Editörler : E.Kayı Han

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
14 Aralık 2020 15:13

Korona illeti bile durduramıyor CHP'lileri.

Millet evde mesafeye uyuyor neredeyse.

CHP'liler devam, eskisi gibi.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
14 Aralık 2020 16:12

Sözde kadın hakları savunucuları sus pus.

İşin garibi neredeyse tamamı chplidir sözde kadın hakları savunucuları.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
15 Aralık 2020 02:06

Mızrak çuvala sığmaz.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
16 Aralık 2020 14:31

https://m.ensonhaber.com/politika/engin-altay-bilinen-bir-taciz-varsa-savciya-vermezseniz-namertsiniz

...

Kaset partisinin görüntüleri de var ama , taciz sayısı korona sayısıyla yarışıyor ama görmezden gelmeye devam

Fıratsakarya1
Yasaklı
17 Aralık 2020 13:16

Bunlar tuttuğunu duduklemis .

Yetmemiş birbirini duduklemis.

Ama reziller sus pus

Bir vakıfta olan ve herkesin kınadığı ..şiddetle reddettigi olayı bahane ederek ak partiye hatta tüm müslümanlara saldıran kesim

K3ndi partililerinin grup seks rezaletine bile ses etmiyor

Iki yüzlü mahluklar

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Aralık 2020 12:42

https://m.ensonhaber.com/3-sayfa/chp-ilce-baskani-17-yasindaki-genc-kizi-taciz-etti

...

Evli kadın 17 yaşındaki kız çocuğu,....

CHP'lilerin taciz kataloğundan...

huzur-I4
Yasaklı
22 Aralık 2020 02:56

Tivitır adresimde flood şeklinde, bilinen,chp de sayıları 45 i geçen taciz ve tecavüzleri paylaştım

Görüntülenme oranı 600 bine yaklaştı

Fıratsakarya1
Yasaklı
23 Aralık 2020 21:03

Az önce bi haber okudum

Chp nin alkollü pikniğinde .. 2 bayan tacize uğramış ve parti ilçe teşkilatına şikayetlerini iletmiş

2 tanede erkek başvurmuş bizde tacize uğradık diye

Ilçe başkanı işin içinden çıkamamış ve konuyu kaftanciogluna havale etmiş .

Kaftancı oğlu kadın üyelerine ceza vermiş

:))))

Kimi kimi şey yapıyor belli değil chp de

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Ocak 2021 15:38

https://m.ensonhaber.com/gundem/cumhurbaskani-erdogandan-kilicdarogluna-56-gundur-sessiz

...

"KILIÇDAROĞLU 56 GÜNDÜR SESSİZ"

"CHP'nin başındaki zat 56 gündür sessiz. Niye konuşmuyor? Neden bunlarla ilgili işlem yapmıyor?"

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
18 Ocak 2021 15:40

";))))))))

Millet evinde birbirine yaklaşmıyor.

CHP'nin örgütleri bizim evlerden daha şey.

fazilet-83, 3 yıl önce

Korona illeti bile durduramıyor CHP'lileri.

Millet evde mesafeye uyuyor neredeyse.

CHP'liler devam, eskisi gibi.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
22 Ocak 2021 19:47

Eksileyerek namussuzluklarını yazanların yazdıklarını göstermemeye çalışıyorlar.

Fıratsakarya1, 3 yıl önce

Bunlar tuttuğunu duduklemis .

Yetmemiş birbirini duduklemis.

Ama reziller sus pus

Bir vakıfta olan ve herkesin kınadığı ..şiddetle reddettigi olayı bahane ederek ak partiye hatta tüm müslümanlara saldıran kesim

K3ndi partililerinin grup seks rezaletine bile ses etmiyor

Iki yüzlü mahluklar

Sakaaryagediz
Aday Memur
22 Ocak 2021 21:50

Namussuz namussuzlugunu yapacak

Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz

Chp belediyelerindeki igrencliklere ..parti içindeki seks skandallarına sessiz kalabilir .

Biz bunları her yerde dile getirmeye devam edeceğiz

fazilet-83, 3 yıl önce

Eksileyerek namussuzluklarını yazanların yazdıklarını göstermemeye çalışıyorlar.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
27 Ocak 2021 13:53

https://m.haber7.com/guncel/haber/3061507-chpli-ilce-baskaninin-tecavuz-ettigi-kadindan-inanilmaz-aciklamalar

...

CHP Aksu İlçe Başkanı Kenan Yıldız'ın kendisine tecavüz ettiğini, hamile kaldığını ve çocuğunu düşürdüğünü iddia eden parti üyesi 39 yaşındaki Nuran Y., Sabah'a yaptığı açıklamada, CHP'nin bir üye kadın olarak kendisine sahip çıkmadığını söyledi. Tecavüz mağduru kadın, "Ailem, Kılıçdaroğlu'na uğradığım saldırıyıı tümüyle anlatan bir dosya götürdü. Bir cevap alamadık. Partinin il yönetimine defalarca dilekçe verdim. Oradan da sonuç alamadım. Yıllardır üyesi olduğum partim bana sahip çıkamadı" dedi.

REZİL OLMAYAYIM DİYE DİNİ NİKAHLA EVLENDİM

Türkiye'yi sarsan olayın mağduru Nurcan Y., "Tecavüze uğradıktan sonra adım çıkmasın, rezil olmayayım diye dini nikahla evlendim. O dönemde ailem K.Y. ile olmama çok karşı çıkmıştı. Ama ben dinlemedim. 3-4 yıl boyunca hep oyalandım. Eşinden ayrılmasını istedim onu da kabul etmedi." dedi.

OLUR OLMAZ DÖVERDİ

CHP Aksu İlçe Başkanı Kenan Yıldız tarafından sık sık darp edildiğini ileri süren Nurcan Y., "Yanıma geldiğinde beni olur olmaz döverdi. Bir keresinde boynumu sıkarak boğmaya çalıştı. Yumruk atıp, kollarımı burkardı. Sonrasında vücudumda morluklar oluşmaya başladı." diye konuştu.

CHP YÖNETİMİ ÜSTÜNÜ ÖRTTÜ

Parti yönetiminin kendisine sahip çıkılmadığını dile getiren mağdur kadın, şöyle devam etti: "Ailem Ankara'ya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yaşadıklarımı anlatan bir dosya götürdü. Bir yanıt alamadık. İl yönetimine defalarca dilekçe gönderdim. Oradan da sonuç alamadım. 15 yıldır üyesi olduğum partim bana sahip çıkmadı. 'Alan memnun veren memnun' diyerek yaşananların üstünü örttüler."

GELECEĞİMİ ÇALDILAR

Çok zor zamanlar geçirdiğinden bahseden genç kadın son dakika açıklamalarında "Beni rezil ettiler, geleceğimi çaldılar. Benim onurum, gururum, şerefimi ayaklar altına aldık. Utanıyorum tüm bu yaşananlardan" diyerek isyan etti.

Mağdur kadın, 'zorla cinsel tecavüz, çocuk düşürtme', 'ölümle tehdit' ve 'evlilik vaadiyle parasal çıkar sağlama' suçlamasıyla Kenan Yıldız hakkında dava açmıştı. Hakkındaki iddiaları sorduğumuz CHP Aksu İlçe Başkanı Yıldız, "Ülke zor zamanlardan geçiyor. Böyle bir zamanda bu tür haberlerle anılmak istemiyorum" demişti.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
28 Ocak 2021 08:57

https://m.ensonhaber.com/gundem/chp-antalyada-yasanan-tecavuz-olayinin-detaylari

...

Tanık olarak dinlenen Nurcan Y.'nin ablası Şerife T. de, emniyet güçlerine verdiği ifadesinde şunları kaydetti:

"Aksu halkından 'Kenan Yıldız ile Nurcan'ın ilişkisi var' şeklinde sözler duyunca Kenan Yıldız'ı uyardım.

Kenan da bana

"Nurcan benim bacım" dedi ve öyle şeyler olmayacağını söyledi. Ben de onun bu sözlerine inandım. Bize 'seçim çalışması yapıyoruz' dedi, ben il ve ilçe belediyelerini telefondan aradım ve bana herhangi bir seçim çalışması olmadığını belirttiler.

....

Sakaaryagediz
Aday Memur
28 Ocak 2021 15:24

:)()))

Kadınla seçim çalışması mı yapıyormuş

fazilet-83, 3 yıl önce

https://m.ensonhaber.com/gundem/chp-antalyada-yasanan-tecavuz-olayinin-detaylari

...

Tanık olarak dinlenen Nurcan Y.'nin ablası Şerife T. de, emniyet güçlerine verdiği ifadesinde şunları kaydetti:

"Aksu halkından 'Kenan Yıldız ile Nurcan'ın ilişkisi var' şeklinde sözler duyunca Kenan Yıldız'ı uyardım.

Kenan da bana

"Nurcan benim bacım" dedi ve öyle şeyler olmayacağını söyledi. Ben de onun bu sözlerine inandım. Bize 'seçim çalışması yapıyoruz' dedi, ben il ve ilçe belediyelerini telefondan aradım ve bana herhangi bir seçim çalışması olmadığını belirttiler.

....

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2021 00:57

Bu durumda "bacım" edebiyatı iğrenç.

İnsanlık dışı.

Sakaaryagediz, 3 yıl önce

:)()))

Kadınla seçim çalışması mı yapıyormuş

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
31 Ocak 2021 23:08

Kemal'in işbaşına getirildiği kaset operasyonu aslında Chp'de bayan terfilerinin kıstasları hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor zannedersem.

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi