Editörler : Lanet
28 Temmuz 2021 17:48

Robot süpürge alacağım, hangisini almalıyım?

Akıllı robot süpürge alacağım kullananlar varsa hangisini almalıyım . Annem için alacam tşk.

Yorum lu yorum
Aday Memur
30 Temmuz 2021 00:11

Çok tavsiye etmem, kullanan biri olarak. Göründüğü gibi değil. Çok problem çıkarıyor. Kafasına göre takılıyor. Birde supurmeye başlamadan çok hazırlık yapmanız gerekiyor.

fatntfs
Aday Memur
30 Temmuz 2021 19:25

Xiaomi mi kullanıyorum ancak çalıştırayım evim tertemiz olsun olmuyor. Halın varsa saçaksız olması lazım yoksa takılıyor. halı kenarlarında parçaları tam alamıyor. İllaki sandalye masa altları komidinin altı gibi biyerlere sıkışıp kalıyor . yerde oyuncak filan hiçbirşey olmaması lazım .düz zeminleri güzel temizliyor halıları güzel temizliyor.

ozakn
Aday Memur
30 Temmuz 2021 19:38

Hangi marka aldınız
Yorum lu yorum, 3 yıl önce
Çok tavsiye etmem, kullanan biri olarak. Göründüğü gibi değil. Çok problem çıkarıyor. Kafasına göre takılıyor. Birde supurmeye başlamadan çok hazırlık yapmanız gerekiyor.

ozakn
Aday Memur
30 Temmuz 2021 19:40

Tşk hangi model
fatntfs, 3 yıl önce

Xiaomi mi kullanıyorum ancak çalıştırayım evim tertemiz olsun olmuyor. Halın varsa saçaksız olması lazım yoksa takılıyor. halı kenarlarında parçaları tam alamıyor. İllaki sandalye masa altları komidinin altı gibi biyerlere sıkışıp kalıyor . yerde oyuncak filan hiçbirşey olmaması lazım .düz zeminleri güzel temizliyor halıları güzel temizliyor.

adnklc
Aday Memur
31 Temmuz 2021 07:38

Ben çok memnunum. Model seçiminde yakın çevremden kullanıcı tecrübelerine dikkat ettim, tavsiye üzerine roborock s5 max modeli aldım. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve gerçekten çok iyi. Beklentimi düşük tutarak almıştım ama performansı ile elimize normal süpürge aldırmadı. Bu modeli kullanıcısı olarak tavsiye ederim

savcıı
Şube Müdürü
31 Temmuz 2021 13:10

Heves edip bu tür saçmalıklara para vermeyin.

adnklc
Aday Memur
31 Temmuz 2021 13:33

Hepi topu süpürge sonuçta, ne kadar saçma olabilirki? Herkesin evinde illaki bir süpürme makinası vardır, robot süpürgede bunun bir çeşidi. Hiç kullanmayan birinin önyargısını tahmin ediyorum lakin konuyu açan arkadaş robot süpürgeyi kendisi için bile değil annesine kolaylık olsun diye almak istiyor. Bence çokta iyi yapıyor. Çamaşır makinesi varken leğende çamaşır yıkamak ne kadar lüzumsuzsa, robot süpürge varken diğeriyle yorulmakda o kadar saçma.
savcıı, 3 yıl önce

Heves edip bu tür saçmalıklara para vermeyin.

murez
Aday Memur
31 Temmuz 2021 13:56

Dip köşe temizlik yapsın diye alınmıyor neticede. Günlük süpürme için bence alınır. Bizde Roborock s5 max var. Memnunuz.

abiespinus
Aday Memur
31 Temmuz 2021 21:28

ozakn
Aday Memur
31 Temmuz 2021 21:45

Videolarını izledim telin Wi-Fi sinden olmaz diyor aklıma yatmadı neden olmaz çünkü annemin evinde yok kadın telden yapacak yoksa xiaomi alacam galiba ama herkes sizin dediğiniz modeli söylüyor
murez, 3 yıl önce
Dip köşe temizlik yapsın diye alınmıyor neticede. Günlük süpürme için bence alınır. Bizde Roborock s5 max var. Memnunuz.

16kasim2016
Kapalı
31 Temmuz 2021 22:02

Bende s5 max var memmunum
murez, 3 yıl önce

seyfullah-06
Memur
01 Ağustos 2021 13:33

Xioami mop pro kullanıyorum.Çok memnunum.Bu model,ıslak temizlik de yapıyor.Islak yapan modeller,suyla vs karşılaşınca sorun olmuyor.Ancak diğer modeller anakart yakabiliyor,buna dikkat edin.Yaşlılar için de çok kullanışlı,ilk etapta kurulumu yapın,sonra telden vs yapamasalar bile,süpürgenin düğmesine bastıklarında o odayı süpürüp yerine dönüyor.

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
01 Ağustos 2021 23:11

Komşu, eş, eşraf aldı diye alınmaz! ALMA.

tds_aksaray
Memur
02 Ağustos 2021 15:23

Aralıktan beri viomi v2pro kullanıyorum herkese de tavsiye ediyorum. Aldığımdan bu yana 4 kez falan normal süpürge çıkarmışımdır o da yanda inşaat var süpürgelikler çok toz oluyor diye. Islak silmesini çok kullanmıyorum olmasa da olurmuş. Çekişi toz toplaması gayet güzel. Ara ara kafası karışıyor viomi nın kronik hastalığı gibi ama odayı toplayıp çıkıyorum benim peşime evi süpürüyor işteyken telefondaki uygulamadan açıyorum akşama ev temiz hele 2 küçük çocuklu biri için çok elzem. Anneme de bakıyorum evinde interneti olmadığı ve kullanımı kolay olduğu için v2pro yerine irobot 605 veya 606 almayı düşünüyorum

busrkocak
Aday Memur
02 Ağustos 2021 20:39

Dreame f9 kullanıyorum 8 ay oldu alalı. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatı düşük performansı birçok robotla aynı. Araştırın derim. Hayatımda aldığım en mantıklı eşya.

ozakn
Aday Memur
09 Ekim 2021 11:11

Hangi model kullanıyorsunuz
Yorum lu yorum, 3 yıl önce

kara fatma
Kapalı
04 Kasım 2021 03:47

Ben ihlas aura climax kullanıyorum.temizligi fevkalade.lakin aperati cok fazla .cok sıkılıyorsunuz aperatlarindan.lakin temizliği güzel.buyuk halılar icin gecerli

edebiyatci22
Başbakan Müsteşarı
03 Şubat 2022 02:30

Arkadaşlar ben de robot süpürge istiyorum ama hem emiş gücü yüksek hem paspas mop özelliği olmalı. Yani gırgır gibi bir şey değil

O kadar parayı vereceksem en yüksek verimi istiyorum

Hangi modeli önerirsiniz

Streetboyy
Aday Memur
25 Şubat 2022 05:50

s5 max

bunudagormedik
Genel Müdür
29 Temmuz 2022 15:26

Roborock S5 max

işimizi görüyor

oda oda alan temizleme moplu temizlik gibi artıları var.

Evcil hayvan varsa günlük kıl tüy alıyor normal süpürge aydan aya kullanıyoruz

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi