Editörler : Pangaea
01 Ağustos 2019 13:00

Özel Okullarda ödenmeyen maaşlar

Arkadaşlar; çalıştığımız kurum maalesef maaşlarımızı ödemiyor. Bizim durumumuzda olan var mı ? Bu durumda ne yapabiliriz. ? çaresiziz. çünkü ne şirketin üzerine, ne de şahsın üzerine kayıtlı mal yok. Milli Eğitim Bakanımız, Sayın Ziya SELÇUK bu duruma bir çare bulabilir mi? Satın Bakanım lütfen sesimizi duy.

02 Ağustos 2019 10:58

gerçekten özel okulların iyileştirilmesi gerekiyor. aynı mağduriyeti ben de yaşadım.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
02 Ağustos 2019 12:21

Daha durun bakalım, ekonomik kriz daha da beter hale gelince bırakın maaşların ödenmesini özel okulların neredeyse yarısı iflas edip kapanacak.İşiniz zor gençler!

sniper33
Aday Memur
07 Ağustos 2019 12:00

Milli Eğitim Bakanımız bu işe el atmalı bence. Bizlerde bu ülke de öğretmen olarak görev yapıyoruz ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlıyız. Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK sadece devlette görev yapan öğretmenlerin bakanı mı?

Psk.Dan.55
Aday Memur
07 Ağustos 2019 19:36

3 aylık param kaldı adamlarda. Dava açtık davadan sonra adamlar okulu kapattı şimdi dershane açtılar. Daha duruşmamız ble olmadı. Adalet bile geç geliyor ne diyelim. Bakan sadece devletteki öğretmenlerin bakanı sanırım.

Simsiyahh
Kapalı
07 Ağustos 2019 21:25

Hocam battıkları için mi kapattılar?
Psk.Dan.55, 5 yıl önce

3 aylık param kaldı adamlarda. Dava açtık davadan sonra adamlar okulu kapattı şimdi dershane açtılar. Daha duruşmamız ble olmadı. Adalet bile geç geliyor ne diyelim. Bakan sadece devletteki öğretmenlerin bakanı sanırım.

sniper33
Aday Memur
08 Ağustos 2019 11:31

Bu ülke de adalet var mı ? Neden Bakanmımız sesimizi duymuyor ? Biz O'nun öğretmeni değil miyiz.? Zaten okul sahiplerinin insiyatifine bırakılmış her şey. Bir de para alamıyoruz. Namusumuzla çalışmak suç mu ?

Psk.Dan.55
Aday Memur
08 Ağustos 2019 23:24

Evet hocam battılar. Gönül isterdi ki batmasınlar bizim maaşlarımızı da ödesinler ama olmuyor, özellikle inşaatçılar bu eğitim sektörüne girmemeli. Eğitim inşaata endekslendiğinde böyle şeyler doğabiliyor. Benim çalıştığım kurumun sahibi aynı zamanda müteahhit olduğundan...

Simsiyahh, 5 yıl önce
Hocam battıkları için mi kapattılar?

brkckl
Şube Müdürü
09 Ağustos 2019 03:11

Özel okullar, dersaneler + özel olan her kurum tam bir kumar işi gerçekten.Bir tanesine az kalsın kanıp girecektim, vazgeçtim sonra.Tüm mağdurlara geçmiş olsun.

sniper33
Aday Memur
15 Ağustos 2019 09:55

Sayın Bakanım duy sesimizi.

sniper33
Aday Memur
17 Ağustos 2019 11:40

arkadaşlar güncel tutalım konuyu

Ferihane
Aday Memur
18 Ağustos 2019 12:37

Özel okullar bu kadar başıboş olmasa keşke. Ne mağduriyetler var.
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi