Editörler : Pangaea

ÜZGÜN İİBFLİ
Aday Memur
05 Ekim 2022 20:55

nereyi kazanmıştınız ?

Hakannc2, 2 yıl önce

Bazı arkadaşlarla özelden görüştük, eş durumuma saygı gösterdiler o yüzden daha fazla yazmayacağım. Şunu da söyleyeyim, kurumumla tayin için tekrardan görüşmeye başladım. İnşallah onaylanırsa ilk işim feragat etmek olacak.

ÜZGÜN İİBFLİ
Aday Memur
05 Ekim 2022 20:56

nereyi kazanmıştınız ?

Memur402, 2 yıl önce

Bende şuanda kadroluyum gsbden kazandığım il kendi şehrim değil fakat memleketime yakın ve üniversite okuduğum bildiğim sevdiğim bir şehir şuan çalıştığım yeri ve kurumu sevmiyorum gerçekten çok sıkıntı bir kurum tayin durumum yok gibi birşey vicdanen düşünüp yorum yaparsanız sevinirim gerçekten ne yapacağım hiç bilmiyorum

mrbulancak
Aday Memur
06 Ekim 2022 01:00

Arkadaşlar soran oldu mu hiç evraklar nasıl gidecek? Nasıl başlanacak vs vs

mrbulancak
Aday Memur
06 Ekim 2022 01:03

Birde il mi ilçe mi buda bir muamma?

Msevim26
Aday Memur
09 Ekim 2022 16:47

ben açıklayayım doyumsuzlukla ne ilgisi var şuan hali hazırda bi işte çalışıyorsun ve yerleşmeyi bekleyen binlerce kişi var bu kişilerin hakkına giriyorsun keyfi tercih yaparak kadroyu yakıyorsun üstelik gidip gitmeme konusunda kararsızsın ama suç devlette kadrolulara bu hakkın verilmemesi lazım (eş durumu vs gibi zorunluluklar hariç) ben şahsen sana ve senin gibi keyfi tercih yapanlara hakkımı helal etmiyorum

kahya05, 2 yıl önce
Ne alakası var doymsuzlukla bi açıklar mısın?

Msevim26
Aday Memur
09 Ekim 2022 16:50

neden tercih yaptın binlerce kişinin hakkına girdin yazıklar olsun

Memur402, 2 yıl önce

Bende şuanda kadroluyum gsbden kazandığım il kendi şehrim değil fakat memleketime yakın ve üniversite okuduğum bildiğim sevdiğim bir şehir şuan çalıştığım yeri ve kurumu sevmiyorum gerçekten çok sıkıntı bir kurum tayin durumum yok gibi birşey vicdanen düşünüp yorum yaparsanız sevinirim gerçekten ne yapacağım hiç bilmiyorum

Ea67
Aday Memur
09 Ekim 2022 22:49

Hocam sadece il mudürlüklerinde mi çalışır, ilçede görevlendirilme ihtimali yok değil mi?

slann34, 2 yıl önce

Büro personelleri il müdürlüğünde çalışır yurtta çalışmaz.

gs360
Aday Memur
09 Ekim 2022 23:42

Yypler ilçelerde çalıştırılabilir
Ea67, 2 yıl önce

Hocam sadece il mudürlüklerinde mi çalışır, ilçede görevlendirilme ihtimali yok değil mi?

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi