Editörler : ayşegül bgm
31 Mart 2019 19:41

2 Nisan 6409 Sürekli İşçi alımı mülakat sonuçları tek başlık...

Arkadaslar Merhaba.Evet en sonunda yolun sonuna geldik.Konu hakkinda hem bilgi alisverisi yapmak hemde sansa kazanirsak akabinde nasil hareket etmemiz gerektigi konusunda fikir edinebilmek icin basligi actim.Tek baslikta devam edersek daha fazla bilgi sahibi oluruz.Herkese simdiden hayirli olmasini diliyorum Arkadaslar.Saygilarimla,

Nasah1994
Memur
31 Mart 2019 22:09

Hayırlısı olsun kardeşim. Antalyadan Özel Güvenlik Görevlisi adayından sevgiler saygılar

Ceycey777
Aday Memur
31 Mart 2019 22:40

Yolunuz Açık olsun inşallah...

Nasah1994, 5 yıl önce

Hayırlısı olsun kardeşim. Antalyadan Özel Güvenlik Görevlisi adayından sevgiler saygılar

Nasah1994
Memur
31 Mart 2019 23:18

Cümlemizin kardeşim tek temennim 2 Nisandan sonra hemen işe başlamak çünkü bekleyecek takatim kalmadı :(

Ceycey777, 5 yıl önce

Yolunuz Açık olsun inşallah...

GamzeAkcc
Aday Memur
31 Mart 2019 23:30

Acaba maaşlarımız nasıl olucak pişman olmayız inşaallah

tayıbogluzeynep
Aday Memur
01 Nisan 2019 09:33

Evet en merak edilen konu

(90 günlük deneme süreci içerisinde asgari ücret alınacağını okumuştum bir başlıkta)

Ama kesin bir şey söylenemiyor. Sonuçlar nerede açıklanacak bilgisi olan var mı ? Nereden kontrol edeceğiz.

GamzeAkcc, 5 yıl önce

hit 33
Aday Memur
01 Nisan 2019 12:54

Mrb arkadaşlar ben de yarını sizin gibi iple çekiyorum. 2 aydır bekliyoruz. Benim bildigim bulunduğumuz ilin *il sağlık müdürlüğü* sayfasında açıklanacak. Umarım bu süreçte iyi şeylerle karşılaşırız. Herkese slmlar🙋‍♀️

tayıbogluzeynep
Aday Memur
01 Nisan 2019 13:03

İnşallah yarın akşam saatlerine bırakılmaz. Hemen açıklanır inşallah bekletmezler. :D

hit 33, 5 yıl önce

Mrb arkadaşlar ben de yarını sizin gibi iple çekiyorum. 2 aydır bekliyoruz. Benim bildigim bulunduğumuz ilin *il sağlık müdürlüğü* sayfasında açıklanacak. Umarım bu süreçte iyi şeylerle karşılaşırız. Herkese slmlar🙋‍♀️

Ceycey777
Aday Memur
01 Nisan 2019 15:15

Emeğimizin karşılığını alamayacagimiz kesin.Unutmayinki iş yükü çok ağır oluyor sağlık sektörünün.Karar verme aşamasında çok iyi düşünmek lazım arkadaşlar.

GamzeAkcc, 5 yıl önce

gökçe akkaya
Aday Memur
01 Nisan 2019 16:47

Burada sonuç bekleyen tüm arkadaşların evine güvenlik soruşturması için polis gitti mi? eğer öyleyse bize gelmedi de :) boşa umut beslemeyeyim. Çünkü yarını büyük heyecanla bekleyenlerdenim bende sizler gibi

Ceycey777
Aday Memur
01 Nisan 2019 17:38

Ben evime kesinlikle polis gelmedi.Polisi bırakın Muhtara bile sorulmamisim.

gökçe akkaya, 5 yıl önce

Burada sonuç bekleyen tüm arkadaşların evine güvenlik soruşturması için polis gitti mi? eğer öyleyse bize gelmedi de :) boşa umut beslemeyeyim. Çünkü yarını büyük heyecanla bekleyenlerdenim bende sizler gibi

Emfi23
Aday Memur
01 Nisan 2019 22:08

90 günlük deneme süresi mi :/ böyle bir şeyi doğruluk payı nedir
tayıbogluzeynep, 5 yıl önce

Evet en merak edilen konu

(90 günlük deneme süreci içerisinde asgari ücret alınacağını okumuştum bir başlıkta)

Ama kesin bir şey söylenemiyor. Sonuçlar nerede açıklanacak bilgisi olan var mı ? Nereden kontrol edeceğiz.

tayıbogluzeynep
Aday Memur
01 Nisan 2019 23:09

Doğruluk payı yok sadece forum da görmüştüm herhangi bir bilgim yok bizde bekliyoruz bakalım

tayıbogluzeynep
Aday Memur
01 Nisan 2019 23:10

Bize de ne polis geldi nede muhtara sorulduk bilemiyoruz

forzaslan
Şef
01 Nisan 2019 23:52

sadece 3 ay değil, toplu iş sözleşmesine dahil olana kadar asgari ücret alınacak.

Emfi23, 5 yıl önce
90 günlük deneme süresi mi :/ böyle bir şeyi doğruluk payı nedir

GamzeAkcc
Aday Memur
02 Nisan 2019 07:43

Seçim zamanına geldik hadi hayrlısı

Emfi23
Aday Memur
02 Nisan 2019 07:57

Günaydın arkadaşlar herkes için hayırlısı olsun inşallah
02 Nisan 2019 09:01

Suanlık sadece Ankara açıklanmış diğer iller gün içinde açıklanır inşallah herkez için hayırlısı olsun

Serdar-ıHakan
Aday Memur
02 Nisan 2019 09:47

İstanbul her zamanki gibi akşam 5-6 da açıklayacaktır. Hep aynı şeyi yapıyor mesai saati bitiminde ancak paylaşıyor. Halbuki sonuçlar ; sözlü mülakata son alınan kişinin mülakatı bittiği anda belliydi...

Ceycey777
Aday Memur
02 Nisan 2019 10:02

Yalovada dediğiniz gibi geç açıklıyor.Tam 3 aydır nasıl sonuçlarsa açıklanamiyor.Listelerin çoktan hazır olup hemen yayın yapılması lazimken bugünde bekliyoruz.Turkiyenin kaderinde hep beklemek var.

Serdar-ıHakan, 5 yıl önce
İstanbul her zamanki gibi akşam 5-6 da açıklayacaktır. Hep aynı şeyi yapıyor mesai saati bitiminde ancak paylaşıyor. Halbuki sonuçlar ; sözlü mülakata son alınan kişinin mülakatı bittiği anda belliydi...

juniorf
Aday Memur
02 Nisan 2019 10:32

Gaziantep İl Sağlık Sınav Sonıcu Açıklanan Yerde böyle maddeler var

Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir.

Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırmalarının sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır.

Atama işlemleri tamamlandıktan sonra başlayış işlemleri yapılacaktır.

Güvenlik Soruşturması yapılmadıysa Bunlar 2 ay bizi neden beklettiler ?

Toplam 698 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi