Editörler : oto-danisman-expert
15 Mart 2019 20:43

MSB Sözleşmeli Mühendis
Hayırlı olsun arkadaşlar mülakat tarihlerimiz belli oldu, merak ettiğim husus sözleşme süresi ve kadro durumu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirse çok memnuniyet duyarız.

mukartal
Aday Memur
15 Mart 2019 23:57

hocam bu 523 mühendis mi?

atalak
Memur
16 Mart 2019 05:07

Evet
mukartal, 5 yıl önce

hocam bu 523 mühendis mi?

willDo
Aday Memur
16 Mart 2019 14:07

merhaba, bölümümüz ve kpss puanınızı yazabilir misiniz? ben mülakata katılamıyorum çok yüksek puanlarla kapatmış sanırım 85 puanla mülakata katılmaya hak kazanamadım çünkü.

willDo
Aday Memur
16 Mart 2019 14:38

taban puanlar yayınlanmış görmemiştim benim bölümüm 89 ile kapatmış öğrendim teşekkürler
willDo, 5 yıl önce
merhaba, bölümümüz ve kpss puanınızı yazabilir misiniz? ben mülakata katılamıyorum çok yüksek puanlarla kapatmış sanırım 85 puanla mülakata katılmaya hak kazanamadım çünkü.

Sivilmemuraday
Aday Memur
16 Mart 2019 14:39

Kardeşim yine de umudunu kesme . Mulakata katilmayan , kurumu begenmeyip baska kurumun ilanina basvurmak icin basvurusunu iptal eden, saglik sebebiyle kaybeden cok oluyor. Özellikle guvenlik sorusturmasindan yaklasik yuzde 10 15 eleniyor. Hic belli olmaz . Diger yedeklerde mulakata girmez ve sen ust siralara girebilirsin
willDo, 5 yıl önce

nevzatertas
Aday Memur
16 Mart 2019 18:21

bence tam aksine çok düşük kapatmış çoğu yer..siz nereye başvurdunuz bilmiyorum tabi 70 lere gelmiş taban puanları

willDo, 5 yıl önce

willDo
Aday Memur
16 Mart 2019 20:41

bilgisayar mühendisliği Ankara ve Kayseri'de vardı sadece onlar da 89 ile kapatmış
nevzatertas, 5 yıl önce

bence tam aksine çok düşük kapatmış çoğu yer..siz nereye başvurdunuz bilmiyorum tabi 70 lere gelmiş taban puanları

denememesut
Aday Memur
18 Mart 2019 02:18

mülakatlarda ne soruyorlar giren var mı

Sivilmemuraday
Aday Memur
18 Mart 2019 16:16

Gecen sene terör orgutlerini say dedi, arkasinda kim var bu orgutlerin dedi. zeytin dali harekatinin ismini sordu, msb seni neden alsin ne katabilirsin dedi. Yani guncel olaylari ana hatlariyla takip edin , az haber kanallari izleyin. Mesleginiz ve tsk nin ortak noktalari ile ilgili gelismeleri haberleri bilgileri takip edin . Bi de google da mulakatta neler sorulduguna dair yazilar var onlari okuyun arkadaslar
denememesut, 5 yıl önce

mülakatlarda ne soruyorlar giren var mı

Sivilmemuraday
Aday Memur
18 Mart 2019 16:17

Mulakatin bi amaci da sizin kendinizi ifade edebilmenizi gormek istiyorlar . Emin konusun , kekelemeyin , kararsiz goruntu olusturmayin sikinti olmaz insallah

makiina
Aday Memur
19 Mart 2019 14:23

Başvuru sonuçları açıklandığında sonuç sayfamda açıklama kısmında ''EVRAK KONTROL AŞAMASI ESNASINDA ASKERLİK DURUMU BAKIMINDAN; ASKERLİKLE İLGİSİ BULUNMAMAK, ASKERLİK ÇAĞINA GELMEMİŞ BULUNMAK VEYA ASKERLİK ÇAĞINA GELMİŞ İSE MUVAZZAF ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMIŞ YAHUT ERTELENMİŞ VEYA YEDEK SINIFA GEÇİRİLMİŞ OLMAK ŞARTINA UYUY'' yazıyor.Evrak kontrol aşamasının tarihi ne zaman?Askerden 22 mayıs da terhis olacağım.Sınava çağırıldım ama bu bir sıkıntı olur mu ?

Hukukcumühendis
Aday Memur
20 Mart 2019 14:04

Arkadaşlar değerlendirme hatalı

Hukukcumühendis
Aday Memur
20 Mart 2019 14:05

Daha önce sözleşmeli büro personeli olarak çalışıp Ünvan değişikliği yapmak isteyen herkesi elemişle

Hukukcumühendis
Aday Memur
20 Mart 2019 14:06

4B Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar kanununa aykırı bir değerlendirme olmuş

denememesut
Aday Memur
20 Mart 2019 22:59

HOCAM BU GERÇEK Mİ

denememesut
Aday Memur
20 Mart 2019 23:03

HOCAM BAŞKA NE SORUYORLAR MÜHENDSİLERE

Sivilmemuraday, 5 yıl önce
Gecen sene terör orgutlerini say dedi, arkasinda kim var bu orgutlerin dedi. zeytin dali harekatinin ismini sordu, msb seni neden alsin ne katabilirsin dedi. Yani guncel olaylari ana hatlariyla takip edin , az haber kanallari izleyin. Mesleginiz ve tsk nin ortak noktalari ile ilgili gelismeleri haberleri bilgileri takip edin . Bi de google da mulakatta neler sorulduguna dair yazilar var onlari okuyun arkadaslar

Sivilmemuraday
Aday Memur
21 Mart 2019 23:42

Ataturk ilke inklaplari , inklap tarihi, cumhurbaskanligi forsu anlami, yildizlar neyi temsil eder vs
denememesut, 5 yıl önce

HOCAM BAŞKA NE SORUYORLAR MÜHENDSİLERE

Sivilmemuraday
Aday Memur
21 Mart 2019 23:44

Evraklari mulakattan hemen once teslim ediyorsun. Yani mulakat sabahi.
makiina, 5 yıl önce

Başvuru sonuçları açıklandığında sonuç sayfamda açıklama kısmında ''EVRAK KONTROL AŞAMASI ESNASINDA ASKERLİK DURUMU BAKIMINDAN; ASKERLİKLE İLGİSİ BULUNMAMAK, ASKERLİK ÇAĞINA GELMEMİŞ BULUNMAK VEYA ASKERLİK ÇAĞINA GELMİŞ İSE MUVAZZAF ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMIŞ YAHUT ERTELENMİŞ VEYA YEDEK SINIFA GEÇİRİLMİŞ OLMAK ŞARTINA UYUY'' yazıyor.Evrak kontrol aşamasının tarihi ne zaman?Askerden 22 mayıs da terhis olacağım.Sınava çağırıldım ama bu bir sıkıntı olur mu ?

merve.tekstil.müh.
Aday Memur
22 Mart 2019 13:20

Merhaba, Bölümünü hakkında soru sordular mı peki yoksa söylediğin yerlerden mi sadece ?bilgi için şimdiden teşekkür ederim.
Sivilmemuraday, 5 yıl önce
Ataturk ilke inklaplari , inklap tarihi, cumhurbaskanligi forsu anlami, yildizlar neyi temsil eder vs

fzk.35
Aday Memur
30 Mart 2019 18:52

arkadaşlar başvuru yaparken eğitim bilgilerim göründüğü için diploma yüklememiştim mülakat için sınav giriş belgem geldi bu durum evrak kontrolünde sorun yaratır mı.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi