyorsun.

Vejnurs
Kapalı
25 Eylül 2021 20:15

Etkinlik yapmanın önemi işte öğretmenler her gün gündemdeydi bizde öyle olsak şu an duyum kovalamıyor olacak kafayı da yemiyor olacaktık

Sakine kalay, 3 yıl önce

Tek bildiğim ekim hastane açılışında müjde verilecekmis geçtiğimiz haftalarda verilecekmis baski vs dolayı öğretmen ataması mujdelenmis

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 20:17

Arkadaşım akıl var mantık var her branşı nasıl sorabilirim 39 branş var ve sağlık bakanlığı ses çıkmasın aman dışarıya bilgi sizmasin diye resmen yirtiniyor kendi bransim için sordum onu bile çok zor öğrendi tam sayı bile ogrenemedi isteyen inanır isteyen inanmaz ben kendisine rica ederim bilgi için ama kalkıp ha bire branş sorar ise başı ağrıya bilir

elifizyot, 3 yıl önce

Bayram değil seyran değil eniştem beni diye öptü olayı olmasın da eniştene sorar mısın fizyoterapist kaç tane alıcaklar acaba ? Lisans bitmiş diyorsun.

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 20:20

Orasını bilemicem ama öğretmenlerin çabaları takdire şayan daha yeni bakan gelir gelmez tag açıp seslendiler

Vejnurs, 3 yıl önce

Etkinlik yapmanın önemi işte öğretmenler her gün gündemdeydi bizde öyle olsak şu an duyum kovalamıyor olacak kafayı da yemiyor olacaktık

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 20:22

Güzel sayı alcaz ben buna inanıyorum ve biliyorum att olarak ama inan att için yanilmicak yerden aldım duyumu

Atamabekleyenatt, 3 yıl önce
Bizde gelmesini istiyoruz ama ortada bişey yok knki
25 Eylül 2021 20:23

İnşallah kardeş
Sakine kalay, 3 yıl önce

Güzel sayı alcaz ben buna inanıyorum ve biliyorum att olarak ama inan att için yanilmicak yerden aldım duyumu

Hamzaa1
Memur
25 Eylül 2021 20:28

29 ekim galiba acılış etlik için insanlar ekim başını düşünüyordu bilgiler için teşekkürler bu arada

Sakine kalay, 3 yıl önce

fizyoterapist225
Aday Memur
25 Eylül 2021 20:29

hocam 29 ekım de bı hastahane açılısı var onu mu kastediyorsunuz acaba?

Sakine kalay, 3 yıl önce

Tek bildiğim ekim hastane açılışında müjde verilecekmis geçtiğimiz haftalarda verilecekmis baski vs dolayı öğretmen ataması mujdelenmis

Kaptan2735
Memur
25 Eylül 2021 20:47

Yazdıklarınız doğrumu değilmi bilmiyorum ama yazıyı okuyunca "bayramınızı Enişten dileklerimle kutlarım" bir tek benimi güldürdü.( Xd )

İlginç...

Sakine kalay, 3 yıl önce

Valla benim enistem sağlık bakanlığında ve branş dağılımı yapılıyor dedi lisans bitmiş sıra önlisans ta şuan önlisans yapılıyor dedi ben att yım att yi sordugumda ise eksik personel isteminde 1500 att istenmiş ve 1000-700 arası bir sayı verilmesi düşünüldüğünu söyledi eğer ortaöğretim dağılımında bir sıkıntı olmaz ise 1000 sayısı verilecek pruz olursa min 700 sayısı verilecek dedi çünkü çok istem yapılmış

tayinci55
Aday Memur
25 Eylül 2021 20:55

Yaa inanın çok sevindim. Nedense çok inanmak istiyorum. Umarım 1000 den fazla sayı gelir. Att ler olarak hak ediyoruz.
Sakine kalay, 3 yıl önce

Nabiz
Memur
25 Eylül 2021 21:03

Paramedik sayisini ogrendiniz mi ?
Sakine kalay, 3 yıl önce

Kendisinin maalesef atamalarda söz hakkı yok tek atamada düşünülmüş bir sayı ve yanilacagini sanmıyorum bekleyip göreceğiz inşallah 1000 alınır da yüzümüz güler

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 21:17

Tam olarak hangi hastane ne zaman açılacak bilmiyorum sadece şunu demis Ekim ayındaki hastahane açılışında müjde duyurulacak etlik mi izmir bayraklı mi bilmiyorum

fizyoterapist225, 3 yıl önce

hocam 29 ekım de bı hastahane açılısı var onu mu kastediyorsunuz acaba?

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 21:20

Gülün gülmek güzeldir sizi guldurduysemde güzel şu zamanda en çok ihtiyacımız olan şey üslup kişinin kimligidir inanıp inanmamak sizin elinizde olan bişey bunu için çaba sarfedemem sevgilerle

Kaptan2735, 3 yıl önce

Yazdıklarınız doğrumu değilmi bilmiyorum ama yazıyı okuyunca "bayramınızı Enişten dileklerimle kutlarım" bir tek benimi güldürdü.( Xd )

İlginç...

drcula11
Şef
25 Eylül 2021 22:36

çaycı bir tanıdık da sağlık bakanlığında atama komisyonuna çay dağıtırken 60 bin alım olacağını duymuş:))))
Sakine kalay, 3 yıl önce

Valla benim enistem sağlık bakanlığında ve branş dağılımı yapılıyor dedi lisans bitmiş sıra önlisans ta şuan önlisans yapılıyor dedi ben att yım att yi sordugumda ise eksik personel isteminde 1500 att istenmiş ve 1000-700 arası bir sayı verilmesi düşünüldüğünu söyledi eğer ortaöğretim dağılımında bir sıkıntı olmaz ise 1000 sayısı verilecek pruz olursa min 700 sayısı verilecek dedi çünkü çok istem yapılmış

Sakine kalay
Aday Memur
25 Eylül 2021 23:07

Komikmiydi şimdi bu inanırsınız ister inanmazsiniz sizin özgür iradeniz burda kimseyi inandırmak için özel bir çaba harciyamam iyi günler

drcula11, 3 yıl önce
çaycı bir tanıdık da sağlık bakanlığında atama komisyonuna çay dağıtırken 60 bin alım olacağını duymuş:))))

drcula11
Şef
25 Eylül 2021 23:25

senin gibilere karnımız tok merak etme burda kimlerin hangi akrabalarından duyumlar çıktı da hepsi çöp
Sakine kalay, 3 yıl önce

Komikmiydi şimdi bu inanırsınız ister inanmazsiniz sizin özgür iradeniz burda kimseyi inandırmak için özel bir çaba harciyamam iyi günler

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi