Editörler : crops35
08 Ocak 2019 14:47

İnsan kaynakları yönetimi iski mülakatı

Arkadaşlar merhaba iski mülakatına girenlerin sınavı nasıl geçti sorular bana zor geldi beklemiyordum pek

Memurins
Aday Memur
08 Ocak 2019 15:27

ne sordular acaba söyler misiniz? ben de bilgisayar işletmenliği sınavına gireeğim fakat ilk mülakatım nasıl olacak bir fikrim yok. nasıl geçti sınavınız kaçtaydı? bilgi verir misiniz lütfen?

civilbiri
Aday Memur
08 Ocak 2019 15:32

Geçmiş olsun hocam merak ettiğim herkese 8.30 vermişler nasıl bir yol izliyorlar birden fazla komisyon mu var? Mülakatlar ortalama kaç dakika sürüyor

İkyiky
Aday Memur
08 Ocak 2019 16:22

Ortalama on dk sürüyor arkadaşlar puan sıralamasına göre aldılar bizi. Ve farklı sorular da soruyorlar onları söylemem ne kadar doğru olur bundan emin değilim ama gerçekten biraz şans işi olduğunu düşünüyorum bildiğiniz yerden gelmesi büyük şans başarılar

violetter
Şube Müdürü
08 Ocak 2019 16:50

anladım hocam geçmiş olsun öncelikle atlattınız. 8.30 da bir çok branşı çağırıp orada neye göre tuttular ki. fakat %60 dediğinizi gibi ilke ink anayasa evet herkese farklı sorulsa da şu %40lık bilg işlt mesleki uyg her ne ise onunla ilgili kimsenin henüz tahmin yürütemediği konu önemli. ve o kısımda ne sordular size?

tavırları biraz mesafeli ve üstten bakan bir tavırda mıydı. genelde mülakat ekibi bu yönde bi rol tutum sergiler.

İkyiky, 5 yıl önce

Ortalama on dk sürüyor arkadaşlar puan sıralamasına göre aldılar bizi. Ve farklı sorular da soruyorlar onları söylemem ne kadar doğru olur bundan emin değilim ama gerçekten biraz şans işi olduğunu düşünüyorum bildiğiniz yerden gelmesi büyük şans başarılar

İkyiky
Aday Memur
08 Ocak 2019 17:13

Evet biri öyleydi, uygulamayla ilgili bana herangi bi soru gelmedi size tavsiyem zamanınız varsa bol bol çalışmanız herkes için hayırlısı olsun inşallah

violetter, 5 yıl önce

anladım hocam geçmiş olsun öncelikle atlattınız. 8.30 da bir çok branşı çağırıp orada neye göre tuttular ki. fakat %60 dediğinizi gibi ilke ink anayasa evet herkese farklı sorulsa da şu %40lık bilg işlt mesleki uyg her ne ise onunla ilgili kimsenin henüz tahmin yürütemediği konu önemli. ve o kısımda ne sordular size?

tavırları biraz mesafeli ve üstten bakan bir tavırda mıydı. genelde mülakat ekibi bu yönde bi rol tutum sergiler.

violetter
Şube Müdürü
08 Ocak 2019 17:24

hmm demek biri kötü polisi oynuyor. anladım, az zamanımız var o yüzden dediğinizi gibi şans. sağolun.

İkyiky, 5 yıl önce

Evet biri öyleydi, uygulamayla ilgili bana herangi bi soru gelmedi size tavsiyem zamanınız varsa bol bol çalışmanız herkes için hayırlısı olsun inşallah

violetter
Şube Müdürü
08 Ocak 2019 17:29

belediye ve memurlar mevzuatıyla ilgili ne soruyolar genel hat itibariyle

İkyiky, 5 yıl önce

zLkF11
Daire Başkanı
08 Ocak 2019 20:22

Hocam sizin kaç numaralı alımdı? Sizin bölüm haricinde başka bölüm içinde mülakata gelen var mıydı? İlk sizin bölüm mü çağrıldı mülakata?

İkyiky, 5 yıl önce

İkyiky
Aday Memur
08 Ocak 2019 23:15

Evet öyle ilk bizimdi bizden başka bölüm aldılar mı bilmiyorum ben sekizinci olarak girdim sınava insan kaynakları yönetimiydi ama kırk dört numaralı mıydı kırk yedi mi tam hatırlamıyorum

zLkF11, 5 yıl önce

Hocam sizin kaç numaralı alımdı? Sizin bölüm haricinde başka bölüm içinde mülakata gelen var mıydı? İlk sizin bölüm mü çağrıldı mülakata?

zLkF11
Daire Başkanı
09 Ocak 2019 11:18

O zaman yerel yönetim mezunları sizden sonra mülakata alındı. Kadro alım numarasına göre de sılamayı yapıyorlar demek. Bölüm içi sıralamanın yanında bir de kadro numarasına göre de mülakat sırasını yapmış adamlar. Önde olan kadro numarası önce alınıyor mülakata

İkyiky, 5 yıl önce

Evet öyle ilk bizimdi bizden başka bölüm aldılar mı bilmiyorum ben sekizinci olarak girdim sınava insan kaynakları yönetimiydi ama kırk dört numaralı mıydı kırk yedi mi tam hatırlamıyorum

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi