Editörler : F16 Gökçen
25 Ekim 2011 09:30

E-Öğrenme Kullanıcı adı - Parola

Türk dili ve edebiyatı vs. bölümler için hazırlanan e-öğrenme sayfasına girerken oturum aç diyorum bendeb-n kullanıcı adı ve parola taleb ediyor normal aöf şifre ve kullanıcı adımı kabul etmiyor başka bi hesap mı açmak gerkliveya nerden alacağız bilen varmıacaba

f1979
Müsteşar Yardımcısı
25 Ekim 2011 09:47

tc ni gir

iznik22
Genel Müdür
25 Ekim 2011 11:12

bende aynı sorunu yasıyorum.büroyu arıyorum sormak için ama yıne acan yok telfnu.

(S)_*Ela*m_
Yasaklı
26 Ekim 2011 04:13

2. Kullanıcı Adı ve Parola Kartı

Öğrenciler İnternet üzerinden yayınlanan derslere

erişebilmek için kendilerine kayıttan sonra AÖF

Bürolarından verilecek internet şifresini kullanacaklardır.

Öğretim malzemeleri kutusunda gönderilen ?e-Öğrenme

Kullanıcı Adı? ve ?e-Öğrenme Parolası? ile ders içeriklerine

erişebilecek, canlı derslere katılabilecek ve ödevlerini

teslim edebileceklerdir.

Dikkat!

Öğrenciler, kayıttan sonra AÖF

bürolarından verilen şifresini ve TC

kimlik numarasını

http://ogrenci.anadolu.edu.tr ve

http://mail.anadolu.edu.tr sitelerindeki

hizmetlere erişmek için kullanacaklardır.

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı
26 Ekim 2011 08:49

verdikleri şifreyle de giremedim ben ela

gozleri
Genel Müdür
26 Ekim 2011 08:53

Selam diğer yerede bi açıklama yazmışın ama sanırım yazdıgınla arkadaşlarının söylediğinin ve elinden çıkanla anlatılanın bilmem farkındamısın ( leyla ile mecnun dizisinden :) )

aynı sorun bizlerde de var oturum açamıyoruz geçen sene eogrenmeye girerkende kayıttan baya bir süre sonra aktif olmuştu ve sayfalar daha düzenlenme aşamasında hazırlanan e-kitapların pdf formatını yüklemeye başlamışlar yüklenenleri indiriyorum sizlerdede öyledir büyük ihtimal

hangi bölüm iseniz seçin ve dersler bölümüne girin yüklendi ise ders bilgisi E-KİTAP yazısının oldugu yerde linkler var ordan ders bilgisayarınıza PDF formatında yüklersiniz

(S)_*Ela*m_
Yasaklı
26 Ekim 2011 14:47

arkadaşlar, ben 3. sınıf çalışma ekonomisi okuyorum açıköğretimde.

bugün kayıt ücreti yatırmaya gittim, ben gibi biri daha yatıramadı.

geçen seneden kalma son taksidimi ytırdım, sadece yeni dönem için işlem olmadı.

sizler kaçıncı sınıfsınız bilemiyorum,

hani diyorum ki, sistemler belki de tam rayına oturmamıştır.

az sabır bekleyin bakalım.

gozleri
Genel Müdür
26 Ekim 2011 15:01

Yıllık sistemin ödeme tarihi farklıdır siz kredili sistem demisiniz ?

(S)_*Ela*m_
Yasaklı
26 Ekim 2011 15:05

28 kasım-20 aralık tarihlerindeymiş bizim ödemelerimşiz, hayır kredili sistemde değilim.

ama bu başlıklar üzerine e-öğrenme poralına gireyim dedim, ben de şifre istediler oturum açmak için.

ulutas89
Aday Memur
27 Ekim 2011 20:41

arkadaşlar ben adalet 2. sınıfta okuyorum.bende e öğrenme portalından giriş yapamıyorum kullanıcı adı ve parola istiyor büroya gittim onların bu kullanıcı adı ve paroladan haberleri bile yok ben nerden alıcam bu kullanıcı adını??? acaba kitapları verirken mi vericekler??? fikri olan varmı?????

umut.2222
Memur
30 Ekim 2011 13:39

e-ögrenme ile ilgili aynı sorunla bende karsılastım. zaten var olan sifre nedenini anlamadıgım bi şekilde e-ögrenmede gecerli olmadı ama aof web-buro hizmetlerinde sifre hala gecerli bi sorun yok. kayıt dönemi basladıgı zaman sorun hallolur diye düşünüorum. Türkiyede en fazla ögrenciyi bünyesinde bulunduran bi üniversitede ufak tefek aksaklıklar olur elbet sıkıntıya gerek yok.

gazili062010
Aday Memur
31 Ekim 2011 17:23

oturum aç nerede arkadaşlar göremedim de???

Aşk-ı memur
Daire Başkanı
31 Ekim 2011 18:28

eöğrenmeye gir sol taraftan bölümünü seç çıkan sayfada sağ üst tarafta oturm aç'ı tıkla orada

gazili062010
Aday Memur
31 Ekim 2011 19:01

Aşk-ı memur teşekkürler...

umut.2222
Memur
31 Ekim 2011 23:34

sorun halledilmiş.

sülfürr
Memur
01 Kasım 2011 22:14

ben de giremiyorum . tc mi giriyorum ve kitaplarımı filan alırken verdikleri şifreyi giriyorum, yok açılmıyor... nasıl olacak yavv

Aşk-ı memur
Daire Başkanı
02 Kasım 2011 17:15

sorun nasıl halledilmiş şifre ne parola ne bilen varmı

iznik22
Genel Müdür
02 Kasım 2011 17:23

bende denedim sorun halledilmiş yazınca ama gene bişey olmadı

Aşk-ı memur
Daire Başkanı
02 Kasım 2011 20:36

bence o kişi daha nereye girdiğimizi bile anlamış değil.

noktaatis
Yasaklı
03 Kasım 2011 18:08

eogrenmeye girebilen varsa haber versin arkadaşlar kullanıcı adı parola ile giriş yapabilen varsa o arkadaş sayesinde veri tabanında ne var ne yok indiririz sonra upload ederiz eogrenmeye kullanıcı adı ve parolayla giriş yapabilen arkadaşlar bana ulassın

elif_dedim
Şube Müdürü
04 Kasım 2011 11:47

E-öğrenmenin eski linki varya onu bulun arkadaşlar. Onu açınca direk eski e-öğrenme ekranı geliyor. Linki bulursam atarım

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi