Editörler : swat3410
29 Mart 2019 08:55

RET alanlar kırahathanesi.

Komisyondan ret alan arkadaşlar olarak bundan sonraki mahkeme aşaması için bilgi paylaşımı yapılması dilegiyle sayfa hayırlı olsun...

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 08:56

28 mart perşembe sistemde ret kararını gördüm.kriterlerim 2012 tanık beyanı ea kod adli olarak beraat.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 09:03

Khk 692. Artık komisyonun ad kodu dışında ret verecegi kesin gibi.
30 eyllül., 5 yıl önce
28 mart perşembe sistemde ret kararını gördüm.kriterlerim 2012 tanık beyanı ea kod adli olarak beraat.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 10:08

Nasıl olsa bu saatden sonra dönme umudum kalmadı bu silah parasını alan arkadaşlar ne yapmamız gerekiyor bilgi yazarsa iyi olur.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 17:41

?
30 eyllül., 5 yıl önce
Nasıl olsa bu saatden sonra dönme umudum kalmadı bu silah parasını alan arkadaşlar ne yapmamız gerekiyor bilgi yazarsa iyi olur.

magdur2124
Şef
29 Mart 2019 17:51

Beni fetö AD olarak kodlamis.mahkemede ogrendim.BERAAT ettim. eski tarihli sgk ve eski tarihli banka var.677 khk.beklemedeyim.umarim KABUL gelir

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 18:04

Kodun olumlu inşaallah iaden yakındır devre.
magdur2124, 5 yıl önce

Beni fetö AD olarak kodlamis.mahkemede ogrendim.BERAAT ettim. eski tarihli sgk ve eski tarihli banka var.677 khk.beklemedeyim.umarim KABUL gelir

Ata2309
Memur
29 Mart 2019 18:41

sadece kod var .EA ,görünen o ki bu kodlama yüzünden red gelecek. Ama daha önce dediğim gibi sabırla bekleyeceğiz. Sonuna kadar da hakkımızı arayacağız. Eninde sonun da da işimize döneceğiz.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 18:48

Aynen devre ret aldık yada alacagız diyerek pes etmek yok mücadeleye devam.face de dün ea kodu beraat kararı paylaşıldı ağır ceza hakimi gerekçeli karar da zaafları olan birisi örgüt üyesi olamaz demiş sanıgın beraatine demiş. Bizi talimatla çalışan komisyon değil bağımsız somud delillerle hukukun üstünlüğü ilkesine dayanan mahkeme işe dönüş yönünden karar mercii olmalıydı.avrupa parkementosuda zaten 13 martta bu yönde rapor yayınladı.
Ata2309, 5 yıl önce
sadece kod var .EA ,görünen o ki bu kodlama yüzünden red gelecek. Ama daha önce dediğim gibi sabırla bekleyeceğiz. Sonuna kadar da hakkımızı arayacağız. Eninde sonun da da işimize döneceğiz.

magdur2124
Şef
29 Mart 2019 19:08

İnsallah tüm masumlar iade olur.pensilvanyadaki elebasi da surum surum surunur insallah.butun fetö hainlerinin cani cehenneme.onlarin yuzunden basimiza gelmeyen kalmadi.o alcaklarin yuzunden sucsuz yere ihrac oldum ben ve benim gibiler.Allahin izniyle dönecegiz.umarim tüm masumlar döner

Ata2309
Memur
29 Mart 2019 21:34

30 eylül öncelikle silah arkadaşın ve de kaderdasın olarak aynı düşünceleri payalsiyoruz.Allah bizi herşeyden biraz sınayacaktır. Bu kuran-i kerimde geçmektedir. Müslümani ölümle tehtit etmek şaka yapmaktan daha da komik bir durumdur . Ben doğunun terör yönünden hata her yönünden en kötü ilimizde 5.5 sene görev yaptım. Bu süre içerisnde can ciğer iki silah arkadaşımı pkk şehit etti çalıştığım karakollar basıldı. Birileri vatan edebiyatı yaparken bizler de cefasini çekip kutlu sahadet için şehit olmak için dua ederdik .Ve şimdi hiç kimse yaradanın vermiş olduğu nasip etmiş olduğu mesleğimi elimden alamaz hem de hain damgası vurarak itibarımı şerefimi terörist die kirletemez.Bu vatanin da bu milletinde bu devletin de her zaman hizmetkarı olduk ve ölene kadar da milletim vatanım bayrağım için ve de islam için hizmetçi olacağım. Allah tüm müslüman türk ve müslüman bütün milletleri muhafaza etsin .Reis ne demişti biz vatanı sevmesinin cefasini çeltik başkaları da edebiyatını yaptı.Bana kod EA demişler. Birilerinin bana yafta vurmasıyla ben hain olmam altın çamura düşse de altın altındır değeri aynidir .Sabırla bekleyeceğiz riskimiz için yine çalışacağız. Kimimiz resepsiyon da kimimiz otoparkta kimimiz arac yikamacida kimimiz tezgahta manavda .Riski veren Allah .Biz gucluyuz biz inancliyiz.Biz devletimizin ve de milletimizin hizmetkariyiz.Dun bu millete bu bayrağa polis olarak hizmet ediyirduk şimdi de farklı iş kollarında. Bir gün gelecek bize yapılan uygulamanın bir yanlış olduğu bir zulüm olduğu ortaya çıkacak. Allah devletimize milletimize felaketler serler vermesin .Sabırla duayla bekleyeceğiz.

30 eyllül.
Genel Müdür
29 Mart 2019 22:37

Eline sağlık devre güzel yazmışsın özetlemişsin.
Ata2309, 5 yıl önce
30 eylül öncelikle silah arkadaşın ve de kaderdasın olarak aynı düşünceleri payalsiyoruz.Allah bizi herşeyden biraz sınayacaktır. Bu kuran-i kerimde geçmektedir. Müslümani ölümle tehtit etmek şaka yapmaktan daha da komik bir durumdur . Ben doğunun terör yönünden hata her yönünden en kötü ilimizde 5.5 sene görev yaptım. Bu süre içerisnde can ciğer iki silah arkadaşımı pkk şehit etti çalıştığım karakollar basıldı. Birileri vatan edebiyatı yaparken bizler de cefasini çekip kutlu sahadet için şehit olmak için dua ederdik .Ve şimdi hiç kimse yaradanın vermiş olduğu nasip etmiş olduğu mesleğimi elimden alamaz hem de hain damgası vurarak itibarımı şerefimi terörist die kirletemez.Bu vatanin da bu milletinde bu devletin de her zaman hizmetkarı olduk ve ölene kadar da milletim vatanım bayrağım için ve de islam için hizmetçi olacağım. Allah tüm müslüman türk ve müslüman bütün milletleri muhafaza etsin .Reis ne demişti biz vatanı sevmesinin cefasini çeltik başkaları da edebiyatını yaptı.Bana kod EA demişler. Birilerinin bana yafta vurmasıyla ben hain olmam altın çamura düşse de altın altındır değeri aynidir .Sabırla bekleyeceğiz riskimiz için yine çalışacağız. Kimimiz resepsiyon da kimimiz otoparkta kimimiz arac yikamacida kimimiz tezgahta manavda .Riski veren Allah .Biz gucluyuz biz inancliyiz.Biz devletimizin ve de milletimizin hizmetkariyiz.Dun bu millete bu bayrağa polis olarak hizmet ediyirduk şimdi de farklı iş kollarında. Bir gün gelecek bize yapılan uygulamanın bir yanlış olduğu bir zulüm olduğu ortaya çıkacak. Allah devletimize milletimize felaketler serler vermesin .Sabırla duayla bekleyeceğiz.

se2424
Genel Müdür
30 Mart 2019 00:09

Bunu daha önceki paylaşımlarda vardıda bulamadım bende senin gibi düşünüyorum
30 eyllül., 5 yıl önce

PolisEmre0934
Genel Müdür
30 Mart 2019 00:21

Abi benim fikrim tabi ama bence idari mahkeme sonucunu beklemelisin
30 eyllül., 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 10:30

Emre kardeşim artık idare mahkemesi falan benim için sadece iç hukuk yolunu tüketme yolu. AİHM e kadar uzun bir yol var önümde artık meslek benim için hayal bile degil dosdum.
PolisEmre0934, 5 yıl önce
Abi benim fikrim tabi ama bence idari mahkeme sonucunu beklemelisin

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 11:12

s.a arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ret cevabını gördük malesef 692 egm

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 11:18

Aleyküm selam devre geçmiş olsun. Malum garson ea mı kodlaman benim gibi.
Sürgün65, 5 yıl önce
s.a arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ret cevabını gördük malesef 692 egm

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 11:38

devre uzun zamandır sizleri takip ediyordum hernekadar yazmasakta kodlama işine gelirsek hiçbir fikrim yok bize hangi kodu yapıstırdılarsa. bir şekilde hakkımda dosya açıldığını öğrendim ne arayan nede soran var

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 11:46

Devre boş ver artık nasılsa belli oldu komisyonun ad dışındaki kodlamalara ret vereceği. en azından onbeş ay daha beklemekden kurtulduk idare mahkemesinde sıraya geçeriz artık yol uzun.
Sürgün65, 5 yıl önce
devre uzun zamandır sizleri takip ediyordum hernekadar yazmasakta kodlama işine gelirsek hiçbir fikrim yok bize hangi kodu yapıstırdılarsa. bir şekilde hakkımda dosya açıldığını öğrendim ne arayan nede soran var

Sürgün65
Aday Memur
30 Mart 2019 11:49

dosyanın durumuna göre hareket ederler sanmıştım ama komisyon beklememiş daha ortada bir ifade alma bile yok
Sürgün65, 5 yıl önce

30 eyllül.
Genel Müdür
30 Mart 2019 12:02

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Hadi buradan buyurun Hani ADALET nerede. ..FACE ALINTIDIR. Arkadaşlar ohal komisyon kararında ea kodu ve. 30 agustos 2014 de bylok kullandınız diyor ama ben kesinlikle kullanmadımve şimdiye kadar ifade dahi vermedim 677 khklıyım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kaderdaşlar...allah yardımcımız olsun sagolun
Toplam 1875 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi