Editörler : Pangaea
28 Kasım 2022 17:27

Merkezi atamada bekleme süreci!
Merhaba arkadaşlar. Kamu Yönetimi mezunuyum. İlk merkezi atamada tercih yapacağim ve ocakta atanacağımı düşünüyorum. Hangi kurum olursa olsun bekleme süreci var mıdır yoksa direk işe başlama gibi durumlar var mı merak ediyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

gztkonur
Aday Memur
28 Kasım 2022 17:48

Puanınız kaç
28 Kasım 2022 17:48

88.5
gztkonur, 1 yıl önce
Puanınız kaç

gztkonur
Aday Memur
28 Kasım 2022 17:50

İyimiş benim 86.3 zor benim ilk atamada ama sizin kesin gibi evet
KARAÇOCUKALİ, 1 yıl önce
88.5
28 Kasım 2022 17:51

Kısmet tabi orası ama sorumun cevabı bunlar değil !
gztkonur, 1 yıl önce
İyimiş benim 86.3 zor benim ilk atamada ama sizin kesin gibi evet

İlgi delisi Ayşen
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:01

88 puan alacak yetkinliğe sahipsin ama bu en basit bilgilerden bir habersin. haydi safça düşünüp olabilir diyelim forumda küçük bir araştırmayla bulunabilirdi 50 kere soruldu.

28 Kasım 2022 18:04

Beklediklerini iddia eden de var. Direk başladığını iddia eden de var. Keşke boş konuşmak yerine varsa bir bilgin onu söyleseydin.
İlgi delisi Ayşen, 1 yıl önce

88 puan alacak yetkinliğe sahipsin ama bu en basit bilgilerden bir habersin. haydi safça düşünüp olabilir diyelim forumda küçük bir araştırmayla bulunabilirdi 50 kere soruldu.

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:08

Yani kız haklı en ufak bilgiyi bile arama sahmetine bile girmeyip burdan soru sorup milletten medet ummak iyi birşey degil

28 Kasım 2022 18:14

Boş yapmayın be. Bir bilginiz varsa yazın yoksa da işinize bakın. Sanki araştırmadık. Sen git o haklı bulduğun hanımefendiye özelden yaz en azindan burada boş yapmazsınız..
Mavromeno, 1 yıl önce

Yani kız haklı en ufak bilgiyi bile arama sahmetine bile girmeyip burdan soru sorup milletten medet ummak iyi birşey degil

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:18

Senden bırak memur olmayı insan bile olmaz , üslupsuz herif haddini bil terbiyesiz herif

28 Kasım 2022 18:25

Hadi lan ordan. Düzgün bir şekilde bir soru sorduk, yazdığınız şeylere bak. Çok düzgünsen git sen memur ol. Tabi boş yapmaktan ders çalışabilirseniz..
Mavromeno, 1 yıl önce

Senden bırak memur olmayı insan bile olmaz , üslupsuz herif haddini bil terbiyesiz herif

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:31

Ben sana memur olamazsin demedim adam olamazsın dedim, sadece benim girdigim mülakatların yanından gecemezsin bu arada

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:34

Gk-gy den 88 almış da dahi oldugunu sanıyor sayistay elemeye bir gir, hakimliģi gec sonra gel burda millete hava at

28 Kasım 2022 18:34

Ben çok mülakata girdim. Orda burda dayısı olan karaktersizler yüzünden hiçbiri olmadı. Çok şükür ben kimsenin hakkında gözü olmayan adam gibi adamım. Birine laf atarken tanımadan konuşma haddini bil. Ne niyetle benim yazıma kötü yorumlar yaptınız bilmiyorum ama Allah kalbinizde ne varsa ona göre muamele etsin ..
Mavromeno, 1 yıl önce

Ben sana memur olamazsin demedim adam olamazsın dedim, sadece benim girdigim mülakatların yanından gecemezsin bu arada

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:41

Lan senden olsa olsa madam olur adammış , üslupsjz herif tanımadığın insanlar sana yorum yapmiş sen o insanlara adice namussuzca yorum yapıyorsun burada mesele puan almak degil adam olmak belki yarın bigün memur olursin ama karakterin baki adam olamazsın

28 Kasım 2022 18:43

Sen adam olsaydın adam gibi soruya cevap verip giderdin. Yok kız haklıymış yok bilmem ne. Kızlara yürümediğin mecra kaldı mı ? Senin yerin bura değil birader işine bak daha fazla konuşma. Bana adamlık dersi veriyor bi de gerizekali
Mavromeno, 1 yıl önce

Lan senden olsa olsa madam olur adammış , üslupsjz herif tanımadığın insanlar sana yorum yapmiş sen o insanlara adice namussuzca yorum yapıyorsun burada mesele puan almak degil adam olmak belki yarın bigün memur olursin ama karakterin baki adam olamazsın

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:46

Kız hakli diyince kızamı yürümüş oldum senin ben olmayan beynini lan yuru git umarim seninle bir gun karsilasiriz namussuz herif

Mavromeno
Aday Memur
28 Kasım 2022 18:48

Her seyden once bir insana iftira atıyorsun adi herif seninle inandığın yer neresi ise orada karşılaşmayı umuyorum

28 Kasım 2022 18:49

Sapıklarla ayni mekanlarda pek bulunmam merak etme karşılaşmayız. Şimdi s***rgit yazımi bir daha oku ve böyle bir soru sormada ne sakınca olabilir neden konu buralara geldi bir bak. Eminim başarızlığınızin kıskançlığını yaşıyorsunuzdur. Bu eziklik size yeter
Mavromeno, 1 yıl önce

Kız hakli diyince kızamı yürümüş oldum senin ben olmayan beynini lan yuru git umarim seninle bir gun karsilasiriz namussuz herif

AKayin
Memur
28 Kasım 2022 18:50

hemen başlayacak bir yer yoktur çünkü arşiv araştırması var en kısa süren bile 1 ay sürüyor. ama 3 ay süren de var. o tamamen senin şansına. o hemen başlama kısmı arşiv araştırması kaldırılmıştı bir ara o zaman olmuştu. 2 yıl önce arkadaşım atandı direkt evrakları teslim edip başlamıştı çünkü o zaman arşiv araştırması yoktu ama şu an var.

28 Kasım 2022 18:51

Çok teşekkür ederim kardeşim. Beklediğim cevap buydu. Keşke herkes senin gibi düzgünce cevap verebilseydi. Tekrar sağ ol.
AKayin, 1 yıl önce

hemen başlayacak bir yer yoktur çünkü arşiv araştırması var en kısa süren bile 1 ay sürüyor. ama 3 ay süren de var. o tamamen senin şansına. o hemen başlama kısmı arşiv araştırması kaldırılmıştı bir ara o zaman olmuştu. 2 yıl önce arkadaşım atandı direkt evrakları teslim edip başlamıştı çünkü o zaman arşiv araştırması yoktu ama şu an var.

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi