Editörler : Pangaea
29 Kasım 2019 23:55

Bence bu hafta kesin açıklanıyor

Sezgilerim güçlüdür :)

Burakd85
Kapalı
30 Kasım 2019 00:03

Hocam bende Barbara palvini düşüreceğimi düşünüyorum. Benimde sezgilerim güçlüdür

30 Kasım 2019 00:04

Çok iyi umudumuz var yani. Waiting for Godot :)
Burakd85, 4 yıl önce

Hocam bende Barbara palvini düşüreceğimi düşünüyorum. Benimde sezgilerim güçlüdür

sultan6161
Memur
30 Kasım 2019 00:06

Ne zekisin, bu hafta açıklanacak demek:))

Bunu bilmek için sezgilere ihtiyaç var mı?

Bir de sayfa açıyor,sanki bisey biliyormuş gibi...

30 Kasım 2019 00:08

Hesap bile açtım çünkü bu forum sizin gibi mükemmelliyetçi ama karamsar insanlarla dolu.
sultan6161, 4 yıl önce

Ne zekisin, bu hafta açıklanacak demek:))

Bunu bilmek için sezgilere ihtiyaç var mı?

Bir de sayfa açıyor,sanki bisey biliyormuş gibi...

sultan6161
Memur
30 Kasım 2019 00:13

Sezgilerinle mutlu bir hayat diliyorum,ben gerçek haberlerle ilgileniyorum...boş şeyler yazıp vakit harcatma kardeşim.

Burakd85
Kapalı
30 Kasım 2019 00:33

Kral adama ne ters yapıyorsun? Başlıkta bak bence demiş bence ne demek bana göre bana kalırsa tahmin ediyorum ki demek bence yani girmek okumak zorunda cevap yazmak zorunda değilsin. Sana kimse git şuna yorum yaz demiyor. Burası forum isteyen saygı çerçevesinde görüşünü bildirir. Sende saygı içinde ya cevap verirsin ya da -leyip geçersin. Çokta takılma yani bırak hayatını yaşa zaten gerçek bi atama haberi gelse forumdan önce duyarsın. Git yat uyu keyfine bak. Bence biraz da kelime anlamlarını sözlükten falan araştır. Ya da okuduğunu anlamak için çabala.

sultan6161, 4 yıl önce

Sezgilerinle mutlu bir hayat diliyorum,ben gerçek haberlerle ilgileniyorum...boş şeyler yazıp vakit harcatma kardeşim.

sercand12
Aday Memur
30 Kasım 2019 00:42

Herkes çok gergin. :)

30 Kasım 2019 00:57

Şubat'a kaldı. Bu ayda ilan falan gelmez.

Benlina
Yasaklı
30 Kasım 2019 03:55

yalniz hocam bence aciklanir kesin yazmis bide cumlede kesinlik var yani anlatim bozuklugu. bende bunu tespit etmis olayim ne isimize yarayacaksa artik :)
Burakd85, 4 yıl önce

Kral adama ne ters yapıyorsun? Başlıkta bak bence demiş bence ne demek bana göre bana kalırsa tahmin ediyorum ki demek bence yani girmek okumak zorunda cevap yazmak zorunda değilsin. Sana kimse git şuna yorum yaz demiyor. Burası forum isteyen saygı çerçevesinde görüşünü bildirir. Sende saygı içinde ya cevap verirsin ya da -leyip geçersin. Çokta takılma yani bırak hayatını yaşa zaten gerçek bi atama haberi gelse forumdan önce duyarsın. Git yat uyu keyfine bak. Bence biraz da kelime anlamlarını sözlükten falan araştır. Ya da okuduğunu anlamak için çabala.

sultan6161
Memur
30 Kasım 2019 10:01

Burakd85 kardesim,bana ders vereceğine kendin oku ve kendini gelistir.bence-kesin aynı cümlede kullanan kişiye yaz sen,aklına gelene de ders verme.3. Kişilerin hiç hoşlanmam,konuyu açan tepki verse eyvallah.Neyse ya,sen işine bak.

Burakd85
Kapalı
30 Kasım 2019 10:11

Kess daha alıntı yapmayı bilmiyorsun ismimi yazıp boş şeyler yaşıyorsun sen işine bak sana mı soracam burası forum istediğim yere istediğim yorum yazarım ulan forum öğretmen değil artist kaynıyor. Laga luga yapma. Adam bence ile cümleye başlamış. Fox TVde 20 bin atama olacağını söylemiş. Al bi yerlerine kına yak yani ellerine başka yerine değil jfkdjejeje

sultan6161, 4 yıl önce

Burakd85 kardesim,bana ders vereceğine kendin oku ve kendini gelistir.bence-kesin aynı cümlede kullanan kişiye yaz sen,aklına gelene de ders verme.3. Kişilerin hiç hoşlanmam,konuyu açan tepki verse eyvallah.Neyse ya,sen işine bak.

memurolm
Genel Müdür
30 Kasım 2019 10:15

fox tv de cumhurbaşkanı yardımcısı açıklama yapmış diyorlar ama izlemedim öyle mi

Resim274
Memur
30 Kasım 2019 10:23

Evet arkadaşlar cb yardımcısı Oktay açıklamış pazartesi günü ilanı yapilacak bı 20 bin için.:( Üzgünüm bunca kişi adına

adliyekatip
Kapalı
30 Kasım 2019 10:24

Bu haber kesin mi ? Ben hiçbir yerde göremedim. Hangi kanalda söyledi ?

Resim274, 4 yıl önce

Evet arkadaşlar cb yardımcısı Oktay açıklamış pazartesi günü ilanı yapilacak bı 20 bin için.:( Üzgünüm bunca kişi adına

Resim274
Memur
30 Kasım 2019 10:26

Bütçe görüşmelerinde mi söylenmis ne.kacirdim orayı

adliyekatip, 4 yıl önce

Bu haber kesin mi ? Ben hiçbir yerde göremedim. Hangi kanalda söyledi ?

fhurghan
Kapalı
30 Kasım 2019 10:27

eger subat ilanli ise, 20bin olarak kalir ancak subar atamali ise kesinlikle ek alim olacaktir. Ben pek subat atamali bir duyuru gelecegini tahmin etmiyorum.
Resim274, 4 yıl önce

MammaMai
Memur
30 Kasım 2019 10:28

Araştırdım ben de göremedim. Öyle bir şey açıklanmış olsa twitter yıkılırdı..
Resim274, 4 yıl önce

Resim274
Memur

Fox da açıklama yapilmadida orada haberi verildi.canli bir aciklama falan izletmediler.ama böyle bı açıklama yaptigini söylediler

memurolm, 4 yıl önce

fox tv de cumhurbaşkanı yardımcısı açıklama yapmış diyorlar ama izlemedim öyle mi

adliyekatip
Kapalı

Hocam, şimdi Twitter'a felan baktım. Öyle bir rakam görmedim. Hiçbir kimsenin haberi de yok. Kimisi Fox Haber'de söylemiş yazmış. Öyle bir durum da yok gibi. Sanki uydurma gibi geldi. İnşallah 20 bin doğru değildir.

Resim274, 4 yıl önce

adliyekatip
Kapalı
30 Kasım 2019 10:30

Evet şimdi videosunu gördüm. Kötü bir haber

adliyekatip, 4 yıl önce

Hocam, şimdi Twitter'a felan baktım. Öyle bir rakam görmedim. Hiçbir kimsenin haberi de yok. Kimisi Fox Haber'de söylemiş yazmış. Öyle bir durum da yok gibi. Sanki uydurma gibi geldi. İnşallah 20 bin doğru değildir.

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi